Kategorie

Šifra mistra Leonarda (brož.)

Autor: Dan Brown

230 běžná cena 248 Kč

Zboží máme skladem a je připraveno k okamžitému odeslání
Poštovné jen 49
nejnižší v ČR

Nakladatel: Argo
Kód:
ISBN: 9788025705919
Jazyk: Čeština
Vazba: Polotuhá flexo
Počet stran: 432
Zařazení: americké romány thrillery (romány)

Nákupem získáte tyto tři krásné dárky

Sběratelská záložka 1 - Alpy 1. K Objednávce od 1 kusů

Časopis Téma - vzorové číslo 2. K Objednávce od 3 kusů

DVD film - Noviny 3. K Objednávce od 4 kusů

Vražedné tajemství zakódované do nejznámějšího Leonardova obrazu sahá až do dnešních dnů… Ve hře není nic menšího než svatý grál!
Robert Langdon, uznávaný harvardský profesor náboženské symbolologie, pobývá služebně v Paříži, když v jeho hotelovém pokoji zazvoní telefon. Správce uměleckých sbírek v Louvru byl zavražděn. Co s tím má společného profesor historie? Důvod leží hned vedle mrtvého těla: nevysvětlitelná šifra, kterou tam policie objevila. Langdon se pouští do pátrání a k svému ohromení náhle vidí, že kamsi do temnot vede stopa zřetelných nápovědí, viditelných pro všechny, kdo vidět chtějí, obsažených přímo v díle geniálního Leonarda da Vinci. Do hry se zapojí také talentovaná odbornice na šifry a kódy, Sophie Neveuová, a na světlo vycházejí další záhadné souvislosti, naznačující spojení zavražděného s elitní společností, tajným řádem zvaným Převorství sionské, jehož členem byl kdysi i sám Leonardo. Nastává bezdechá honba Paříží i Londýnem, zatímco nepřátelé beze jména a bez tváře se snaží všechno překazit. Pradávné tajemství, jehož zveřejnění by znamenalo přepsání lidských dějin, má zůstat navěky skryto…
Šifra mistra Leonarda je druhou knihou s hrdinou Robertem Langdonem.
Odměny pro recenzenty
9
Recenzí
vybrat si
Jméno
Vaše recenze
0
Jak se Vám kniha líbila?
Inferno mě vůbec nechytlo, a tak jsem se dát Danu Brownovi druhou šanci na literárním poli. Filmy se mi totiž líbily. Vybrala jsem si jeho nejznámější a nejpreferovanější díl. Ve zkratce, i tak se mi to nečetlo dobře. Nelíbí se mi styl, jakým Brown píše. Nebaví mě a nedokáže ve mě vyvolat touhu číst dál.
Asi jsem si prostě s Brownem nesedla. Nečte se mi to dobře a další pokus tomk asi ani dávat nebudu.
14/09/2017
Šifra mistra Leonarda, kniha, která pobouřila Vatikán a zaujala miliony lidí po celém světě.
Geniální historik Robert Langdone se zde zaobírá - jak název napovídá - známým obrazem Leonarda Da Vinciho.
Kniha je poutavá a čtivá. Je plná odkazů na historii a geniálních nápadů, které autor Dan Brown vymyslel. Příběh nás dovede až k otázkám ohledně Ježíše. Výborná, geniální kniha, která ovšem není pro každého - spoléhá na jistý čtenářův všeobecný přehled.
11/09/2017
Napínavý příběh plní šifer začíná v Louvru. První šifrou je zavražděný správce, a protože to není obyčejná vražda, je povolán profesor historie Langdon a s krásnou Sophií, odbornicí na šifry, vydávají po stopách vraha. Záhadné kódy je však vedou k daleko většímu tajemství, tajemství sahajícímu až k životu Ježíše Krista. Skvěle napsaný příběh, který přečtete jedním dechem. Odhalte tajemství společně s hlavními hrdiny. Tajemství, které však musí zůstat utajeno...
11/09/2017
Druhý díl ze série "Robert Langdon" a moje druhá kniha od autora. Autor opět nezklamal. Jsem velmi nadšená. Skvěle zpracovaný, skvělý děj, zápletka i rozuzlení. Knihu jsem přečetla jedním dechem. Jediné, co mi trošku vadilo je dlouhé vysvětlování jednotlivých pojmů. (Někdy až třístránkové) Z téhle knihy si můžete odnést hodně věcí k zamyšlení. Moc všem doporučuji a už se těším na další knížku.........
13/08/2017
Těžko byste hledali knihu od autora Dana Browna, která by byla více známá než právě Šifra mistra Leonarda. Tentokrát se Robert Langdon pouští do pátrání kvůli vraždě správce v Louvru - vedle jeho mrtvého těla je totiž nalezena nevysvětlitelná šifra. Kdo jiný by tedy měl být k takovému případu povolán? Pro mě je tato kniha asi nejlepší z jeho tvorby a mám ji i raději než film. Prostě jsem se od příběhu nemohla odtrhnout.
31/07/2017
Kniha mě naprosto uchvátila, četla jsem ji před shlédnutím filmu, úmyslně. Od první stránky je čtenářen připoután k ději a není jen tak lehce propuštěn. Po dočtení knihy my bylo líto, že kniha nemá vícero stránek. Po přečtení knihy jsem se uchýlila k filmu, a přišlo nechvalně známí srovnání knihy s filmem. Film byl dobře zpracován, nicméně atmosféra knihy a některé situace snad ani nemohou být zfilmovány. Knihu doporučuji a film také.
18/07/2017
Výborně napsaná kniha od které nečekejte bůhvíjakou hloubku a myšlenku, ale rychlý spád, momenty překvapení. A hlavně odkrývání skrytých symbolů, pravda někdy až trochu ve stylu tahání králíka z klobouku ale myslím, že v téhle se to dá odpustit. Z celé série o geniálním historikovi a lamači šifer je toto první a podle mého názoru nejlepší dí. Přišel totiž s něčím novým, co tu ještě nebylo a námět byl opravdu třaskavý.
8/07/2017
Knížku jsem koupil náhodou, nelituji ani trochu.
28/07/2016
Doporučuji nákup všem. Líbí se nám doma.
4/07/2016
1
Hodnocení
31/08/2017
Proč jsme tak levní?
Tato knížka je o 7% levnější než jinde. Díky čemu držíme ceny tak nízko?
Vyladili jsme logistiku
Mákli jsme si. Naše sklady a distribuční cesty fungují efektivně.
Šetříme na reklamě
Místo drahé reklamy vám radši dáme lepší služby. A taky nižší ceny.
Na dopravě nerýžujeme
Velké e-shopy si zvyšují marži vyšší cenou dopravy. U nás máte dopravu za 39.
Díky tomu vám dáme knihu Šifra mistra Leonarda (brož.) jen za 230 Kč.