Kategorie

Malý princ

143 běžná cena 169 Kč

Zboží máme skladem a je připraveno k okamžitému odeslání
Poštovné jen 49
nejnižší v ČR

Nakladatel: Omega
Kód:
ISBN: 978-80-7390-202-5
Rok vydání: 2014
Jazyk: Čeština
Vazba: Pevná bez přebalu lesklá
Počet stran: 96
Zařazení: publikace pro děti francouzské pohádky

Nákupem získáte tyto tři krásné dárky

Sběratelská záložka 1 - Alpy 1. K Objednávce od 1 kusů

Časopis Téma - vzorové číslo 2. K Objednávce od 3 kusů

DVD film - Táta 3. K Objednávce od 4 kusů

Havárie letadla donutí vypravěče příběhu, který je zároveň autorovým alter egem, k přistání uprostřed pouště. Má zásobu pitné vody sotva na týden a proto musí opravit motor pokud možno co nejrychleji. Prvního dne ulehne unaven po celodenní práci a za úsvitu, stále tisíc kilometrů od nejbližšího lidského obydlí, ho probudí zvláštní hlásek, který ho žádá, aby nakreslil beránka... Alegorická pohádka pro děti i pro dospělé, kteří přemýšlí o ztraceném mládí a hledají životní moudrost, patří mezi nejvýznamnější díla svého druhu.
Odměny pro recenzenty
8
Recenzí
vybrat si
Jméno
Vaše recenze
0
Jak se Vám kniha líbila?
Všichni vždycky říkali, že Malý princ je pro malé děti. Ale jsem si na sto procent jistá, že kdyby mi tuhle knížku někdo dal, když jsem měla tak devět deset, nepochopila bych z toho asi vůbec nic. Četla jsem ji nedávno a určitě si ji musím znovu přečíst, až budu starší. Měla jsem díky ní filozofické myšlenky :) Kniha není dlouhá a nezodpověděla všechny mé otázky, ale líbila se mi, spolu s milými ilustracemi.
5/09/2017
Příběh Malého prince je nadčasový a zcela určitě nesmrtelný. Je až smutné, jak moc je pravdivý. Každý by si v sobě měl nechat alespoň malý kousek Malého prince, vždyť je to tak krásné být občas zase dítětem a nechat se unášet fantazií, bez starostí a povinností dospělých. Tak si udělejte chvilku čas a užijte spoustu zajímavých setkání na vzdálených planetách i na té naší. A čte se tak lehce, až vám bude líto, že už je konec
4/09/2017
Malý princ je krásnou knihou, o tom není žádná diskuze. Ale občas mi přijde trochu přeceňovaný. Jako by ti, kteří nevědí, co si přečíst, mohli najít smysl pouze tady. Ano, vím, že v této knize je spousta životní pravdy, kterou je servírována už dětem, i když ještě nejsou vůbec připravené na to, aby ji pochopili - k tomu dojde až později, když si knihu přečtou v dospělosti. Jenže co když si ji v dospělosti už nebudou chtít přečíst?
31/08/2017
Příběh Malého prince je skvostem světové literatury. Můj názor na krásné prozaické dílo bude stejný jako většiny čtenářů. Jedná se o literaturu, která může dát každému z nás něco málo do života, vede k zamyšlení nad tím, jak svůj život žijeme, osloví mnoho generací a přežije spoustu let. Krásu díla jsem ocenila až o mnoho let později,než jsem ho poprvé četla. Rozhodně doporučuji ho přečíst všem a jsem ráda, že je v maturitní četbě, jelikož mnoho čtenářů k ní přijde díky právě ní.
22/08/2017
Kniha, která vypráví o trampotách vypravěče příběhu poté, co letadlo jeho letadlo havaruje. Dotyčný vypravěč se setkává s celkem podivnou bytostí - malým princem, který má vlastní planetu, na planetě květinu a touží potom, aby mu vypravěč nakreslil beránka. Jenže s výkresem pořád nechce být spokojený. Nakonec se vypravěči podaří nakreslit celkem pěkného beránka a malý princ je spokojený. Muž letadla také, protože si alespoň má s kým povídat...
Myslím, že v knize se skrývá moudrost a poučení. Doporučuji úplně všem věkovým kategoriím.
12/07/2017
Kniha, která asi každého provází už od dětství až do dospělosti. V děství se vám jeví jako roztomilý příběh o přátelství, a v dospělosti v ní vidíte mnohem víc než jen to. Já jsem měla knihu od dětství ráda, ale až před maturitou jsem ocenila její váhu a všechna moudra, která nabízí. Myslím si, že na úplné ocenění musí člověk dozrát a určitě je to kniha, kterou může každý číst pořád dokola a stále v ní nalézat něco nového, co mu dříve uniklo. Skvělá kniha, hluboké poslání a musím zmínit i úžasné autorovy ilustrace.
11/07/2017
Malý princ je jeden z mála příběhů, který ve mně něco opravdu zanechal. Myslím si, že je to jedna z knih, která bude mít co říci i za spoustu let několika generacím. Přiznám se, že jsem o tuto knihu jako malá nejevila zájem a vyhýbala se jí, ale když jsem ji jako starší četla k maturitě, tak jsem zjistila, že to byla chyba. Příběh Malého prince mi neskutečně působil na city a po skončení příběhu jsem byla ve zvláštním citovém rozpoložení. Pro mě je to jedna z nejlepších knih. Nemohu hodnotit jinak než 5 z 5.
9/07/2017
Co napsat. Kniha která by neměla chybět v ničí knihovně. Jak v knihovně dítěte, tak dospělého. Každý si v ní najde své. Můžete ji číst stokrát, a pokaždé si všimnete něčeho nového, nějakého nového moudra... Já knihu četla chvílemi dětskýma očima, chvílemi jako dospělý. Na některých stranách byly věci které mě nutily se zamyslet a nad jinými zase, jsem se musela usmát a začít si představovat jak se asi Malý princ cítí, co si myslí. Snad každý ví, že tahle kniha prostě stojí za to číst :-).
9/07/2017
2
Hodnocení
31/08/2017
31/08/2017
Proč jsme tak levní?
Tato knížka je o 15% levnější než jinde. Díky čemu držíme ceny tak nízko?
Vyladili jsme logistiku
Mákli jsme si. Naše sklady a distribuční cesty fungují efektivně.
Šetříme na reklamě
Místo drahé reklamy vám radši dáme lepší služby. A taky nižší ceny.
Na dopravě nerýžujeme
Velké e-shopy si zvyšují marži vyšší cenou dopravy. U nás máte dopravu za 39.
Díky tomu vám dáme knihu Malý princ jen za 143 Kč.