Kategorie

Profil uživatele Leona
Recenze
Hodnocené knihy
Oblíbené knihy
108
Recenzí
Po Rudé královně jsem si myslela, že do dalšího dílu už asi nepůjdu, ale nakonec jsem si řekla, že mě přeci jen zajímá, jak se bude záplezka vyvíjet. Celkově ale musím zhodnotit, že mě druhý díl bavil ještě o něco méně než ten předchozí. U Rudé královny celkovou nespokojenost trochu zmírňovalo napětí a spád knijy, ale tady jsem to postrádala. Bohužel mě tato série nijak nenadchla a spíše mě zklamala. Jiné čtenáře možná nadchne, ale za mě - zklamání.
1/09/2017
Magično a nadpřirozeno mám v knihách velmi ráda, a proto jsem si v knihkupectví koupila tuto knihu. Už jen samotná obálka vypadá kouzelně a tajemně zároveň, a je tak dokonalým lákadlem. A příběh samotný se opravdu povedl. Začetla jsem se do něj jedno odpoledne a až do noci jsem se od něj nemohla odtrhnout. Autorka vytvořila opravdu originální a velmi povedené dílo, které rozhodně stojí za přečtení! Všem čtenářům vřele doporučuji.
1/09/2017
S touto knihou jsem udělala radost sama sobě a koupila jsem si ji k svátku. V knihkupectví mě velmi zaujala obálka a navíc Cassamdu Clare mám hodně ráda, takže jsem měla jasno. Sice podle anotace kde vidět, že půjde o spíše příběh pro náctileté, já jsem se u knihy vůbec nenudila. Užívala jsem si kapitoly s vílí tematikou a všechna dobrodružství našich hrdinů. Nejtemnější část lesa je opravdovou knižní jednohubkou, která by vám neměla chybět!
1/09/2017
Po Železné zkoušce jsem se na další díl velmi těšila. Příběh byl opravdu kouzelný a dobrodružný a já jsem si ho velmi užila. Cassandru Clare mám hodně ráda a tady se jenom potvrdilo její mistrovské psaní a dechberoucí fantazie. Kniha mě ani tady nezklamala. Druhý díl byl stejně čtivý jako ten předešlý a já jsem se ani chvíli nenudila. Pokud jste o zéto sérii zatím neslyšeli, tak byste to měli rychle napravit.
1/09/2017
Perfektní zakončení celé série. Všechny tři díly jsem si moc užila a celou sérii mohu všem jen doporučit. Byla čtivá a plná dobrodružství, které mě nadchlo. Myslela jsem, že už budu na takové příběhy stará, ale vůbec to tak nebylo. Od první stránky mě příběh chytil a nepustil mě až do tohoto sílu. Všem milovníkům dobrých příběhů knihy rozhodně doporučuji! Uvidíte nebudete litovat, Magisterium stojí za to!
31/08/2017
Všichni milovníci Harryho Pottera pozor, tato kniha se vám bude rozhodně líbit. Je plná magie, mladých hrdinů, napětí a tajemna. Nebudete moci ji přestat číst - stejně jako já - a budete netrpělivě čekat na další díly. Magisterium je skvělou knihou na volné večery, jelikož se u ní skvěle odreagujete a dostanete se s ní do zcela jiného světa. Já jsem byla z knihy nadšená a už netrpělivě očekávám pokračování.
31/08/2017
Krásná kniha, která bude ideálním dárkem pro vaše blízké. Sněží, sněží jsem s vyhlídla v knihkupectví a díky jeho překrásné obálce. Naplánovala jsem si to tak, že jsem si knihu koupila přesně na Vánoce, abych ji četla hezky autenticky. A byla to vážně krása. Všechny příběhy byly kouzelné a já jsme si jejich čtení opravdu užila. Přesně takových knih není nikdy dost - skvělé oddechovky, u kterých vypnete - a já jsem strašně ráda, že jsem si knihu koupila.
31/08/2017
Krásná a příjemná tečka za kouzelnou a pohádkovou trilogií. Série Selekce byla zcela něco jiného, než co jsem doposud četla a já ji mohu všem vřele doporučit. Autorka vytvořila nový svět, ve kterém existují princové, králové, ale také kasty a to vše zamíchala hezky dohromady, Čtenáři se tak do poslední stránky nenudili a měli o čem přemýšlet. Já jsem si celou sérii moc užila a můžu ji všem jen doporučit!
31/08/2017
Pokračování Selekce jsem čekala velmi dlouho. Nemohla jsme se dočkat, jak se bude celý příběh vyvíjet a knihu jsme si koupila co nejdříve. A opět jsme byla příběhem doslova pohlcena. Autorka prostě umí psát. Každá kapitola v sobě ukrývala nové a nové informace a já musím říct, že v určitém ohledu se mi tento díl líbil ještě více. Od začátku až do konce byl bravurně vymyšlený a já se nemůžu dočkat, jak tuto sérii autorka příště uzavře,
31/08/2017
Krásná kniha, která si mě získala. Jelikož jsem milovnice pohádek, nemohla jsem si Selekci nechat ujít. Příběh je velmi čtivý a já jsem se od něj nemohla do poslední stránky odtrhnout. Autorka vytvořila opravdu originální zápletku, která je kouzelná i velmi drastická zároveň. Vedle sebe postavila společenské nepoměry a dala tak příběhu určitou hloubku. Já jsem z knihy byla velmi nadšená a věřím, že ostatním čtenářům se bude líbit také.
31/08/2017