Cca od nějaké té 60té stránky jsem si knížku luxusně užívala a byla to jízda. Líbil se mi nápad, líbilo se mi spojení nadpřirozena, které stojí proti realitě dnešních dnů. Rachel je...
číst celé
Cca od nějaké té 60té stránky jsem si knížku luxusně užívala a byla to jízda. Líbil se mi nápad, líbilo se mi spojení nadpřirozena, které stojí proti realitě dnešních dnů. Rachel je poznamenaná únosem, ale musím říct, že, jak jsem byla zvyklá na uplakané hrdinky, které měly nějakou tu bolístku, tak ona je cool :) Charlie je dokonalost sama o sobě, co si budeme nalhávat a John? Takové vydání George Clooneyho :) Tak nějak si ho představuji v mé hlavě, né George, ale Johna Scotta :)
Celkově se mi kniha líbila moc a musím říct, že jakmile se dostaneme k dvojce, budu mezi prvníma, kdo si ji koupí :) Patří mezi ty knihy, které jsem přečetla a nelituji, že jsem je četla. Pecka zážitek, svědčí o tom i doba přečtení. Jedna neděle. :)
schovat popis
Pád noci je kniha, kterou musíte mít, pokud milujete příběhy plné napětí, emocí a nečekaných zvratů. Objevte cestu ženy, která čelí svému traumatickému minulosti a bojuje za svou svobodu a štěstí.
Rachel Adamsová unikla před dvanácti lety ze spárů nebezpečného sériového vraha. Tento zážitek ji poznamenal natolik, že se vzdala soukromého života a soustředila se na kariéru novinářky ve Washingtonu. Když kariéra nevytváří očekávané výsledky, rozhodne se přijmout pracovní nabídku od svého přítele Charlieho Parkera a odjíždí do kanadského Edmontonu. Zde konečně přiznává svá citová dilemata a objevuje štěstí v lásce, které ji osvobozuje od hrůz minulosti.
Avšak tato idylka netrvá dlouho - někdo z minulosti ji začne pronásledovat a ohrožovat její život. Temné stíny se stále blíží, zatímco Rachel musí rozhodnout, komu může věřit: agentce FBI, která považuje Charlieho za podezřelého, nebo tajemnému muži s rudýma očima, který jí kdysi zachránil život? Napětí stoupá a Rachel stojí před nelehkou volbou, která jí může zachránit nejen život, ale i duši.
Proč si tuto knihu zamilujete:
Napínavý děj plný nečekaných zvratů a emocí.
Silná hlavní hrdinka, která bojuje s minulostí i přítomností.
Romantický a zároveň mysteriózní příběh, který vás chytne od prvních stran.
Skvělá atmosféra kanadského Edmontonu jako prostředí příběhu.
Dokonalá kombinace thrilleru a romantiky, která uspokojí fanoušky obou žánrů.
Vlastnosti knihy:
Název: Pád noci
Hlavní téma: thriller, romantika, psychologické drama
Hlavní postava: Rachel Adamsová, novinářka s traumatickou minulostí
Dějiště: Washington a Edmonton
Obsahuje silné téma přežití, důvěry a osobního osvobození
Pravidelně k nám do Megaknih chodí známe české osobnosti a povídáme se s nimi o knihách. Pozvání k nám do Knižního zákulisí přijali zajímavé české osobnosti, například Jirka Mádl, Roman Vaněk, Veronika Žilková, Bořek Slezáček, Josef Maršálek, Martina Preissová a mnoho dalších!
Cca od nějaké té 60té stránky jsem si knížku luxusně užívala a byla to jízda. Líbil se mi nápad, líbilo se mi spojení nadpřirozena, které stojí proti realitě dnešních dnů. Rachel je poznamenaná únosem, ale musím říct, že, jak jsem byla zvyklá na uplakané hrdinky, které měly nějakou tu bolístku, tak ona je cool :) Charlie je dokonalost sama o sobě, co si budeme nalhávat a John? Takové vydání George Clooneyho :) Tak nějak si ho představuji v mé hlavě, né George, ale Johna Scotta :)
Celkově se mi kniha líbila moc a musím říct, že jakmile se dostaneme k dvojce, budu mezi prvníma, kdo si ji koupí :) Patří mezi ty knihy, které jsem přečetla a nelituji, že jsem je četla. Pecka zážitek, svědčí o tom i doba přečtení. Jedna neděle. :)
Na knihu Pád noci mne zlákala opravdu krásná obálka a anotace knihy, které byly hlavním důvodem, proč jsem po této knize sáhla. Dalším důvodem bylo hodnocení této knihy, které bylo dosti nízké. Ještě před začátkem čtení, jsem si přečetla různé názory na tuto knihu a opravdu si mě získala, takže jsem se rozhodla si ji přečíst, nic mě již nedokázalo zastavit. A nyní, po dočtení knihy, musím říct jen jediné, vůbec toho nelituji. Knihu jsem začala číst v jeden den a ještě ten samý jsem ji dokončila. Tak si mě k sobě připoutala, že jsem se od ni ani na minutu nedokázala odtrhnout, byla jsem ji naprosto fascinovaná. Když jsem pak došla ke konci knihy, málem jsem z toho měla svou vlastní smrt. Tohle mi udělat, tahle to ukončit. Jaké štěstí, že autor již pracuje na další knize, protože čekat déle bych asi nezvládla. Nutně potřebuji vědět, jak to bude pokračovat, a to vážně co nejdříve. Nakonec vám knihu všemi deseti doporučuji, naprosto úžasný zážitek jsem ze čtení měla, na který jen tak nezapomenu.
Já naivka ! Myslela jsem si,že jdu číst krimi. Nakonec jsem začala mít pocit,že se autor nějak nedokázal rozhodnout,jaký žánr upřednostnit,tak do jedné knihy zkusil dostat všechno.Ale u nás se přece ví,jak to pak dopadá. Už Pejsek s Kočičkou přece dávali do dortu jen samé dobré věci .. Ok-takže: Prolog fajn..zločin,krev a tak dále. Prvních pár kapitol totální harlequinismus. Vše je úžasné. On je úžasný,ona je zmatená,on je zmatený,ona podléhá,sex je úžasný protože jsou oba úžasní....Začínám zvažovat že z nedostatku nějaké rozumné akce pověřím sama sebe úkolem zjistit K*D*O* skutečně je Alexander Stainforth alias David Kaps..či naopak .Není to ve skutečnosti spisovatelka milostných románů? ALE POZOR něco se začíná dít,příběh se otáčí na krimi.. a pak ještě jedna otočka a jsem v duchařském příběhu. Připadá vám to napínavé? Mně taky. Pokud nic jiného,dokázal mě autor alespoň překvapit a až do harlekýnského závěru jsem se docela bavila. Vzhledem k tomu,že toto je první díl série,mám čas se zamyslet,jestli dám šanci druhému,až se k němu dostanu.
Alexander Stainforth je jeden z mála českých autorů, jehož knihy čtu s radostí a nedočkavě čekám na další. Je jedno do čeho se pustí. Romantika, historický román, detektivka... Ať Alexander zkusí cokoliv, vždycky to dopadne dobře. I když ne vždycky excelentně. Pád noci je ovšem kniha, která patří k těm opravdu povedeným. Příběh je neskutečně zajímavý a ve spojení s úžasným stylem psaní se kniha čte vlastně sama.
Na tuto knihu jsem narazila úplnou náhodou, líbila se mi obálka, tak jsem si ji půjčila. Začátek vypadal zajímavě, ale pak se to nějak zvrtlo a mě to přestalo bavit. Bylo tam všechno možné. Na začátku to vypadalo na pěkný romantický příběh, potom přišla na řadu kriminální zápletka a do toho všeho se začali motat duchové nebo jak to jinak nazvat. Nic nebylo pořádně rozpracované. Celé mi to přišlo takové nijaké. Pokračování číst určitě nebudu.
17/03/2022
Kniha návstěv
Ověřené příspěvky jsou tak označené, ostatní jsou neověřené.
Blanka Kadidlová
Ověřený příspěvek
Vše v naprostém pořádku. Palec nahoru.
Eva Bižova
Ověřený příspěvek
Skvělí nákup rychle dodani
Naty
Nakupují zde ráda, cena je vždy příznivá. Obchod je super- doporučuji.
Yana
Děkuji moc za knihu. Dlouho jsem ji nemohla nikde sehnat. Ačkoliv jsem kupovala antikvariátovy kousek, vypada stále moc hezky. Nechybi žádné stránky, vse je čitelný, rohy nejsou zničené. Kniha udělala velkou radost. Přítel musí nasbírat 666 bodů pri různých úkolech, aby ji získal jako dárek.
Stanislava
Ověřený příspěvek
Byla jsem naprosto spokojená s objednáním,dodáním a cenou knihy.Doporučuji.
Zuzana Zástěrová
Ověřený příspěvek
Naprosto úžasný, jsme spokojeni i naše vnučka
Iveta Švecová
S Vaším obchodem jsem velice spokojená, zboží super a ceny ještě lepší.
Eva
Ověřený příspěvek
S nákupy jsem velice spokojená. Délka doručení není dlouhá a s cenou jsem též nadmíru spokojená.
Zdena Hocková
Ověřený příspěvek
Naprostá spokojenost . Rychlé jednání, vše v pořádku.
Jirka
S obchodem naprostá spokojenost, rychlost, spolehlivost
Michal Bujňák
Spokojenost s nákupem za super cenu. Dávam palec nahoru
Olga
Ověřený příspěvek
S obchodem jsem velice spokojená najdi vše co potřebuji a dodání je taky rychlé...
Anna
Ověřený příspěvek
Nakupuju a jsem velmi spokojená ,cena je vždy příznivá a zboží odpovídá ,teď jsem koupila příruční trezor a je super,ostatním obchod doporučuji
Mirka
Objednávka byla rychle vyřízená, byla jsem velmi spokojená .
Ladka Sarkanyova
Velmi krátké dodání objednávky
Jana Kosová
Ověřený příspěvek
Perfektní komunikace a rychlé dodání. Kniha je perfektní
Jiřina
Ověřený příspěvek
NAPROSTÁ SPOKOJENOST, RYCHLÉ DODÁNÍ, PROSTĚ SUPER
Marcela Zuvačová
Ověřený příspěvek
jsem spokojená kniha je levná a přišla velmi rychle
Ladislava
Objednávka v pořádku,super komunikace,doporučuji
Vali
Ověřený příspěvek
Maximální spokojenost. Doporučuji.
Jitka
Ověřený příspěvek
S každým nákupem jsem spokojena. A jsem ráda, že to můžu vyzvednout v Zásilkovně.
Karel baroch
Kniha mně byla doručena brzy a ještě jsem dostal dárek. Děkuji. Velká spokojenost.
Hana
Velmi dobrá komunikace, rychlé a bezproblémové vyřízení, nízké ceny, dobrá kvalita.
Ivana
Ověřený příspěvek
S batohem na notebook jsme velmi spokojeni. Je přesně podle našich představ.
Tomáš Chalánek
Ověřený příspěvek
Jsem plně spokojený. Co napsat více?
Renata
Vzdy jsem byla velmi spokojená
Karel
Ověřený příspěvek
Reakce obchodu byla velmi rychlá a jsem s prodejem velmi spokojen.
Pavel Kocybala
Velká spokojenost, rychlé dodání,mohu jen doporučit.
Jana Hrbková
Vše kolem objednávky bylo v pořádku. Fólie jsou pevné, kvalitní
Stefan kubobcik
Vše v naprostém pořádku zboží dorazilo rychlé můžu jen l DOPORUČIT velká spokojenost
Blanka Frčková
S knihami od vás jsem velmi spokojená
Lenka Šichová
Ověřený příspěvek
Nedávno jsem zakoupila ošatky na pečení chleba, velká spokojenost. Rychlé objednání a dodání.
Lenka Jůzová
Rychlé dodání, vše v pořádku. Spokojenost
Viktor Kozánek
Produkt je skvělý. Komunikace s obchodem perfektní!
Marcela Legemzova
Nakup vzdy super diky
Alena Smržová
Ověřený příspěvek
S obchodem jsem spokojená,zásilky přijdou brzy a v pořádku. Přehledné stránky.
Urbánková Kamila
Rychlost dodání, hezké zboží.
Zdeňka
Jsem moc spokojená. Všechno je super.
beneš Jaroslav
Ověřený příspěvek
Jsem spokojený ! Komunikace i dodávky zboží fungují na jedničku !
Ludmila
Nákup proběhl bez problémů, vše v pořádku, obchod doporučuji.
Miroslava Prokešová
Ověřený příspěvek
Byla jsem překvapena, Megaknihách mohu nakoupit i jiné zboží než knihy. V mém případě Arnikovou mast. Cena nejlepší na trhu, zaslání v naprostém pořádku. Děkuji a obchod vřele doporučuji.
Květuše
Nakoupila jsem několikrát a vždy jsem byla spokojená.Doporučuji.
Jaroslava
Nakupuji po několikáté a vždy jsem velmi spokojená
Jana Holikova
Ověřený příspěvek
Velmi ráda zde nakupují. Všem vřele doporucuji
Miroslav Kuchař
Ověřený příspěvek
Dobrý den ,jsem moc spokojeny
,vždy všechno bez problémů,za mě 1
Marie
Ověřený příspěvek
Objednávám často a jsem opravdu velmi spokojená.
Jiří Sommer
Vše v naprostém pořádku, přehledné stránky, výborná komunikace, diky za obchod
Hana Sulovska
Ověřený příspěvek
Objednávala jsem už vícekrát a jsem velmi spokojená.
Rychlé vyřízení bez problémů, dobrá práce
diky
Jana
Ověřený příspěvek
Rychlost vyřízení objednávky a kvalita zboží.
Jsem spokojena.
Mohu doporučit.
Dita Vašíková
Ověřený příspěvek
Opravdu veliká spokojenost. Mohu jen doporučit
Využijte výhodné poštovné 49 Kč
Alkohol mohou nakupovat pouze osoby starší 18 let.
Rachel je poznamenaná únosem, ale musím říct, že, jak jsem byla zvyklá na uplakané hrdinky, které měly nějakou tu bolístku, tak ona je cool :) Charlie je dokonalost sama o sobě, co si budeme nalhávat a John? Takové vydání George Clooneyho :) Tak nějak si ho představuji v mé hlavě, né George, ale Johna Scotta :)
Celkově se mi kniha líbila moc a musím říct, že jakmile se dostaneme k dvojce, budu mezi prvníma, kdo si ji koupí :)
Patří mezi ty knihy, které jsem přečetla a nelituji, že jsem je četla. Pecka zážitek, svědčí o tom i doba přečtení. Jedna neděle. :)
Prolog fajn..zločin,krev a tak dále.
Prvních pár kapitol totální harlequinismus. Vše je úžasné. On je úžasný,ona je zmatená,on je zmatený,ona podléhá,sex je úžasný protože jsou oba úžasní....Začínám zvažovat že z nedostatku nějaké rozumné akce pověřím sama sebe úkolem zjistit K*D*O* skutečně je Alexander Stainforth alias David Kaps..či naopak .Není to ve skutečnosti spisovatelka milostných románů? ALE POZOR něco se začíná dít,příběh se otáčí na krimi.. a pak ještě jedna otočka a jsem v duchařském příběhu. Připadá vám to napínavé? Mně taky. Pokud nic jiného,dokázal mě autor alespoň překvapit a až do harlekýnského závěru jsem se docela bavila. Vzhledem k tomu,že toto je první díl série,mám čas se zamyslet,jestli dám šanci druhému,až se k němu dostanu.