Kategorie

Profil uživatele Sabina P.
Recenze
Hodnocené knihy
Oblíbené knihy
23
Recenzí
Poslední díl této super série. Je pravda, že jsem čekala trošku lepší děj, ale určitě jsem si i tento díl užila. Ale myslím, že na první díl prostě nemá. Tohle je příběh Bena a Lizzy - mladší sestry Anne. Už v pedchozím díle jsme zjistily, že to mezi nimi docela jiskří a teď díky tomu budou mít dítě. Myslím, že děj mohla autorka popsat trochu líp, celkově se mi zdá, že se to mezi Benem a Lizzy vyřešilo až moc lehce, prostě ne tak moc reálně.
8/09/2017
Třetí díl této série je o Jimmym, na kterého jsem byla opravdu zvědavá. Přece jenom v předchozích dílech nebyl úplně mojí nejoblíbenější postavou. Lena, jeho asistentka, byla taky docela zajímavá postava a vlastně se k sobě s Jimmym dost hodily. Přišlo mi, že byli oba dva docela vážní a moc vtipu oproti předchozímu dílu, tu nenajdete, ale v části, kdy Lena zjistí, že je do Jimmyho zamilovaná a on jí pořád vysvětluje, že není, to vtipný docela bude.
8/09/2017
Druhý díl ze skvělé série, která už se pomalu stala jednou z mých nejoblíbenějších. Je sice pravda, že první díl byl o malinko lepší, ale zase Mal je opravdu zábavný a nasmějete se s ním. Anne je taky zajímavá postava a s Malem se k sobě vlastně docela dobře hodí. Ona vyvažuje jeho zábavnou stránku tou klidnější a trochu i vážnější, a on zase vyvažuje ji jeho vtipem. Knížka je moc fajn a už teď se moc těším na další díly.
8/09/2017
Další díl této super série. Tereza a Jase jsou skvělá dvojka, u které to už od začátku jiskří. Autorka skvěle popsala začátek a rozvíjení jejich vztahu a další překážky v jejich cestě ke štěstí. Naštěstí jako vždy vše dobře dopadne, ale ještě předtím to bude skvělý příběh plný někdy opravdu nečekaných zvratů. Myslím, ale že si knížku stejně jako já, užijete a budete se těšit na další pokračování. Byl do super příběh!
7/09/2017
Na tuto knížku jsem narazila kdysi úplnou náhodou, ještě když nebyla v češtině a ani jsem pořádně nevěděla o čem bude a autorku jsem taky neznala. Nakonec jsem byla moc ráda, že jsem ji objevila, protože tahle knížka je naprosto skvělá! Evelyn se po celonoční party ve Vegas na oslavě svých 21. narozenin probudív hotelovém pokoji s neznámým mužem. Připadá jí známý, což se jí potvrdí, když si všimne obřího diamantu na své ruce. David je rocková hvězda, což jemu i Evelyn přidělá spoustu starostí až se o jejich svatbě dozví tisk. A tohle je jejich příběh.
7/09/2017
Skvělý díl! J. Lynn čtu už docela dlouho a musím říct, že tento díl se jí moc povedl. Doporučuji! Calla je docela stydlivá, nezkušená dívka, která se kvůli financím musí vrátit do svého rodného města. Když lae přijde do hospody její matky, potká ji tam malé nebo velké překvapení. Jax, který náhodou "jejich" hospodu vlastní, což právě Calla nevěděla. Po návratu domů ji čekalo docela dost překvapení, některá příjemná, jiná už tolik ne, ale určitě vše nakonec dobře dopadne, takže doporučuji!
7/09/2017
Od J. Lynn jsem toho četla už opravdu hodně a také samozřejmě celou tuhle sérii, bohužel tento díl se mi zdál takový nejslabší. Ano, líbila se mi podstata příběhu, ale myslím, že by to autorka mohla napsat lépe. I přesto byla knížka fajn, jen ty předchozí díly byly prostě o něco lepší. Také jsem si obě hlavní postavy představovala úplně jiné, tedy hlavně Jillian. Ze začátku jsem ji viděla spíš jako plachou a stydlivou, ale myslím, že nakonec taková vůbec nebyla a šla si za svým.
7/09/2017
Tak na tento díl jsem se těšila moc! Dean byl docela barvitá postava už od prvního dílu této série a tak když jsem zjistila, že bude mít vlastní příběh a ještě s Allie, nemohla jsem se dočkat, až si ho přečtu. Už od začátku to byla opravdová jízda a příběh mě rozhodně nezklamal. Hlavní hrdinové jsou naprosto skvělí, měla jsem je ráda už dříve, jen jsem si nebyla úplně jistá Allie, ale nakonec se mi moc líbila. A jako pár jsou Allie a Dean úplně dokonalí!
7/09/2017
Druhý díl opět super! Musím říct, že jsem na Logana byla opravdu zvědavá. Grace byla plachá postava, hlavně tedy na začátku knihy, ale postupně byla zajímavější postavou, která mě opravdu bavila. Knížka nebyla tak aktivní jako ta první, ale přesto jsem si ji užila. Druhá polovina knihy byla přece jen o něco zajímavější a tak vyvážila tu první část, která byla taková pomalejší a moc se toho nedělo, ale nakonec to bylo moc fajn.
7/09/2017
Poslední díl této série byl opět naprosto skvělý. Knížka se četla úplně sama a byla jsem na příběh Sabriny a Tucka hodně zvědavá. Určitě tedy nebyl tento díl úplně nejlepší z celé série, ale přesto se mi líbil. Sabrina byla zajímavá postava, stejně tak i Tucker a určitě bylo opět spoustu scének, u kterých jsem se hodně nasmála. Byl to i docela zajímavý příběh a když jsem začala celou tuhle sérii číst, vůbec by mě nenapadlo dát tyhle dva dohromady.
7/09/2017