Kategorie

Fyzika pro gymnázia - Mechanika

156 běžná cena 169 Kč

Zboží máme skladem a je připraveno k okamžitému odeslání
Poštovné jen 49
nejnižší v ČR

Nakladatel: PROMETHEUS, spol. s r.o.
Kód:
ISBN: 978-80-7196-431-5
Rok vydání: srpen 2013
Jazyk: Čeština
Druh: Kniha
Vazba: Brožovaná bez přebalu lesklá
Počet stran: 228
Zařazení: učebnice středních škol mechanika

NAKUPTE SPOLEČNĚ

Fyzika pro gymnázia
5 knih dohromady za výhodnou cenu 635 Kč

Ušetříte 15

do kosiku

Nákupem získáte tyto dva krásné dárky

Sběratelská záložka 1 - Alpy 1. K Objednávce od 1 kusů

DVD film - Red rock west 2. K Objednávce od 4 kusů

V 5. přepracovaném vydání této osvědčené učebnice, která je součástí monotematické řady učebnic fyziky pro gymnázia, je rozšiřující učivo nově umístěno na CD, které je nedílnou součástí knihy. Na CD jsou zpracovány i některé tematické okruhy, které nejsou do RVP zahrnuty, významně však přispívají k vytváření fyzikálního obrazu světa. Tím je umožněno optimální využití učebnice při výuce podle individuálně koncipovaných ŠVP. Na CD jsou umístěna i laboratorní a teoretická cvičení, významné osobnosti historie mechaniky, slovníček fyzikálních pojmů, videozáznamy experimentů a animací z učiva mechaniky, které mohou obohatit výuku i domácí přípravu studentů. Na konci CD jsou odkazy na vhodné webové stránky. nnUčebnici vhodně doplňuje publikace Příručka pro učitele fyziky na střední škole (autoři Oldřich Lepil a Emanuel Svoboda), jejímž cílem je pomoc učitelům při realizaci ŠVP. V kapitole 1 jsou shrnuty základní materiály, z nichž ŠVP vychází, a v kapitole 2 jsou přehledně uvedeny možné varianty zpracování obsahu učiva při různé hodinové dotaci fyziky. Obsáhlá je kapitola 3, která tvoří jádro příručky, a obsahuje metodické poznámky k vybraným částem učiva. Inspirací pro učitele mohou být trendy ve vývoji obsahu fyzikálního vzdělávání, metod a prostředků výuky, přehledně uvedené v kapitole 4. Příručku uzavírá výběr další studijní literatury a informačních zdrojů, z nichž lze čerpat náměty pro výuku.
Odměny pro recenzenty
6
Recenzí
vybrat si
Jméno
Vaše recenze
0
Jak se Vám kniha líbila?
Moje nejvíc nenáviděná a nejvíc "vyhysterčená" část fyziky, se kterou jsem se vážne moc nekamarádila a v prvním čtvrtletí prvního roku na gymplu jsem z ní kvůli tomu propadala. Prostě já a mechanika se k sobě moc nehodíme no.
Učebnice jako taková není vůbec špatná. Občas pomohla daleko víc než náš učitel, který látce skvěle rozuměl, zbožňoval ji a praktikoval v bězném životě, nicméně lidem jako já, kteří na to zkrátka neměli buňky, moc nepomohl.
8/09/2017
Tato oblast fyziky mě nijak zvlášť nenadchla. Možná to bylo způsobeno tím, že jsme ji probírali hned první rok a ještě jsem nebyla zvyklá se učit a nevěděla jsem co a jak. Pamatuji si, jak mi trvalo strašně dlouho, než jsem pochopila rozdíl mezi inerciální a neinerciální vztažnou soustavou. Četla jsem si definice snad desetkrát než to konečně zapadlo. Proudění kapaliny bylo zajímavější částí s Bernoulliovou rovnicí.
23/07/2017
Vřele všem doporučuji! bavilo mě to.
27/08/2016
Doporučuji nákup všem. Líbí se nám doma.
23/08/2016
Byl to pěkný dárek.
18/08/2016
Maximální spokojenost. Doporučuji.
23/07/2016
1
Hodnocení
24/08/2016
Proč jsme tak levní?
Tato knížka je o 7% levnější než jinde. Díky čemu držíme ceny tak nízko?
Vyladili jsme logistiku
Mákli jsme si. Naše sklady a distribuční cesty fungují efektivně.
Šetříme na reklamě
Místo drahé reklamy vám radši dáme lepší služby. A taky nižší ceny.
Na dopravě nerýžujeme
Velké e-shopy si zvyšují marži vyšší cenou dopravy. U nás máte dopravu za 39.
Díky tomu vám dáme knihu Fyzika pro gymnázia - Mechanika jen za 156 Kč.