Kategorie

Milostné dopisy slavných mužů

211 běžná cena 249 Kč

Zboží máme skladem a je připraveno k okamžitému odeslání
Poštovné ZDARMA
Při přepravě Českou Poštou
a platbě převodem.

Nakladatel: Omega
Kód:
ISBN: 978-80-7390-384-8
Rok vydání: 2016
Jazyk: Čeština
Vazba: Vázaný
Počet stran: 136

Nákupem získáte tyto tři krásné dárky

Sběratelská záložka 1 - Alpy 1. K Objednávce od 1 kusů

Časopis Téma - vzorové číslo 2. K Objednávce od 3 kusů

DVD film - Táta 3. K Objednávce od 4 kusů

Milostné dopisy slavných mužů, je sbírka romantických milostných dopisů slavných osobností minulosti i současnosti. Když Carrie Bradshaw, hrdinka seriálu a filmu Sex ve městě, z této krásné sbírky předčítala Panu Božskému, miliony žen po celém světě začaly tuto knížku shánět. Nyní máte možnost i Vy přečíst si romantické milostné dopisy, které napsali slavní muži Alfred Austin, Ludwig van Beethoven, William Blake, Napolean Bonaparte, Robert Browning, Christopher Brennan, Lord Byron, Robert Burns, Henry Constable, Oliver Cromwell, Michael Drayton, George Eliot, F. Scott Fitzgerald, Gustave Flaubert, Thomas Ford, Stephen Foster, Robert Frost, Thomas Frost, Johann Wolfgang von Goethe, Alfred P. Graves, Robert Herrick, Victor Hugo, Leigh Hunt, Lord Randolph Churchill, Winston Churchill, Benjamin Jonson, James Joyce, Franz Kafka, John Keats, Jack London, Richard Lovelace, Wolfgang Amadeus Mozart, Pablo Neruda, Edgar Allen Poe, Theodore Roosevelt, Jr., William Shakespeare, George Bernard Shaw, Lev Nikolajevič Tolstoj, Mark Twain, Vincent Van Gogh, Voltaire a další. Dva díly v jedné knize.
Odměny pro recenzenty
5
Recenzí
vybrat si
Jméno
Vaše recenze
0
Jak se Vám kniha líbila?
Jako velká fanynka seriálu Sex ve městě jsme neváhala, když jsem zjistila, že slavné dopisy, které ve filmu předčítá Carrie panu Božskému vyjdou v českém překladu.
Jde o zajímavou knihu, která je milá. Naleznete v ní milostné dopisy i básně od různých velikánů pro jejich lásky. Goethe, Beethoven... Každý tu najde toho svého.
Nejde o dlouhodobou četbu se zajímavým příběhem. Jde o něco milého, z čeho můžete po vzoru Carrie předčítat svému milému.
11/09/2017
Ano dozvěděla jsem si o ní ve filmu Sex ve městě a ano, potřebovala jsem ji mít. A tak jsem ji jedny krásné Vánoce dostala. Jsem romantická duše a tahle kniha byla jako milé pohlazení. Jako jemný, letní, večerní vánek šeptající mi, skryté příběhy zamilovaných mužů. Velkých, zamilovaných mužů, kteří pod tíhou lásky rádi pokleknou. Má čestné místo v mé knihovně a ráda se k ní vracím zvláště ve chvílích, kdy mi přijde, že láska na světě vymizela. Nevymizela, je všudypřítomný. Byla, Je a Bude
21/07/2017
Tak tuto knihu jsem dostala k minulým Vánocům i se spoustou dalších. Má krásnou obálku, zajímavý název, obsah se zdál také zajímavý, ale bohužel má očekávání byla asi příliš velká. Knihu jsem chtěla přečíst najednou (tak jak jsem zvyklá), ale nedařilo se mi to, často jsem ji odkládala i v půlce jednoho dopisu a nakonec ji odložila úplně. Zkusím se do ní pustit znovu, ale tentokrát ji budu asi raději číst postupně, jak radí jiní recenzenti.
20/07/2017
Víte, proč jsem si tuto knihu pořídila? Protože jsem se do ní zamilovala v době, kdy jsem sledovala Sex ve městě a Carrie z ní předčítala svému panu Božskému. Když jsem zjistila, že Milostné dopisy slavných mužů u nás vyšly, hned jsem pro ně běžela. A je to krásné čtení. Doporučuji si knihu rozložit na delší časový úsek - nečíst ji celou na ráz, ale po kouskách (po dopisech). Myslím, že tak si ji nejvíce užijete.
19/07/2017
Knihu jsem viděla u kamarádky a ta mi ji také půjčila. Od knihy jsem neměla velká očekávání. A proč také? Koho by zajímalo, co někdo psal někomu jinému, ale i tak čteme Sonety od Shakespeara. Kniha mě opravdu nadchla. Nejde říct, že kniha byla čtivá, protože je psána mnoha "autory." Musím říct, že překladatelka se vyznamenala. Všem dopisům a básním nechala kouzlo, které tehdejší doba měla. Knihu doporučuji, ne jako jednorázovka, ale jako takové občasné zabroušení do dob minulých, kdy nebyl internet a jediné, co jste měli byl dopisní papír a pero.
16/07/2017
Proč jsme tak levní?
Tato knížka je o 15% levnější než jinde. Díky čemu držíme ceny tak nízko?
Vyladili jsme logistiku
Mákli jsme si. Naše sklady a distribuční cesty fungují efektivně.
Šetříme na reklamě
Místo drahé reklamy vám radši dáme lepší služby. A taky nižší ceny.
Na dopravě nerýžujeme
Velké e-shopy si zvyšují marži vyšší cenou dopravy. U nás máte dopravu za 39.
Díky tomu vám dáme knihu Milostné dopisy slavných mužů jen za 211 Kč.