Kategorie

Kudy do pohody

Autor: Karel Nešpor

186 běžná cena 199 Kč

Zboží máme skladem a je připraveno k okamžitému odeslání
Poštovné jen 49
nejnižší v ČR

Nakladatel: PORTÁL, s.r.o.
Kód:
ISBN: 978-80-262-1044-3
Rok vydání: 2016
Jazyk: Čeština
Vazba: brožovaná
Počet stran: 168

Nákupem získáte tyto tři krásné dárky

Sběratelská záložka 1 - Alpy 1. K Objednávce od 1 kusů

Časopis Téma - vzorové číslo 2. K Objednávce od 3 kusů

DVD film - Noviny 3. K Objednávce od 4 kusů

Kniha je čtivá, praktická a čtenáři v ní najdou snadno použitelné návody. Textem je provází pan Zkoumal. Jak napovídá jméno, je to člověk zvídavý a nesnáší fráze. Autorovi nedovolí, aby z této knihy udělal seznam. Chce všechno jasně, srozumitelně a důkladně vysvětlit. K jeho silným stránkám patří smysl pro humor, někdy i ironie. Má rád příběhy a příklady. Jeho první věta adresovaná autorovi zní: „Hele, ty jeden autore, nejdříve mi vysvětli, proč bych se měl uklidňovat!“ Pan Zkoumale i vážení čtenáři, klid je více než nepřítomnost stresu. Vnitřní mír je tajemná zahrada, ve které se daří tělesnému zdraví, dobrým nápadům a příjemným duševním stavům, jako je pohoda, veselost nebo spokojenost. Kniha je rozdělena do následujících částí: mír těla, mír mysli, mír srdce a mír a střízlivost. V přílohách najdou čtenáři shrnutí a přehledy, které usnadní využití knihy v každodenním životě. MUDr. Karel Nešpor, CSc., vede primariát mužského oddělení závislostí Psychiatrické léčebny Bohnice a přednáší zdravotníkům i vysokoškolským studentům. Přibližně 30 let se zabývá prevencí a léčbou návykových nemocí. Je autorem řady odborných i populárních prací. V Portálu vyšly v poslední době jeho knihy Jak překonat hazard (2011), Návykové chování a závislost (naposledy 2013), Sebeovládání (2013), Duševní pružnost v každodenním životě (2015).
Odměny pro recenzenty
2
Recenze
vybrat si
Jméno
Vaše recenze
0
Jak se Vám kniha líbila?
Další z povedených knih pana doktora Nešpora. Kniha formou jednoduchých příběhů nevede čtenáře na to, jak dosáhnout kýženého stavu pohody, ostatně jak už název knihy napovídá. Učení se na příkladech je to nejlepší co může být a nejen to. Příběhy to jsou tréfné, zábavné a jejich tolik, že pokud se nedostaneme do pohody s toutou milou knihou, tak už je to s námi asi vážně celkem nahnuté. Ale pozor, myslím, že to nebude hrozit. Výborná kniha.
31/08/2017
Knihu velmi doporučuji, i když už jsem na tento žánr knih obecně tak trochu zanevřela. Je znát, že autor je zkušený lékař, který o životě něco ví. Jeho rady jsou snadno a rychle proveditelné a praktické. Při čtení člověk pocítí příjemný nadhled nad svými problémy, s jistou dávkou humoru. Autor spoustu řešení uvádí na příkladech z psychiatrické praxe, zejména týkající se alkoholismu a odvykání, člověk se ale často v příbězích najde, i když jeho problém rozhodně není alkohol. Všechny tipy jsou všeobecně platné.
18/07/2017
Proč jsme tak levní?
Tato knížka je o 7% levnější než jinde. Díky čemu držíme ceny tak nízko?
Vyladili jsme logistiku
Mákli jsme si. Naše sklady a distribuční cesty fungují efektivně.
Šetříme na reklamě
Místo drahé reklamy vám radši dáme lepší služby. A taky nižší ceny.
Na dopravě nerýžujeme
Velké e-shopy si zvyšují marži vyšší cenou dopravy. U nás máte dopravu za 39.
Díky tomu vám dáme knihu Kudy do pohody jen za 186 Kč.