Kategorie

Martínkova čítanka

262 běžná cena 329 Kč

Zboží máme skladem a je připraveno k okamžitému odeslání
Poštovné ZDARMA
Při přepravě Českou Poštou
a platbě převodem.

Nakladatel: EUROMEDIA GROUP, k.s. (KK)
Kód:
ISBN: 978-80-242-2252-3
Rok vydání: srpen 2008
Jazyk: Čeština
Druh: Kniha
Vazba: Pevná bez přebalu lesklá
Počet stran: 288
Zařazení: publikace pro děti české příběhy české pohádky

Nákupem získáte tyto tři krásné dárky

Sběratelská záložka 1 - Alpy 1. K Objednávce od 1 kusů

Časopis Téma - vzorové číslo 2. K Objednávce od 3 kusů

DVD film - Noviny 3. K Objednávce od 4 kusů

Malý Martínek žije s maminkou a tatínkem v domečku se zahrádkou. S kamarády Helenkou a Vítkem, s dědečkem, který k nim přijede na návštěvu, s pejskem Hafíkem a kočičkou Bělinkou poznává svět kolem sebe. Děje se tu tolik zajímavých věcí! Kluci se rozhodnou upéct dort, Martínek s tatínkem sází jabloňku, vypořádá se se strachem z kamenného psa a nechá si statečně spravit děravý zoubek. A to není zdaleka všechno - kromě Martínkových dobrodružství čekají na děti i dvě klubíčka pohádek!
Odměny pro recenzenty
19
Recenzí
vybrat si
Jméno
Vaše recenze
0
Jak se Vám kniha líbila?
Myslím, že tato kniha je velkou součástí dětství mnoha z nás a jsem moc ráda, že její obliba trvá i po tolika letech. Neodmyslitelně k ní patří kouzelné obrázky od Heleny Zmatlíkové, která je velmi častou ilustrátorkou dětských knih. Díky milým obrázkům a pěkným pohádkám se jistě zalíbí i vašim dětem či vnoučatům. Martínek je malý chlapeček, se kterým zažijete spoustu zážitků. V zadní části knihy najdete dědečkovy pohádky.
6/10/2017
Vedle Alenčiny čítanky další krásná knížka pro malé čtenáře s názvem Martínkova čítanka a dvě klubíčka pohádek, kterou ilustrovala nezapomenutelná Helena Zmatlíková. Její ilustrace dodávají všem dětským knížkám nezapomenutelný a neopakovatelný ráz. I na tuto čítanku vzpomínám s nostalgií a určitě bych přála všem malým čtenářům, aby i oni měli možnost tuto krásnou knihu poznat a těšit se z ní, stejně jako já.
5/10/2017
Helena Zmatlíková, byla, je a navždy bude tou nejlepší ilustrátorkou dětských knížek nikdy nezapomenu jak jsem v této knížce listovala a nenechávala mámu pořádně číst protože už jsem chtěla vidět další obrázek.
Příběh je nádherný a myslím, že ho vaše děti budou milovat jako takové to pohádkové před spaním.
Ale nezapomeňte jim ukázat všechny ty ilustrace, protože to právě ony dělají tu knihu tak úžasnou.
30/09/2017
Martínkovu čítanku jsme kdysi, když jsem byla ještě malá, doma a já ji naprosto milovala. Hlavně kvůli těm nádherným ilustracím, které uvnitř najdeme. Dodnes mám před očima takovou pěknou vílu, na kterou jsem se chodila strašně ráda dívat.
Jedná se o takové hezké první čtení, které obsahuje velké množství krásných ilustrací, které si děti opravdu oblíbí. Ilustrace Heleny Zmatlíkové tomu prostě dodaly to správné kouzlo.
30/09/2017
Martínkova čítanka je jedna z knížek, kterou jsme, jako malá četla sama. V knize jsou kratší příběhy, které zaujmou především děti. Hodí se na čtení pohádek na dobrou noc. Děti při nich brzy usnou. A nebo jen tak ke čtení, jako povinnost ve škole a je to vhodné i pro děti, které neradi čtou. A ilustrátorka Helena Zmatlíková, co dodat naprostá fantasie. Tak, že já jen doporučuji a v knihovničce bude zajisté dobře vypadat.
30/09/2017
Martínkova čítanka byla jedna z prvních knih, kterou jsem dokázala sama přelouskat. Svými kratšími příběhy zaujme především malé děti nebo začínající čtenáře, neboť právě tyto texty budou rychle přečtené, a tak děti neztratí na pozornosti. Bonusem navíc jsou krásné a půvabné obrázky od osvědčené ilustrátorky Heleny Zmatlíkové. Knihu doporučuji všemi deseti, určitě bude bavit a v dětské knihovně se bude vyjímat.
17/09/2017
Martínkova čítanka a dvě klubíčka pohádek od Eduarda Petišky byla základem mé dětské knihovničky. Jednoduché příběhy pro nejmenší děti o tom, jak chlapeček poznává s přáteli svět a zažívá více či méně každodenní události.
Knížka je jednoduchá, texty krátké a mají větší písmenka, proto jsou vhodné i pro ty nejmenší a začínající čtenáře.
Určitě doporučuji, čtení je zajímavé a dítě upoutá a ilustrace od Heleny Zmatlíkové jistě rozvíří dětskou fantasii.
15/09/2017
Martínkovu čítanku a Alenčinu čítanku jsem v dětství milovala. Právě díky těmto knihám mě uchvátily ilustrace heleny Zmatlíkové, jejíž neobyčejný styl ilustrování se mi líbí dodnes.
Příběh je jednoduchý a půvabný, citlivé vyprávění o Martínkovi a jeho kamarádech a rodině, se kterými zkoumá a objevuje svět. Děti si přiblíží základní činnosti a úkony zábavnou formou a čtení je bude bavit tak, jako kdysi bavilo mě.
12/09/2017
Martínkova čítanka je taková mladší sestřička Alenčiny čítanky. Je to velmi pěkná knížka s příběhy chlapečka Martínka a jeho kamarádky Helenky. Část knihy obsahuje pohádky z pohádkového klubíčka, které vypráví pohádkový dědeček. Tato kniha je nedílnou součástí mého dětství společně s Alenčinou čítankou ji budu milovat po celý zbytek života a doufám, že tuto lásku předám i svým dětem a budou se k ní rádi vracet, tak jako já
6/09/2017
Moc hezká dětská knížka, milovala jsem ji jako malá holka a chtěla ji číst pořád dokola. Teď ji čtu své malé holčičce, a doufám, že ji tyto pohádky a nádherné ilustrace od Heleny Zmatlíkové budou provázet dětstvím, tak jako předtím mě. Dodnes si pamatuji pohádku o holčičce, která měla prstýnek co plnil přání nebo dědečkovo klubíčko pohádek. Ideální jako čtení před spaním. Stejně krásná je i druhá kniha, Alenčina čítanka.
3/09/2017
Proč jsme tak levní?
Tato knížka je o 20% levnější než jinde. Díky čemu držíme ceny tak nízko?
Vyladili jsme logistiku
Mákli jsme si. Naše sklady a distribuční cesty fungují efektivně.
Šetříme na reklamě
Místo drahé reklamy vám radši dáme lepší služby. A taky nižší ceny.
Na dopravě nerýžujeme
Velké e-shopy si zvyšují marži vyšší cenou dopravy. U nás máte dopravu za 39.
Díky tomu vám dáme knihu Martínkova čítanka jen za 262 Kč.