Kategorie

Dcera

Autor: Kiera Cass

184 běžná cena 269 Kč

Zboží máme skladem a je připraveno k okamžitému odeslání
Poštovné jen 49
nejnižší v ČR

Nakladatel: COOBOO
Kód:
Rok vydání: 2016
Jazyk: Čeština
Vazba: vázaná s pap. potahem s lam. přebalem
Počet stran: 320

NAKUPTE SPOLEČNĚ

Selekce
5 knih dohromady za výhodnou cenu 919 Kč

Ušetříte 426

do kosiku

Nákupem získáte tyto dva krásné dárky

Limitovaná sběratelská záložka 1.

Já Baryk 2. K Objednávce od 4 kusů

Princezna Eadlyn od malička poslouchala stále dokola o tom, jak se potkali její rodiče. Ona ovšem ani náhodou netouží opakovat romantický příběh svých rodičů! O svém životě však nerozhoduje sama. Její protesty jsou naprosto zbytečné, i ona si musí manžela vybrat v Selekci.
Odměny pro recenzenty
18
Recenzí
vybrat si
Jméno
Vaše recenze
0
Jak se Vám kniha líbila?
Dcera! Hodně se o ní spekuluje. Je dobrá, či ne? Inu, nová Selekce, nový názor. Já doopravdy nevím, ale někdy jsem chtěla hodit tou knihou. Eadlyn měla hrozné poznámky, námitky a komentáře. Prostě nafrněná princezna. A to se mi líbilo. Kiera chtěla ukázat, že princezny byly vždy nafrněné, ne hodné. Měly vše a chtěly na to poukázat u ostatních. Je to takové trochu těžké, když si představíme Selekci o 360° jinou. Alee přečíst to jde!
9/08/2017
Tohle je úplně jiný příběh než Selekce!
Ano, základní postavy minulých knih zůstaly, ale jinak je to jiné. Úplně. A líbí se mi to…
Na začátku příběhu má princezna dokonce plán, jak se každého z nápadníků zbavit, čím ho naštvat apod. Ale jak příběh pokračuje, tak si na ně postupně zvyká, v každém objeví něco hezkého a milého.
V této knize se mi líbí, jakou změnou si hrdinka projde, aniž si to přímo uvědomuje. Příběh plyne rychle, měla jsem to přečtené asi za tři dny.
8/08/2017
Hodně lidí Dceru v oblibě nemá a přijde jim o hodně slabší než Selekce, proto jsem k ní přistupovala s určitou skepsí ale byla jsem z ní nadšená stejně, jako ze Selekce. Bylo zajímavé vidět celý výběr očima toho, kdo si vybírá nastávajícího partnera a navíc z pohledu dívky. Eadlyn mi nebyla zas až tak nesympatická, naopak, mám tyto prosazující se typy ráda a mnoho z jejích potencionálních partnerů si i hned získalo mé sympatie. Podle mě jsou osudy Eadlyn stejně skvěle napsané a zajímavé, jako byla Selekce.
7/08/2017
Příběh mě bavil. Pokud jste četli předchozí díly, tak je fajn sáhnout i po tomto, navíc autorka tento díl dokázala napsat víc poutavě. Dala do něj víc energie a života. Přijde mi, že je o něco málo lepší, než předchozí díly.
Hodně jsem v různých recenzích a názorech četla, že hlavní hrdinka je nepříjemná, všem lezla na nervy, nikdo ji neměl rád....
Já s tímto názorem nesouhlasím. Protože tahle princezna se chovala na svůj věk a postavení naprosto adekvátně a žádnou namyšlenou husu jsem v ní neobjevila. Chápala jsem, proč je taková, jaká je a navíc, pořád měla pocit, že musí něco zachraňovat, že vše na ni stojí - a už jen kvůli tomuto pocitu nemůže být fiflenou, která má všechno na salámu. :-)

Kniha mě bavila, v příběhu je více důležitých postav, což taky pro... Celá recenzespívá, protože se soustředíme na více hrdinů a poznáváme různé charaktery postav. A když má někdo charakter na houby, tak jej jednoduše vyhodíme ze zámku - kéž by to tak fungovalo i v běžném, reálném životě. :-)

Čtení bylo příjemné zpestření mého sobotního večera (a noci) a těším se na další díl, minimálně proto, že jsem hodně zvědavá, jak tohle všechno dopadne.
7/08/2017
Již čtvrtý díl princeznovské série Selekce. Tento díl je o trochu slabší než série Selekce, ale je velmi čtivě napsaný. Jako u každé knihy ze série musím pochválit obálku. Nádherná!!! Zpočátku jsem si nemohla zvyknout na to, že čtu o Američině dceři. Hlavní hrdinka mi přišla sympatická. (holka co má strach z prohry) Eadlyn je velmi svá. Knihu jsem přečetla opět velmi rychle. Dceru doporučuji a nemohu se dočkat Korunky.
6/08/2017
Podle anotace bych si knihu rozhodně nepořídila, ale ještě že je její maminkou slavná trilogie Selekce a já se ke knize dostala. Rozhodně to není žádné hlubokomyslné čtení, ale naprosto boží kniha na odreagování a k odpočinku. Já si knihu tentokrát šetřila a četla ji dlouhé dva dny, oproti všem třem předchozím dílům. Styl Kiery Cass se prostě nezapře a i kdyby vás kniha nebavila, je psána tak čtivě, že ji stejně nakonec dočtete
31/07/2017
Jsem asi jedna z mála, které dcera nijak nevadila. Naopak jí velmi chápu, jelikož kdo by nenosil tak nos nahoře, kdyby se narodil v království a měl vše, no co si jen vzpomene. Líbí se mi nápad obrácené selekce, kdy vidíme do hlavy člověku, který si vybírá svou budoucí polovičku. Jediná demotivace kterou mám do budoucího dílu je, že vím koho si Eadlyn vybere za svou budoucí polovičku. Jinak je to super série.
28/07/2017
Eadlyn mi byla poměrně sympatická, takový ukázkový příklad náladové teenagerky. Přišlo mi vtipné pozorovat jak i přes všechen ten luxus, je to stále jen holka, co má ráda černou, džíny a nesnáší matematiku. Dalo by se říci, že jsem se s ní dokázala i ztotožnit a představit si samu sebe na jejím místě.
Stejně jako předchozí knihy Kiery Cass byla i Dcera čtivá a plná dialogů, akorát některé rozhovory mi přišly až moc umělé, obzvláště v první třetině knihy.
Rozhodně jde vidět autorčin pokrok v psaní. Více si pohrála s charaktery vedlejších postav, dokonce se jí podařilo mi tak trochu poplést hlavu. V jednu chvíli jsem si byla stroprocentně jistá, že už znám vítěze, jenže po přečtení několika dalších stran jsem zjistila, že Eadlyn není tak úplně nakloněná jen jednomu či dv... Celá recenzeěma účastníkům Selekce, ale mnohem většímu počtu...
Knížka je pro mě mnohem zajímavější než ty předešlé. Jediné, co bych jí vytkla kromě pár nepříliš uvěřitelných rozhovorů je absence nějakého pořádného zvratu. Stále jsem čekala, že se stane něco velkého, nějaký "Wow!" moment, ale nic nepřišlo...
Dcera po mě byla takovou dost oddechovou knihou s jednoduchým a příjemným příběhem, který je na léto jako stvořený.
27/07/2017
Již čtvrtý díl od mé oblíbené autorky Kiery Cass. Tato kniha ovšem nepojednává o Americe Singerové, ale o dceři, jež má s princem Maxonem. Kniha je z úplně jiného pohledu, než byly první tři knihy. Vše ohledně Selekce vidíme přímo v centru dění, čímž je palác. Musím říct, že postavu Američiny dcery jsem si oblíbila o mnoho víc, než hlavní hrdinky z knih minulých. Styl psaní, no, kniha je stejně čtivou jako její knižní kolegyně. Charakteristika postav je opět v autorčině stylu, což znamená, že popisy jsou dostatečné a dá se s nimi pracovat. Knihu rozhodně doporučuji, stejně jako celou sérii. Opět je nutné na knihu pohlížet jako na fantasy pohádku než na něco vážného.
26/07/2017
Touto knihou, začíná nová Selekce, a nový příběh. America má děti. Eadlyn je nejstarší - má nastoupit na trůn, je Selekce, do které se vůbec Eadlyn nechce. Eadlyn mi lezla na nervy, ale časem začala být milá. Když jsem si tuto knihu půjčovala v knihovně. Vůbec jsem netušila, jestli bude dobrá či zlá. Teď, je to úplně stejné. Nevím co se mám o knize myslet. Byla taková normální.:) Proto dávám 3 hvězdy. Korunu jsem už přečetla, takže co v nejbližší době ,budete vědět můj názor.
můžete mně podpořit na mém knižním instagramu: books.with.evka
24/07/2017
4
Hodnocení
23/07/2017
Proč jsme tak levní?
Tato knížka je o 32% levnější než jinde. Díky čemu držíme ceny tak nízko?
Vyladili jsme logistiku
Mákli jsme si. Naše sklady a distribuční cesty fungují efektivně.
Šetříme na reklamě
Místo drahé reklamy vám radši dáme lepší služby. A taky nižší ceny.
Na dopravě nerýžujeme
Velké e-shopy si zvyšují marži vyšší cenou dopravy. U nás máte dopravu za 39.
Díky tomu vám dáme knihu Dcera jen za 184 Kč.