Kategorie

Atlantský gen

Autor: A.G. Riddle

307 běžná cena 398 Kč

Zboží máme skladem a je připraveno k okamžitému odeslání
Poštovné jen 49
nejnižší v ČR

Nakladatel: Argo
Kód:
ISBN: 9788025714492
Jazyk: Čeština
Počet stran: 440

NAKUPTE SPOLEČNĚ

Doporučujeme
3 knihy dohromady za výhodnou cenu 845 Kč

Ušetříte 240

do kosiku

Nákupem získáte tyto dva krásné dárky

Sběratelská záložka 1 - Alpy 1. K Objednávce od 1 kusů

DVD film - Noviny 2. K Objednávce od 4 kusů

Lidstvo před 70 000 lety málem vymřelo. Přežili jsme, ale nikdo netušil jak. Až do této chvíle. Schyluje se k odpočítávání do další fáze vývoje člověka – a lidstvo už tentokrát přežít nemusí. Immariové umějí zachovat tajemství. Dva tisíce let zatajovali pravdu o evoluci lidstva a pátrali po odvěkém nepříteli – hrozbě schopné lidstvo vyhladit. Teď je jejich pátrání u konce. Výzkumná loď objeví u pobřeží Antarktidy tajemnou stavbu vězící hluboko v ledovci. Je tam už tisíce let a něco ji hlídá. Zatímco immariové se k ní sbíhají, aby uskutečnili svůj plán, brilantní genetička učiní objev, který by mohl vše změnit. Doktorka Kate Warnerová se odstěhovala do hlavního indonéského města Jakarty, aby unikla své minulosti. Ještě se ani nevzpamatovala z toho, co ji postihlo, a už se jí podařil průlomový objev neuvěřitelného významu – lék na autismus. Nebo si to alespoň myslí. Ve skutečnosti objevila něco mnohem nebezpečnějšího – pro ni i celé lidstvo. Její práce by mohla být klíčem k další fázi vývoje člověka. V rukou immariů by znamenala konec lidstva, jak je známe. Agent David Vale se deset let snaží immarie zastavit. Už mu dochází čas. Jeho informátor je mrtvý. Jeho organizace byla infiltrována. Jeho nepřátelé jdou po jeho stopě. Když však David obdrží šifrovanou zprávu týkající se immarijského útoku, riskuje vše, aby zachránil člověka, který mu může pomoci ji rozluštit – doktorku Kate Warnerovou.

Kate s Davidem musejí narychlo odhalit celosvětové spiknutí a zjistit pravdu o atlantském genu… a původu lidstva. Jejich pouť je zavede do nejodlehlejších koutů zeměkoule i na tajná místa jejich minulostí. Immariové jsou jim v patách a nezastaví se před ničím, jen aby získali výsledky Katina výzkumu a nastolili další fázi vývoje lidstva – i za cenu vyvraždění 99,9 % světové populace. David a Kate je mohou zastavit… pokud dokážou důvěřovat jeden druhému. A zůstat naživu.
Odměny pro recenzenty
1
Recenze
vybrat si
Jméno
Vaše recenze
0
Jak se Vám kniha líbila?
Na jednotlivých akcí nabitých stránkách máme možnost poznat osudy několika postav. David je něco jako tajný agent pracující pro agenturu, kterou se pokouší někdo zničit. Snaží se bojovat o svůj život a také o záchranu všeho, čemu kdy věřil. Postupně se dostává do stále větších problémů, a aby toho nebylo málo, rozhodne se pomoci Kate, vědkyni, která se pokouší najít lék na autismus, ale místo toho se jí podaří něco zcela jiného. Mnohem nebezpečnější. Jednotlivé postavy jsou vykresleny opravdu věrně, působí téměř jako skuteční lidé, ale silnější emoci ve mně nezanechaly. Možná až na hněv, ale ten se spojuje s těmi zápornými. David a Kate vypadaly jako typická dvojice z jakéhokoliv akčního trháku, který vlastně tato kniha nejvíce připomíná. Jednotlivé bojové scény jsou přerušovány... Celá recenze velmi zdlouhavými monology některých postav. Dalo by se říci, že se dotyční asi skutečně velmi rádi poslouchají a nikdo se je neodváží přerušit. Nebo to udělá jen ojediněle. Nabízejí několik verzí téhož příběhu, pokaždé převyprávěného z jejich úhlu pohledu. Čili je na čtenáři, ke které verzi se přikloní více. Z oblasti thrillerů se přesouváme do mysteriózního dobrodružství, kde není možné věřit ničemu a hlavně nikomu. Děj je skutečně strhující a svou tajemností přispívá k rychlému otáčení stránek, které odhalují, že autor to měl skutečně dobře promyšlené. Obecně Atlantský gen patří k těm lepším knihám. Potěší spíše milovníky různých konspiračních teorií a ani jako akční trhák neurazí. Navzdory nedostatkům se kniha čte skutečně rychle a dobře, stále se v ní totiž něco děje. Je záhadná, dynamická a nabízí příběh, jaký se jen tak někde nevidí a navíc je skutečně promyšlený.
25/07/2017
Proč jsme tak levní?
Tato knížka je o 23% levnější než jinde. Díky čemu držíme ceny tak nízko?
Vyladili jsme logistiku
Mákli jsme si. Naše sklady a distribuční cesty fungují efektivně.
Šetříme na reklamě
Místo drahé reklamy vám radši dáme lepší služby. A taky nižší ceny.
Na dopravě nerýžujeme
Velké e-shopy si zvyšují marži vyšší cenou dopravy. U nás máte dopravu za 39.
Díky tomu vám dáme knihu Atlantský gen jen za 307 Kč.