Kategorie

Moře klidu

Autor: Katja Millay

79 běžná cena 99 Kč

Zboží máme skladem a je připraveno k okamžitému odeslání
Poštovné jen 49
nejnižší v ČR

Nakladatel: Domino
Kód:
ISBN: 978-80-7303-937-0
Vazba: Vázaný
Počet stran: 300
Zařazení: americké romány

Nákupem získáte tyto tři krásné dárky

Limitovaná sběratelská záložka 1.

Časopis Story - vzorové číslo 2. K Objednávce od 3 kusů

Já Baryk 3. K Objednávce od 4 kusů

Osamělý kluk. Citově křehká holka. A zázračná síla druhých šancí. Dva a půl roku. Tolik času uplynulo od té hrozné tragédie. Po ní už nic nebylo jako dřív. I z Nastyi Kashnikové zbyl jen stín holky, kterou byla před tím. Teď je rozhodnuta nechat temnou minulost za sebou a držet si všechny lidi pěkně daleko od těla. Tenhle úmysl jí ale vydrží jen do chvíle, kdy se potká s Joshem Bennettem. Je osamělý stejně jako ona. A neuvěřitelně přitažlivý. Joshův příběh zná kdekdo: všichni lidé, které miloval, zmizeli z jeho života. Teď má sedmnáct roků a zůstal úplně sám. A když je vaše jméno synonymem pro smrt, lidi se s vámi moc nebaví. Až na Nastyu. Ta se naopak Joshe drží jako klíště a postupně se stává součástí každé stránky jeho života. Táhne je to k sobě, jiskří to mezi nimi stále silněji. Ale zároveň se Josh začíná zamýšlet nad tím, jestli se někdy dozví všechna tajemství, která před ním Nastya skrývá. A vlastně ani sám neví, jestli se je dozvědět chce.
4
Recenze
vybrat si
Jméno
Vaše recenze
0
Jak se Vám kniha líbila?
Nádherná, skvělá a poutavá kniha, ve které člověk najde vše, co k životu potřebuji- řečeno s nadsázkou. Pro mě velice emotivní příběh, který jsem si zamilovala. kniha mě do sebe vtáhla hned na první straně a vyplivla až na koci. Takhle dlouho jsem se takovým způsobem do žádné knihy nezačetla. Líbí se, že se autorka nebojí vydat na tenký led, co se týče témat. Téma smrti je hodně opomíjené, možná proto, že se o něm spousta lidí bojí něco napsat? Každopádně, knihu doporučuji, protože to musíte číst.
11/07/2017
Nastya Kashnikovová. Nevinná dívka, které osud nepřál. Dívka, které patnáct let žila. Žila svůj dokonalý život. Život, který nebylo možné změnit ze dne na den, bohužel se to někomu podařilo. Nastya Kashnikovová zemřela, doslova a do písmene...

Z nevinné dívky se stala němá duše skrývající se pod tunou "černého svinstva", vyzývavého oblečení a několika centimetrových podpatků. Ano, tohle všechno a ještě víc je Nastya.

Josh Bennett. Hodný a silný hoch, který se nehodlá zamilovat. Nechce, aby přišel o další část sebe. Nechce znova prožívat tu bolest ztráty a hlavně nechce znova ublížit lidem kolem sebe.

A tyhle dva naprosto odlišné lidi spojuje pouze jedna jediná věc. Bůh je podle všeho nemá rád.

Každý si občas stěžuje na osud. Na to jak... Celá recenze špatně mu byly rozdány karty, ale těmhle dvěma byly rozdány "sakra" špatně. Tak špatně, že si to snad nikdo z obyčejných šťastných lidí nedokáže představit. A popravdě, kdo by si to taky představovat chtěl... Přijít o téměř celou rodinu je snad ten nejhorší trest, který by do naší myslí neměl ani vplout.

Pro mě byla kniha už od samého začátku naprostý zmatek. Už samotný prolog mě tak rozhodil, že jsem knihu hodlala odložit s pocitem "husiny" a tuhnutí krve v žilách. (říká se to tak ? )
Nedala jsem se. Odhodlaně otočila stránku a začala číst. Číst tak dojemný příběh, který mi v hlavě leží doteď. Stále ve mě probouzí emoce a "zavlažuje" mi oči... Mám neustálou potřebu číst poslední kapitolu. A stejně tak mám potřebu knihu zahrabat do sklepa a nikdy ji neobjevit. Protože ten pocit zhnusení a strachu z otočení další stránky mít už nechci...Mít pocit, že to všechno se může jednoho dne stát... Stát právě vám ...

Pro mě to bylo neskutečně náročné čtení. Člověk u toho musí neustále přemýšlet a hlavně to vyvolá pocit, že přesně to se může kdykoliv stát i vám.Autorka nám to ještě zkomplikuje a do příběhu zakomponuje naprosto neznáme jméno Emilia. Jméno o kterém nevíte co si myslet. Nevíte kdo Emilia byla, je nebo bude. Od začátku až do samého rozuzlení nevíte naprosto nic, ale stále vymýšlíte své teorie, které nebudou nikdy naprosto přesné.

Nastya i Josh mi byli od samého začátku sympatičtí. Nastyina úchylka na významu jmen dělala celý příběh zajímavějším a hlavně jsem se i něco dozvěděla.
11/07/2017
Moře klidu mě ani přes veliká očekávání moc nenadchlo. Joshe jsem strašně nesnášela, sama nevím proč, už od začátku knihy na mě působil nesympatickým dojmem a já si jej nedokázala oblíbit ani na konci knihy. Vztah, který vznikl mezi Nastyou a Joshem mě taktéž zrovna neoslovil. Nedokázala jsem v tom nalézt to pouto, vlastně ani lásku. Čekání na rozmotání hlavní zápletky bylo až příliš dlouhé, kniha kvůli tomu měla hodně nudných chvilek.
10/07/2017
Knížku jsem koupil náhodou, nelituji ani trochu.
21/07/2016
Proč jsme tak levní?
Tato knížka je o 20% levnější než jinde. Díky čemu držíme ceny tak nízko?
Vyladili jsme logistiku
Mákli jsme si. Naše sklady a distribuční cesty fungují efektivně.
Šetříme na reklamě
Místo drahé reklamy vám radši dáme lepší služby. A taky nižší ceny.
Na dopravě nerýžujeme
Velké e-shopy si zvyšují marži vyšší cenou dopravy. U nás máte dopravu za 39.
Díky tomu vám dáme knihu Moře klidu jen za 79 Kč.