Kategorie

Nadějné vyhlídky

183 běžná cena 260 Kč

Zboží máme skladem a je připraveno k okamžitému odeslání
Poštovné jen 49
nejnižší v ČR

Nakladatel: LEDA spol.s r.o.nakladatelství
Kód:
ISBN: 978-80-7335-378-0
Rok vydání: říjen 2014
Jazyk: Čeština
Druh: Kniha
Vazba: Vázaný
Počet stran: 438
Zařazení: anglické romány

Nákupem získáte tyto dva krásné dárky

Sběratelská záložka 1 - Alpy 1. K Objednávce od 1 kusů

DVD film - Noviny 2. K Objednávce od 4 kusů

Odměny pro recenzenty
7
Recenzí
vybrat si
Jméno
Vaše recenze
0
Jak se Vám kniha líbila?
Můj první příběh od legendárního Charlese Dickense a rozhodně ne poslední - mám v záloze Olivera Twista. Nadějné vyhlídky jsem jako první viděla ve filmové podobě, ta se mi nelíbila, ale příběh mě zaujal takže jsem chtěla znát předlohu. Příběh malého Pipa, kterého čekají nadějné vyhlídky, velká láska, ale také příkoří se pro mě stal jedním z nejoblíbenějších příběhů. Jediná výtka - pár stránek bych ubrala.
30/09/2017
Nadějné vyhlídky jsou jedním z nejznámějších romantických příběhů vůbec. Jedná se o literární klasiku, která je překvapivě z pera muže. Autorem totiž není nikdo jiný než Charles Dickens.
Děj se mi líbil, ano, trošku zdlouhavé to bylo, ale rozhodně se nejedná o nic tak strašného. Děj poměrně hezky plyne a něco je opravdu zajímavé.
Atmosféra je taková zvláštní, nezvyklá. Celkově to tedy hodnotím vesměs kladně. :)
14/09/2017
Nadějně vyhlídky jsou krásným románem od Charlese Dickense. Jde o klasiku, kterou by měl znát každý. Narozdíl od recenzí podemnou jsem toho názoru, že Děj je velice poutavý a ani chvíli mě nenudil.
Četl se mi velice dobře, měl spád a zajímavé zápletky. Dle jméno jde o Dickensovo nejpotavejsi vyprávění. Dickens píše velice ctive a to potvrdil i v této knize. Ani na chvíli jsem četby této knihy nezalitovala a já osobně jí mohu doporučit.
14/09/2017
Od Dickense jsem si chtěla něco přečíst už dlouho a jako první se mi do ruky dostala právě tato kniha. Musím říct, že od tak slavného autora bych čekala něco víc. Kniha se však četla dobře a docela mě i bavila, až na některá hluchá místa. Připadalo mi, že má kniha takovou jakoby pohádkovou atmosféru, i když o pohádku nešlo, a možná právě to mi tam moc nesedělo, i když si dokážu představit, že někoho jiného by z naopak mohlo okouzlit.
11/09/2017
Nadějné vyhlídky jsem dlouho chtěla číst, protože mám ráda klasiku. Bohužel, děj je hrozně rozvleklý, zdlouhavý a v některých místech příšerně nudný. Děj není vůbec špatný, ale ty popisy? Měla jsem chuť to chvílemi odložit a už vůbec nikdy nedočíst. Postavy samy o sobě nic nijak zvlášt závratného, nic moc sympatického. Ostatně ani film není o moc lepší, očekávala jsem, že knížka se mi bude líbit víc, ale je to tak nastejno.
3/09/2017
Nadějné vyhlídky jsem si přečetla zejména proto, že mám ráda Vánoční koledu od Dickense a zajímalo mě, jaká jsou ostatní díla od něj. Nevím, zda jsem sáhla vedle, nebo zda jsou taková díla od Dickense všechna. Dobře, jeho popisy jsou dlouhé, přesné, ale na mě až moc nudné. Příběh sám o sobě mi špatný nepřišel, ale trochu bych to urychlila. Každopádně musím podotknout, že asi 2 hlavní postavy ( bohužel Pip a Estella) mi byly krajně nesympatické ...
23/08/2017
Knihu jsem si přála k Vánocům, velmi jsem se na ni těšila. Začala jsem číst, ale... Jsou zde rozsáhlé pasáže, které zbytečně natahují a děj mi vůbec neodsýpal, no prostě ... Měla jsem problém ji dočíst, trvalo mi to neskutečně dlouho. Leckdy jsem měla pocit, že zanedlouho u této knihy usnu. Postavu Pipa jsem zprvu měla ráda, ale později se mi nelíbilo, co se z něj stalo. Dickense mám ráda, ale Nadějné vyhlídky nebudou patřit mezi má oblíbená díla od něj.
9/07/2017
Proč jsme tak levní?
Tato knížka je o 30% levnější než jinde. Díky čemu držíme ceny tak nízko?
Vyladili jsme logistiku
Mákli jsme si. Naše sklady a distribuční cesty fungují efektivně.
Šetříme na reklamě
Místo drahé reklamy vám radši dáme lepší služby. A taky nižší ceny.
Na dopravě nerýžujeme
Velké e-shopy si zvyšují marži vyšší cenou dopravy. U nás máte dopravu za 39.
Díky tomu vám dáme knihu Nadějné vyhlídky jen za 183 Kč.