Kategorie

Profil uživatele Otice
Recenze
Hodnocené knihy
250
Recenzí
Sandman je velice zajímavý komiks, který má rozhodně co nabídnout. Stvořil ho Neil Gaiman, který je velice talentovaný. Vizuální stránka komiksu dokáže zaujmout, má svoji specifickou atmosféru. Tentokrát nás přenese do tajemného Japonska, kde není o intriky nouze. Příběh samotný Vás zcela jistě uchvátí a budete na něj ještě dlouho vzpomínat. Vládce snů má prostě ještě několik trumfů v rukávu a to je moc dobře.
19/08/2017
Pořízení tohoto komiksu je skvělou volbou, protože je opět v pevné vazbě a tentokrát má zlatou ražbu. Já se tomu ani nedivím, je k tomu velice dobrý důvod. Uvnitř knihy totiž naleznete příběhy z z let 1992 a 1993. A co že je na nich převratného ? V té době totiž vyšlo i legendární 200 číslo Čtyřlístku, které bylo speciální. Samozřejmě ho naleznete v této knize ještě s dalšími kousky. Nepropásněte ho !
19/08/2017
Jak se dostal Václav Havel k moci se už asi nikdo přesně nedozví. Existuje mnoho konspirací a jak se říká, pravda je tam někde venku. Ani tento komiks nám přesně nepoví, jak se vše událo.. Je to pouze jedna z dalších verzí. Každopádně komunistický režim padl a je to moc dobře. Nyní žijeme v demokracii a je jenom na nás, jestli si ji dokážeme udržet. Komiks stojí za přečtení, je docela pěkně zpracovaný.
19/08/2017
Bart Simpson je velmi oblíbená postava a zná ho téměř každý. Jeho uličnictví je proslulé a dává všem opravu zabrat. Bez něj by byl seriál prakticky poloviční. Je to velice výrazná postava a dokáže si poradit téměř v každé situaci. Nyní je k dispozici i jeho kniha, kde se o něm dozvíte prakticky všechno. Je přehledná a velmi dobře zpracovaná, děti se budou opravdu bavit. Myslím si, že to vůbec není špatná volba.
19/08/2017
Další, doslova skvělé příběhy Čtyřlístku, které jsou opět v pevné vazbě. Musím pochválit vydavatele, že se rozhodl pro takovou verzi, protože si ho tento komiks opravdu zaslouží. Historii má opravdu bohatou, příběhy nenudí a dokážou vždy příjemně překvapit. V této knize jich naleznete 23 a budete spokojeni. Zábava je garantována a taky to, že se k nim budete často vracet. Hlavně děti tento kousek ocení.
19/08/2017
Jak už název napovídá, tentokrát se jedná opravdu o úžasné příběhy. Pevná vazba zajistí, že se Vám kniha po přečtení nerozpadne a jistě se k ní budete často vracet. Čtyřlístek je prostě závislost a jak ho jednou zkusíte, už nebudete chtít nikdy jinak. Budete se pídit po dalších dobrodružstvích a věřte mi, že jich je opravdu nespočet. V této knize jich máte rovnou 23 a budete s nimi navýsost spokojeni.
19/08/2017
Precizní příběhy Čtyřlístku, to je prostě nádhera. Kvalitně zpracované, vymazlené a dokonce v pevné vazbě. Co na to říkáte ? Asi jediné, to prostě musíte mít. Za své peníze získáte 23 příběhů a opravdu jsou doslova k sežrání. Jedná se o starší povídky, ale vůbec nic neztratily na své kvalitě. Naopak, díky novému vydání můžete posoudit, jak moc jsou dobré a samozřejmě nadčasové. Je to prostě bravurní dílo.
19/08/2017
A zase další svazek mého oblíbeného komiksu, který v Čechách nemá obdoby. Jedná se prostě o kultovní záležitost a měl by si ji každý pořídit. Samozřejmě je určen pro děti, ale přečíst si ji může téměř každý, tady není pevná věková hranice příliš omezena. Příběhy jsou unikátní a velice veselé. Vynalézavost tvůrců nezná mezí a dokážou doslova zázraky. Čekají Vás moc hezké chvíle a věřím, že si je užijete.
19/08/2017
Jack London byl spisovatel a jedna z jeho velmi známých knih se jmenuje Volání divočiny. Příběh je to velice zajímavý a nenechá Vás chladným. Někdo se tedy rozhodl, že z něj udělá komiks. A bylo to velmi správné rozhodnutí, takhle se dostane do ještě větší pozornosti a po přečtení třeba budou chtít rozšířenější verzi, kterou naleznete právě v té knize. Komiks je dobře zpracovaný, akorát je příliš krátký.
19/08/2017
Skvělé příběhy Čtyřlístku a opět v pevné vazbě. To je prostě paráda a nic než paráda. Tento veselý komiks bude bavit další a další generace. Tento svazek se vyplatí přečíst a pěkně uschovat do archívu. Je to poklad o který se musí pečovat, aby vydržel co nejdéle. V této knize jsou příběhy zábavné a veselé, dohromady jich tu naleznete 23 a ani jeden z nich není špatný. Jedná se o starší kousky, tím je ještě zajímavější.
19/08/2017