Kategorie

Sítě

271 běžná cena 299 Kč

Zboží máme skladem a je připraveno k okamžitému odeslání
Poštovné jen 49
nejnižší v ČR

Nakladatel: Host
Kód:
ISBN: 9788074916595
Rok vydání: 2016
Jazyk: Čeština
Vazba: Vázaný
Počet stran: 320

Nákupem získáte tyto dva krásné dárky

Sběratelská záložka 1 - Alpy 1. K Objednávce od 1 kusů

DVD film - Red rock west 2. K Objednávce od 4 kusů

Tři příběhy o tom, jak nízké sebevědomí ovlivňuje náš život. Jste ohroženi jen do té míry, do jaké sami sobě nevěříte. Kde je nízké sebevědomí, stojí nablízku i manipulátor. A hledá, jak by vás využil ve svůj prospěch.

Tři současné ženy, tři příběhy, které se zdaleka netýkají jen jich.
Kristýna se svým malým synem konečně zakotví ve vztahu s charismatickým a movitým Jáchymem. Jediným jejich problémem je, že Kristýna si „trochu nevěří“. Začíná tedy navštěvovat psychoterapii, která ji však velmi rychle přivádí k dramatickému poznání i změně života.
Karolína čeká čtvrté dítě a definitivně si přiznává, že opakuje nenáviděné chyby své matky. Touha vymanit se z vlivu nábožensky fanatického manžela, který striktně odmítá antikoncepci, ji přiměje oslovit starého kněze Ambrože. Dokáže ale vystoupit z bludného kruhu?
Stačilo by mít jen o trochu větší prsa a život by byl mnohem lepší. Nadinu touhu po dokonalosti neumenšuje ani fakt, že jako zdravotní sestra se denně setkává s opravdovým utrpením a smrtí. Postupně se stává cynickou obchodnicí s důvěrou a před čtenářem se na pozadí příběhu rozkrývá i zákulisí kontroverzního obchodu s ukládáním pupečníkové krve.
Není lhostejné, zda budete vně, nebo uvnitř sítí. Rybolov začíná!
Autorka je držitelkou několika ocenění: Magnesia Litera, Zlatá stuha, Cena učitelů za přínos k rozvoji dětského čtenářství.
Odměny pro recenzenty
3
Recenze
vybrat si
Jméno
Vaše recenze
0
Jak se Vám kniha líbila?
Kniha vypráví tři samostatné příběhy, kde jsou hlavními hrdinkami ženy. Každý příběh je vyprávěný jinou formou , ale pojí je stejné téma, čím je nízké sebevědomí. Každá z těchto žen se snaží nalézt své já. Tyto příběhy jsou dost autentické ze života dnešních žen.
Kniha se mi četla velice dobře, bohužel i já jsem se v některých situacích nacházela. I já mám velké problémy s nízkým sebevědomím, ale po přečtení této knihy jsem si spousty věcí uvědomila... Tuto knihu doporučuji všem ....
9/08/2017
Knížka mě naprosto dostala.Tři velice bolestné a velice současné příběhy. Snad nedokážu říct , který příběh byl nejlepší. Každý z příběhů na mě velmi silně zapůsobil. Do hrdinek jsem se vžívala bylo mi jich líto a snažila jsem se je pochopit. Bylo to jako si přečít 3 knížky a všechny hodně , hodně dobré. Třetí příběh považuji za hodně drsný a smutný, ale asi i toto se děje. Myslím, že knížka nadchne každou ženu. Rozhodně stojí za přečtení.
7/08/2017
Kniha Sítě je literární počin, nad kterým budete dlouho přemýšlet. Každá povídka totiž odkrývá tajemství, které nám obyčejným smrtelníkům s běžným životem vůbec nedojde. Tyto příběhy jsou totiž o moci a bezmoci. Jenže kdo má v rukách právě tu moc? Kdo manipuluje s kým? Nic totiž není takové, jak se může na první pohled zdát. A tak zjišťujeme, jak někteří jedinci nenápadně a potichoučku manipulují se svými blízkými a využívají jejich slabostí k uspokojení vlastních potřeb. Někde je tou slabostí malé sebevědomí, někde prostě jen bezmezná láska. Sítě nejsou právě oddechové čtení, i když se čtou velice dobře a lehce. Ovšem na duši vám z nich lehce nebude. Budete nad nimi hodně přemýšlet a to nejen během čtení, ale i poté.
11/07/2017
Proč jsme tak levní?
Tato knížka je o 9% levnější než jinde. Díky čemu držíme ceny tak nízko?
Vyladili jsme logistiku
Mákli jsme si. Naše sklady a distribuční cesty fungují efektivně.
Šetříme na reklamě
Místo drahé reklamy vám radši dáme lepší služby. A taky nižší ceny.
Na dopravě nerýžujeme
Velké e-shopy si zvyšují marži vyšší cenou dopravy. U nás máte dopravu za 39.
Díky tomu vám dáme knihu Sítě jen za 271 Kč.