Kategorie

Nevěra a její zvládání

144 běžná cena 195 Kč

Zboží máme skladem a je připraveno k okamžitému odeslání
Poštovné jen 49
nejnižší v ČR

Nakladatel: MAXDORF NAKLADATELSTVÍ
Kód:
ISBN: 978-80-7345-155-4
Jazyk: Čeština
Druh: Kniha
Vazba: Brožovaná bez přebalu lesklá
Počet stran: 88
Zařazení: populárně-naučné publikace nevěra

NAKUPTE SPOLEČNĚ

Doporučujeme
3 knihy dohromady za výhodnou cenu 686 Kč

Ušetříte 307

do kosiku

Nákupem získáte tyto dva krásné dárky

Sběratelská záložka 1 - Alpy 1. K Objednávce od 1 kusů

DVD film - Noviny 2. K Objednávce od 4 kusů

Na počátku manželství je téměř každý přesvědčen o tom, že nevěra je něco, co ho nemůže potkat. Statistiky ale uvádějí neúprosná čísla – během manželství je nevěrných 65 % ženatých mužů a 46 % vdaných žen, 60 % manželství se rozvádí, z toho u poloviny je důvodem nevěra. Publikace je jakousi pomocnou rukou pro každého, kdo se setkal s partnerovou nevěrou a musí ji nějak řešit. Seznamuje ho s možnými zdroji a motivacemi promiskuitního jednání, pomáhá mu zorientovat se v nastalé situaci, popisuje jednotlivé fáze psychického prožívání partnerovy nevěry, ukazuje, jak překonat počáteční šok, jak je možné bojovat se smutkem a vztekem, který ho ovládá, jak opět posílit sebevědomí, popisuje psychosomatické důsledky nevěry u podváděných. Shrnuje na příkladech prožitky žen a mužů, kteří jsou nuceni postavit se čelem k partnerově nevěře, a rozebírá základní možnosti vyřešení nevěry. Zabývá se ale i prožitky dětí, kterých se nevěra rodičů bezprostředně dotýká. Rozvod rodičů pro ně ve většině případů bývá už napořád určitým handicapem. Na konkrétních příkladech dokazuje, že se nevěra přežít dá a že není nutné ji vnímat jen jako poruchu vztahu, ale zároveň i jako šanci na pozitivní změnu.
Odměny pro recenzenty
4
Recenze
vybrat si
Jméno
Vaše recenze
0
Jak se Vám kniha líbila?
Tato příručka se bude týkat asi hodně lidí, protože nevěra je hodně rozšířeným jevem a pravděpodobnost, že Vás zasáhne je poměrně hodně vysoká. Nevěšte ale hlavu, vše se dá zachránit. Nemyslím tím vztah, ale Vaši psychickou újmu, ke které jistě dojde. Takové zraněné city dokážou v těle postiženého udělat hotovou paseku. Kniha poskytuje návod, jak se z toho nesesypat a brát život mnohem pozitivněji. Pro jedno kvítí přeci slunce nesvítí.
26/08/2017
Ano, nevěra je bohužel něčím, s čím se potýká spousta partnerů. Sama si nedokážu představit, jak bych se v takové situaci zachovala, zda bych se s tím vůbec dokázala vyrovnat. Ideální by samozřejmě bylo, kdyby k ní vůbec nedocházelo, ale všichni víme, že takových případů spíše přibývá, než ubývá. Naprosto chápu, že ti, kteří byli nevěrou zasaženi, se snaží najít něco, co jim pomůže ji zvládnout. A mohla by to být právě tato kniha.
27/07/2017
Nevěra v životě může postihnout kohokoliv. Ať už z jakéhokoliv důvodu. Jedno je však jasné, bolí to. Člověk začne pochybovat o sobě, řekne si, že může být asi na vině on, že partnerovi něco chybělo. Opak je však často pravdou. Tahle kniha nám dává možnosti, jakým způsobem se s nevěrou poprat a jak ji zvládnout. Je to poučná kniha. Je fajn, že tam jsou popsány i stavy kolem rozvodu. Knhia se nesnaží za každou cenu přes nevěru přenést a žít spolu.
25/07/2017
Nevěra je jedna z věcí, která Vám může naprosto zničit život. Horší samozřejmě je, když Vás podvede životní partner. Ponížení, naprostá ztráta důvěry, ztráta všeho, co jste za ta celá léta společně budovali, to vše Vás může dostat na absolutní dno. Tato kniha Vám poradí, jak se z toho nesesypat, posílit sebevědomí a začít znovu. Není to jednoduché, ale každá cesta začíná prvním krokem. Jste schopni ho udělat ?
21/07/2017
Proč jsme tak levní?
Tato knížka je o 26% levnější než jinde. Díky čemu držíme ceny tak nízko?
Vyladili jsme logistiku
Mákli jsme si. Naše sklady a distribuční cesty fungují efektivně.
Šetříme na reklamě
Místo drahé reklamy vám radši dáme lepší služby. A taky nižší ceny.
Na dopravě nerýžujeme
Velké e-shopy si zvyšují marži vyšší cenou dopravy. U nás máte dopravu za 39.
Díky tomu vám dáme knihu Nevěra a její zvládání jen za 144 Kč.