Kategorie

Topím se v tobě

199 běžná cena 249 Kč

Poštovné jen 49
nejnižší v ČR

Nakladatel: Ikar
Kód:
ISBN: 978-80-249-2736-7
Rok vydání: 2015
Vazba: Vázaný
Počet stran: 296

Nákupem získáte tyto tři krásné dárky

Sběratelská záložka 1 - Alpy 1. K Objednávce od 1 kusů

Časopis Téma - vzorové číslo 2. K Objednávce od 3 kusů

DVD film - Táta 3. K Objednávce od 4 kusů

Nebyla jsem vždycky zamilovaná do Coltona Callowaye. Nejdřív jsem milovala jeho mladšího bratra Kylea. Osmnáctiletá Nell Hawthornová se zamiluje do dlouholetého kamaráda z dětství Kylea Callowaye. Jejich mladá láska je krásná a budoucnost plná příslibů, avšak jen do osudného dne, kdy Kyle tragicky zahyne. Jeho náhlý odchod Nell navždy změní. Na Kyleově pohřbu potkává jeho staršího bratra Coltona. Oba jsou v nelehké životní situaci a zranitelní jako nikdy dříve. Po roce se jejich cesty zkříží znovu, tentokrát v New Yorku. Nell se ještě stále nesmířila s Kyleovou smrtí. Colton se Nell snaží přiblížit, ale nedaří se mu to, přesto ji však nedokáže pustit z hlavy. Cestu k sobě nenacházejí snadno, oba tíží vlastní tajemství… a také pocit vinny. Přesto se ale naučí překonávat bolest i smutek a společně zjistí, jak důležité je odpuštění.

Odměny pro recenzenty
5
Recenzí
vybrat si
Jméno
Vaše recenze
0
Jak se Vám kniha líbila?
Je to taková ta klasická Young Adult literatura, kdy autorka nešetří erotickými scénami, romantikou a emocemi. Myslím, že příběh je opravdu pro každého a každého dostane do situace uvažování jak by se zachoval on.
Myslím, stejně jako i jiní čtenáři, že erotické scény jsou zde až příliš časté a moc popisné. Nevím, upřímně jsem tyto části jen přelétávala pohledem a začetla se zase až na konci. No, myslím, že opravdu stojí za přečtení, protože je čtivá a myslím, že dokáže zaujmout mnohé.
23/09/2017
Topím se v tobě byla opravdu zvláštní knížka. Díky tomu, že ji autorka rozdělila do dvou částí, jsme se mohli do podrobna dozvědět, jaký vztah měla s Kylem a poté také to, co následovalo po jeho smrti.
Nejvíc jsme si asi mohli všimnout toho, jak se měnila Nell. Na začátku to byla v
bezstarostná mladá dívka a už na začátku druhé části to byla chodící schránka bez emocí.
Byla jsem hodně zvědavá jak se autorka vypořádá se smutnou situací v knize, jestli z Nell udělá uplakanou dívku, nebo (jako například v knize Deset malých nadechnutí) se bude Nell snažit na celou situaci zapomenout a bude vymetat jeden bar za druhým.
Nestalo se tak úplně ani jedno a za to jsem byla ráda.
Situace v knize mě překvapovaly. Ano, některé byli trochu předvídatelné, ale ten zbyte... Celá recenzek autorka vymyslela opravdu dobře. :)

Celému příběhu jsme lépe porozuměli díky tomu,že jsme jej viděli ,jak z pohledu Nell tak i Coltona (a v bonusové kapitole dokonce i z pohledu Kyla).
Každá půlka příběhu byla úplně jiná –při první na čtenáře dýchne zamilované období ,které se ovšem znenadání změní ve smutek,který provází celou druhou část.

Jasinda Wilder vytvořila krásný a dojemný příběh, kterému bych vytkla asi jen ( ve druhé části) větší množství lechtivých scén. Kniha potěší každého čtenáře YA a stojí rozhodně za přečtení. :)
8/08/2017
Námět je úžasný a pro každého, kdo někoho ztratil, může toto dílo hodně znamenat.
Je to opět typická YA literatura, ovšem autorka se s tím poprala velmi zdařile. Nechybí tam napětí, romantika, smutek, radost a samozřejmě sex. Bohužel, pro mě byly sexuální části až moc popisné. Nejsem žádná puritánka, ale tohle mi přišlo až příliš a došlo u mě i k přeskakování stránek.
Více mne ale zaujalo, co se odehrává v mysli hlavních hrdinů. Pocity sebelítosti, trýzně a osamělosti, byly naprosto autentické, a proto stále nevěřím, že se jedná o smyšlený příběh.

V textu se setkáte se spoustou názvů písniček, které Colton hraje na kytaru (posléze i Nell). Bylo to příjemné, ničím to nekazilo požitek z knihy a navíc, jestli jste blázni jako já, tak si čtěte tuto knihu u pc. P... Celá recenzerotože youtube byl můj kamarád po celou četbu. Mám naposlouchané všechny a některé mám dokonce díky této knize v playlistu.
Více se asi napsat nedá, nerada bych Vám prozradila pointu příběhu. :)
1/08/2017
Tato kniha mě ze začátku vůbec nebavila a měla jsem ji chuť zavřít a nikdy ji znovu neotevřít, ovšem vůle zvítězila nad leností a nechutí a knihu jsem přečetla. Byla jsem a jsem nadšená. Kniha je krásně čtivá a kromě začátku vás nenudí. Trochu mi vadil přístup hlavní hrdinky k několika věcem, ale možná to je jenom můj dojem. Ke knize jsem byla připoutaná až do samotného konce, a když jsem věděla jak příběh skončí, hltala jsem ji. Knihu stoprocentně doporučuji.
28/07/2017
jak píše autorka...pro ty, kteří ví, jaké je to ztratit blízkou osobu...
27/02/2017
Proč jsme tak levní?
Tato knížka je o 20% levnější než jinde. Díky čemu držíme ceny tak nízko?
Vyladili jsme logistiku
Mákli jsme si. Naše sklady a distribuční cesty fungují efektivně.
Šetříme na reklamě
Místo drahé reklamy vám radši dáme lepší služby. A taky nižší ceny.
Na dopravě nerýžujeme
Velké e-shopy si zvyšují marži vyšší cenou dopravy. U nás máte dopravu za 39.
Díky tomu vám dáme knihu Topím se v tobě jen za 199 Kč.