Kategorie

Výměna

143

Poštovné jen 59
nejnižší v ČR

Nakladatel: Bc. Martin Koláček
Kód:
ISBN: 978-80-7512-012-0
Jazyk: Čeština
Počet stran: 120

Nákupem získáte tyto tři krásné dárky

Limitovaná sběratelská záložka 1.

Časopis Vlasta - vzorové číslo 2. K Objednávce od 3 kusů

Já Baryk 3. K Objednávce od 4 kusů

Bestsellery Partika Hartla
1
Recenze
vybrat si
Jméno
Vaše recenze
0
Jak se Vám kniha líbila?
Na tuto e-knihu jsem se těšila, protože mám hodně ráda příběhy, kde si někdo mění identitu, nebo různé výměny sourozenců→jako to třeba bývalo ve slavných filmech se známými sestrami Olsenovými ☺-na těch jsem vyrůstala :D a milovala jsem je! No řekněte, nebrali byste někoho kdo je úplně stejný jako vy, takže za vás může řešit různé věci, které vám třeba nejdou, nebo když se vám líbí nějaký kluk, vaše dvojče ho nejprve oťukne a vy s ním pak můžete jít na rande.? :D Já jsem si tedy dvojče jako malá přála :D
Ovšem tento příběh..byl trochu něco jiného než co jsem očekávala :( Autorka podle mě do děje zasadila až moc zápletek a vzhledem k malému počtu stránek se žádné nemohla moc věnovat, takže každou nakousla a poté velmi rychle vyřešila..ale tak, že se nezabývala detaily-které ... Celá recenzejsou kolikrát v situacích to nejdůležitější!→Například spor mezi sestrami: neviděly se několik let, pak se náhodou potkaly ve městě a okamžitě si padly kolem krku..a bylo vše odpuštěno! Podle mě to bylo vyřešené až moc rychle!!

Dále pak zápletka s výměnou..Nápad to byl ke zpracování podle mě dobrý, ale nesedělo mi v něm, že by žena nechala své 2 malé děti v rukou její, dlouho odloučené, sestry..Kdyby byly obě sestry ještě svobodné byla by to zábava!, ale teď to byl spíš..pokus o zábavu! (nebo spíš o katastrofu!)

Už od totiž začátku bylo úplně jasné, že to nedopadne dobře!
Docela mě tedy knížka zklamala! Natěšila jsem se na příběh, ve kterém bude spoustu vtipných situací vzniklých záměnou 2 sester, a přitom tato zápletka se v knize odehrála jen chvíli na začátku a zbytek byl celý o dalších a dalších zápletkách!!..
8/08/2017
Proč jsme tak levní?
Tato knížka je o % levnější než jinde. Díky čemu držíme ceny tak nízko?
Vyladili jsme logistiku
Mákli jsme si. Naše sklady a distribuční cesty fungují efektivně.
Šetříme na reklamě
Místo drahé reklamy vám radši dáme lepší služby. A taky nižší ceny.
Na dopravě nerýžujeme
Velké e-shopy si zvyšují marži vyšší cenou dopravy. U nás máte dopravu za 39.
Díky tomu vám dáme knihu Výměna jen za 143 Kč.