Kategorie

Příliš mnoho Kateřin

Autor: John Green

239 běžná cena 299 Kč

Zboží máme skladem a je připraveno k okamžitému odeslání
Poštovné ZDARMA
Při přepravě Českou Poštou
a platbě převodem.

Nakladatel: Knižní klub
Kód:
ISBN: 978-80-242-4799-1
Rok vydání: 2015
Vazba: Vázaný
Počet stran: 240
Zařazení: publikace pro mládež americké romány

NAKUPTE SPOLEČNĚ

Nejznámější Greenovky
4 knihy dohromady za výhodnou cenu 956 Kč

Ušetříte 240

do kosiku

Nákupem získáte tyto tři krásné dárky

Sběratelská záložka 1 - Alpy 1. K Objednávce od 1 kusů

Časopis Téma - vzorové číslo 2. K Objednávce od 3 kusů

DVD film - Táta 3. K Objednávce od 4 kusů

Když jste zázračné dítě, otvírá se před vámi zázračná budoucnost. Nebo ne? Colin Singleton právě maturoval, dostal kopačky od své devatenácté Kateřiny a má pocit, že jeho život skončil. Ještě že je tu jeho kamarád Hassan, který prostě žádné utápění v sebelítosti nepřipouští. Než se Colin stačí vzpamatovat, ocitne se na cestě bez cíle – a ta skončí v ospalé venkovské díře, vyznačující se jen dvěma pozoruhodnostmi: hrobem rakousko-uherského arcivévody a dívkou Lindsey. Její zásluhou Colin začne pomalu chápat, že není nutné být mladistvým géniem, abyste změnili svět...

Odměny pro recenzenty
13
Recenzí
vybrat si
Jméno
Vaše recenze
0
Jak se Vám kniha líbila?
Knihu hodnotím jako průměrnou - sice nese prvky typických "Greenovských" knížek, ale u téhle mi připadalo, že neměla skoro žádný příběh, zápletku, prostě cokoliv, co by mě aspoň trochu překvapilo. I vztah Colina s Lindsey byl předvídatelný. Ze všech postav jsem si nejvíc oblíbila Hassana, bez něj bych tu knihu možná ani nedočetla. Matematiku nesnáším, takže jsem dvakrát nepobírala Colinovy vzorce. Naopak mě velice bavilo jeho vzpomínání na vztahy s Kateřinami.
10/09/2017
Čtvrtá kniha od Johna Greena, kterou jsem četla. A poslední. Na další se rozhodn nechystám.
Přijde mi, že kvalita jde s každou další knihou strmě dolů. Příliš mnoho Kateřin je knížka Young Adult průměrné kvality. Něco tam je zajímavé, třeba ty grafy, ale většinou jsem to jen tak rychle přečetla bez nějakého většího zaujetí, prostě jenom tak, abych už knihu konečně dočetla. Nemyslím si, že by se Johnu Greenovi podařila opakovat úspěch Hvězd, soudě tedy jeho 3 jiných knih. Ale třeba se mýlím.
9/09/2017
Tuto knížku jsem nedočetla do konce, tak z půlky, nějak mě moc nebavila. Johnovi knížky mám hodně ráda, ale tahle... Musela jsem se do ní nutit, ale kdybych se donutila, myslím, že by mě asi bavila. Něco v knížce jsem nechápala, ale obrázky s grafy byly docela zajímavé.Spoustu věcí hlavní postava k tomu přirovnávala. S obálkou jsem naprosto spokojená, velice mě zaujala. Jen moc nevím proč si Colin vybíral jen Kateřiny, podle mě je to blbost, ale možná kdybych to dočetla, tak to vím.
8/09/2017
Knihu jsem četla po Hvězdy nám nepřály (z které jsem byla nadšená) a po Papírových městech (které se mi už tolik nelíbili), a tak Příliš mnoho Kateřin hodnotím jako něco mezi těmahle dvěma. Příběh se mi ze začátku z dál celkem poutavý a zajímavý ale po několika kapitolách mě nadšení opustilo a tak se kniha spíš táhla a já už jí četla prakticky jen z nutnosti. Někteří recenzenti si hlavně stěžovali na matematické vzorce agrafy které se jim v knize nelíbili, u mě to bylo naopak a tyhle grafy mi přišli spíš jako zpestření v knize která podle mě nebyla až tak dobrá.
29/08/2017
Myslím, že do třetice všeho dobrého stačilo. Tady tato kniha už se nedá rovnat s kvalitou těch předešlých tří.
Do knihy jsem se nějak moc nemohla začíst. Přečetla jsem ji, ale rozhodně za delší časový úsek než předešlé tři.
Mrzí mě to, ale bohužel, třeba další jeho kniha mě zaujmě daleko víc. U této se to nepovedlo. Líbily se mi v knize grafy, které ten příběh dělaly úplně jiným, ale to je asi tak jediné. Takže za mě určitě nedoporučuji.
29/08/2017
Tohle je dle mého fakt velký odpad, ale stejnak jsem jí dala průměrné hodnocení. Kniha vypráví o klukovi, zázračném dítěti, které jediné na co myslí je, proč se nenarodil géniusem a proč se s ním všech devatenáct Kateřin s kterými chodil rozešlo. Kniha je plná grafů, kde kreslí různá situace, to byla jedna z věcí, co se mi na knize líbila, jinak jsem se vážně při čtení hodně moc nudila, nedoporučuji..
31/07/2017
Colin se na cestě autem do neznáma musí smířit s realitou, tedy s tím, že z něj nebude génius, ani nositel Nobelovy ceny a navíc ho nechala Katherine číslo 19. Hasan jednoduše vítá možnost výletu. Přátelství obou chlapců stojí mimo jiné na tom, že znají své slabiny a s radostí do sebe rýpou. Jde však o nevinné kamarádské žertíky. Na své cestě se dostanou do městečka Gutshot, kde zcela nečekaně dostanou práci. Jednoduchou - nahrávat s obyvateli města rozhovory na diktafon. Společnici jim dělá Lindsey, dcera ženy, která je zaměstnala. Vypluje na povrch, že sice Colin měl devaténáct přítelkyň jménem Katherine, jeho vztahy však, pokud to tak vůbec můžeme nazvat, trvaly od těch dvou minut, přes pár hodin, až po téměř rok. Poslední vztah byl zároveň prvním, Katherine 19 byla i první K... Celá recenzeatherina. Spletité? Nevadí, zvyknete si. Výlet a odstup od všeho Colina přivedou na myšlenku vypočítat vztahovou rovnici. Přesně tak. Chce vědět, zda se v jeho vztazích s dívkami stejného jména vyskytuje zákonitosti, které by mu umožnily vytvořit univerzálně platnou vztahovou rovnici. Tedy vypočítat, jak dlouho bude trvat nějaký vztah a kdo dá komu kopačky. Více si z knížky odnesou mladší čtenáři, řekněme teenageři, ale úsměv na rty přinese i těm, kteří mají i násobně více let. Je to kniha o přátelství, lásce, rozvoji osobnosti a schopnosti poučit se ze svých vlastních chyb. Případně i z chyb těch druhých.
30/07/2017
Knihu jsem četla vážně už hodně dávno, ale pamatuji si, jak jsem už jí po dočtení nechtěla nikdy vidět. V té době jsem byla vážně velký Greenofil a musela jsem vše od něj přečíst a mít doma. Převelice mě kniha zklamala, hlavně díky tomu, že se v ní v podstatě celou celičkou knihu nic nedělo a já se každou chvíli modlila, že už skončí. Modlím se, že nejsem jediná, co má na ní tak negativní názor. Protože jsem vážně byla velmi zklamaná.
25/07/2017
Green nezklamal ani nepřekvapil. Zpočátku mě vzorečkové a matematické záležitostí pěkně rozčilovaly, ale dovedně tím bylo naznačeno, jak je hlavní hrdina "ujetý". Příběh kluka, který není zrovna kovaný v lásce, ale přece jen může prožít to, co ostatní puberťáci a dokonce bohatější.
14/07/2017
Mnoho lidí tuto knihu odsoudilo, avšak já jsem přímý opak. Tahle kniha mě opravdu nadchla. Kniha s poutavým příběhem. Příjemná oddechovka. Sice zde nemůžete hledat nějaký strhující akční děj, ale příběh je přirozený a postavy věrohodné. Stejně jako další autorovy knížky mě i tato nutila k zamýšlení se nad mezilidskými vztahy a lidmi obecně. Prostředí, ve kterém se příběh odehrává je taky peckové...
11/07/2017
2
Hodnocení
6/08/2017
Proč jsme tak levní?
Tato knížka je o 20% levnější než jinde. Díky čemu držíme ceny tak nízko?
Vyladili jsme logistiku
Mákli jsme si. Naše sklady a distribuční cesty fungují efektivně.
Šetříme na reklamě
Místo drahé reklamy vám radši dáme lepší služby. A taky nižší ceny.
Na dopravě nerýžujeme
Velké e-shopy si zvyšují marži vyšší cenou dopravy. U nás máte dopravu za 39.
Díky tomu vám dáme knihu Příliš mnoho Kateřin jen za 239 Kč.