Kategorie

Profil uživatele Creeping Death
Recenze
Hodnocené knihy
979
Recenzí
Některé konflikty v životě zvládnete snadno a další už mohou být velice náročné. Hodně lidí často selže při jejich řešení, protože nedokážou ovládnou techniku, která by jim pomohla. A to se samozřejmě projeví jak v osobním, tak v pracovním životě. Nelze se tomu vyhnout, před problémy a konflikty neutečete. Kniha Vám přinese cenné rady, jak se k tomu postavit. Zjistíte v ní, že naprosto nejlepší je problémům předcházet.
26/09/2017
Manželství může být krásná věc, ale taky třeba naprostá katastrofa. Vždy jde o to, jak spolu lidé komunikují a jestli si dokážou vyjít vstříc. Ke konfliktům nakonec stejně dojde, ale je potřeba je vyřešit takovým způsobem, aby byla spokojenost na obou stranách. Publikace se věnuje poradenství, dozvíte se něco o její historii a samozřejmě poskytne rady, jak vyřešit manželské konflikty. Doporučuji přečíst, usnadníte si život.
26/09/2017
Věděli jste, že je na pracovišti důležité umět ovládat řeč těla ? Je to tak a poskytne Vám to velkou výhodu. Už z postoje Vašeho kolegy poznáte, jakou má třeba náladu a jestli něco neskrývá. Kniha Vám zaručí, že takové techniky fungují, musíte se naučit správně se dívat. Zaměřit se na určité části těla a zjistit, co se s nimi děje při hovoru. Díky tomu budete vědět o druhém mnohem více, než byste mohli kdy zjistit.
26/09/2017
Jedním z faktorů proč se Vám třeba nedaří je Váš vnitřní hlas. Každý ho máme a je potřeba nad ním převzít kontrolu, jinak Vás totálně zahubí. Dokáže Vám vnutit pochyby o sobě samém a je velice vytrvalý. Kniha Vám poskytne rady, jak tento hlas umlčet, nebo ignorovat, aby Vám nemohl nahlodávat Vaše sebevědomí. Časem se naučíte toho holomka zkrotit a díky tomu se Vám bude v životě dařit mnohem lépe. Techniky jsou zajímavé, určitě to vyzkoušejte.
26/09/2017
Žít naplno ? Umíte si to vůbec představit ? Pro hodně lidí je to nereálné a většinou skončí v pasti stereotypu. Mají sice sny, ale nikdy si je nedokážou splnit. A ve stáří už jen vzpomínají a litují toho, co neudělali. Kniha je výzvou pro všechny, aby si začali plnit své sny a pokusili se vzít si ze života maximum. Nepromrhat ho zbytečně. Poutavá kniha, která si zaslouží Vaši pozornost. Určitě Vás pořádně nastartuje k výkonu.
26/09/2017
Kniha má naprosto trefný název. Bohužel jsem si jistý, že drtivou většinu z Vás budou oplakávat pouze příbuzní a pá kamarádů, to je asi tak všechno. Pokud se nestanete nějakou výraznou osobností, tak nic jiného ani čekat nemůžete. Přesto můžete žít smysluplný a plnohodnotný život. Pamatujte na to, že máte pouze vypůjčený čas, který jednoho dne nemilosrdně skončí. Jste rozhodnuti, že převezmete život do svých rukou ? Tato kniha Vám dá šanci, jak toho dosáhnout.
26/09/2017
Tahle kniha se mi velmi líbila, protože je opravdu univerzální. Každý z nás má v životě určité problémy a musí je nějak vyřešit. Někdy se nám to daří lépe, někdy zase hůře. Ale nebojte se, svítá na lepší časy. Publikace přináší plno zajímavých a praktických návodů, které určitě uplatníte. Například se dozvíte, jak vyjít s nadřízeným, nebo se svoji rodinou. Psáno vtipně a takovým způsobem, že Vás to určitě potěší.
26/09/2017
Většina lidí má obrovský problém. Nemohou si najít partnera. A neznamená to, že by byli hloupí, nebo s nimi byla nuda. Taková je prostě dnešní doba, na každého z nás jsou kladeny příliš velké nároky a obstojí jen ti vyvolení. Kniha Vám pomůže změnit Váš život a postupně překonat Vaše zábrany. Je to velmi důležité, jinak se prostě neposunete dál. Budete následovat devět různých metod a pokud jimi projdete, naprosto Vás to změní. Věřte, že k lepšímu.
26/09/2017
Málokterý člověk dokáže správně komunikovat. Není to vůbec jednoduché, protože se musíte naladit na jeho emoční vlnu a hledat společné cíle a témata. Takovou schopností je obdařeno málo lidí a pokud se s takovým setkáte, budete z toho mít krásný pocit. Příručka se Vám pokusí přiblížit takové chování a možná se díky ní i něco přiučíte. Nesmíte zapomenout, že se v komunikaci musíte neustále zlepšovat. Nikdy nebudete skutečný mistr, pořád jsou před Vámi další výzvy.
26/09/2017
Kniha je určena všem ženám, které si myslí, že život končí po padesátce. Mohu Vás ujistit, že to rozhodně není pravda. Pořád máte světu co nabídnout a pokud o sebe nepřestanete pečovat, budete pořád krásné a zajímavé. Kniha Vás přesvědčí o tom, že můžete žít naplno, být milována a velmi spokojena. Stanete se paní svého života a to je nejdůležitější. Publikace obsahuje hodně příkladů a tipů, jak toho dosáhnout. Všechno je to pouze ve Vaši hlavě.
26/09/2017