Kategorie

Klapzubova jedenáctka

Autor: Eduard Bass

234 běžná cena 250 Kč

Odesíláme do 5 až 7 dní
Poštovné jen 49
nejnižší v ČR

Nakladatel: Karolinum
Kód:
ISBN: 978-80-2463-358-9
Rok vydání: 2016
Jazyk: Čeština
Vazba: viazaná
Počet stran: 192

Nákupem získáte tyto tři krásné dárky

Sběratelská záložka 1 - Alpy 1. K Objednávce od 1 kusů

Časopis Téma - vzorové číslo 2. K Objednávce od 3 kusů

DVD film - Táta 3. K Objednávce od 4 kusů

Dnes už klasická povídka Eduarda Basse z roku 1922 vypráví příběh otce Klapzuby, který ze svých jedenácti synů vychová fenomenální fotbalový tým. Základní dílo české humoristické prózy můžeme číst jako oslavu ducha fair play, houževnatosti a sportovního nadšení i jako dobově aktuální hříčku, lehce ironizující opojení českou kopanou a narážející na události v poválečné společnosti. Ne náhodou si kniha získala obrovskou popularitu mezi mladými i dospělými čtenáři a dočkala se již více než 30 vydání. Nyní vychází nově v grafickém provedení Zdeňka Zieglera a s poutavými barevnými ilustracemi Jiřího Gruse.
Odměny pro recenzenty
8
Recenzí
vybrat si
Jméno
Vaše recenze
0
Jak se Vám kniha líbila?
Kdo by neznal slavnou Klapzobovu jedenáctku? Příběh je jak pro fanoušky fotbalu, tak věřím, že si jí rád přečte i nefanoušek fotbalu, tak jakou já. Ve třídě knihu dost lidí chválilo, tak jsem se vydala do knihovny a půjčila si jí. Příběh o jejich tréninku a o jejich otci je naprosto báječný a také krásný. Při čtení je hrozně moc pasáží nad kterými se člověk čas os času usměje. Určitě bych knihu doporučila, čte se vážně pěkně rychle.
21/09/2017
Přestože nejsem fanoušek fotbalu jsem se do proslulého díla od Eduarda Basse pustila s nadšením. Slyšela jsem na knihu jen a jen chválu a tak jsem si řekla, že to zkusím. Příběh o otci rodu Klapzubovi a jeho nápadu napostavení fotbalového týmu ze svých jedenácti synů je krásný. Při čtení jsem se často nachytala, že se usmívám ba dokonce směju nahlas. Určitě bych knihu doporučila každému. Je to dokonalá odpočinková záležitost.
11/09/2017
Proslulá Klapzubova jedenáctka, kdo by příběh Eduarda Basse o tom, jak otec Klapzuba sestaví ze svých dětí fotbalový tým, neznal? Ať už ve filmovém nebo v knižním zpracování. Krásný humorně laděný román na ryze chlapecké téma ze sportovního prostředí - pro mě je to klasika, která nezklame. Děj pěkně ubíhá a celý příběh je čtivý a nenáročný. Navíc vás pobaví, jak tato slavná jedenáctka vždy ze všeho vybruslí.
31/07/2017
Nejsem právě nadšencem fotbalu, ale tohle se mi celkem líbilo. Bylo to sympatické, milé. Klapzuba měl jedenáct synů, což je samo o sobě velice zajímavé, dokonce bych řekla, ž na dnešní dobu šokující. V mojí rodině jsou z tohoto příběhu celkem otrávení, ale já se opět vymykám. Někdy na mě koukají, jako kdybych byla z jiné planety. Úplně z jiného vesmíru. Občas mě to trošku trápí. Ale co? Takový příběh za to stojí nebo ne? Za mě rozhodně ano. Tuto knihu určitě ocení velcí fanoušci fotbalu, pro které je tahle kniha prostě velký must have.
26/07/2017
Tato kniha je vhodná jak pro velké či malé fanoušky i nefanoušky kopané. Optimistický příběh jedenácti sourezenců a jejich cestě ke slávě ve fotbalovém světě. Nesmíme opomenout důležitou roli jejich tatínka, který byl otcem této myšlenky. Kniha se čte velmi dobře, není to náročné čtení, čtenář se místy neubrání úsměvu na rtech a kniha je pro celkovou pohodu. Filmové zpracování patří mezi černobílé a nové zatím nebylo nafilmováno. Film je obrazem knihy.
12/07/2017
I přesto, že naprosto nesnáším sport a s tím spojené i filmy a knihy. Musím přiznat, že tuto knihu jsem přečetla za jedno odpoledne. V knize jsou ilustrace, které dodají knize na kráse. Příběh o panu Klapzubovi a jeho jedenácti synech, které naučil hrát fotbal. Na začátku byli všem pro smích, ale později se dostali na přední příčky ve světových žebříčcích. Knihu bych doporučila k přečtení, na mne působí jako oddechové čtení.
10/07/2017
Klapzubova jedenáctka je bohužel jedna z těch horších knížek,co jsem měla možnost přečíst. Námět byl zajímavý,ale nějak se neorientuju ve fotbalové hantýrce,proto pro mě byla četba těžká. Celkově pro mě byla kniha taková podivná,nemastná neslaná a nechápu,proč je zařazena v povinné četbě. Co se mi naopak velice líbí je autorova fantazie. Psát o tom,jak se obyčejná jedenáctka sourozenců v čele s otcem jako trenérem vydává hrát s Barcelonou nebo lidožrouty fotbal je skutečně zajímavé.
9/07/2017
Tato kniha mě vůbec nebavila.Přišla mi nesrozumitelná. Myslím že je pro děti pod 10 let nevhodná.Je tam spousta odborných fotbalových názvů a zastaralých slov.
21/04/2017
Proč jsme tak levní?
Tato knížka je o 7% levnější než jinde. Díky čemu držíme ceny tak nízko?
Vyladili jsme logistiku
Mákli jsme si. Naše sklady a distribuční cesty fungují efektivně.
Šetříme na reklamě
Místo drahé reklamy vám radši dáme lepší služby. A taky nižší ceny.
Na dopravě nerýžujeme
Velké e-shopy si zvyšují marži vyšší cenou dopravy. U nás máte dopravu za 39.
Díky tomu vám dáme knihu Klapzubova jedenáctka jen za 234 Kč.