Kategorie

Den, kdy jsem se naučil žít

183 běžná cena 248 Kč

Zboží máme skladem a je připraveno k okamžitému odeslání
Poštovné jen 49
nejnižší v ČR

Nakladatel: Rybka Publishers
Kód:
ISBN: 9788087950128
Jazyk: Čeština
Vazba: Pevná s přebalem matná
Počet stran: 248
Zařazení: francouzské romány

NAKUPTE SPOLEČNĚ

Laurent Gounelle
5 knih dohromady za výhodnou cenu 863 Kč

Ušetříte 320

do kosiku

Nákupem získáte tyto dva krásné dárky

Sběratelská záložka 1 - Alpy 1. K Objednávce od 1 kusů

DVD film - Noviny 2. K Objednávce od 4 kusů

Nový román autora světoznámého bestselleru Muž, který chtěl být šťastný je poutavě napsaným příběhem, který osloví každého, kdo se zamýšlí nad sebou samým, hledá odpověď na otázku po smyslu života a chce se stát strůjcem svého osudu.
Představte si, že se jednoho obyčejného nedělního odpoledne procházíte po nábřeží v sanfranciském přístavu, celkem nezúčastněně pozorujete dění kolem, když v tom vás chytne za ruku mladá cikánka a nabídne se, že vám z dlaně přečte budoucnost. Nebráníte se a pro pobavení a snad trochu i ze zvědavosti nabídku přijmete.
Cikánka si vaši dlaň zkoumavě prohlíží, po chvíli však její tvář zbledne, v jejích očích se zračí nepředstírané zděšení. Zlověstná věštba, kterou posléze vysloví, vás nenechá chladným, a třebaže jste racionálně založený člověk a na věštecké předpovědi nevěříte, od tohoto okamžiku už nemůžete žít poklidným, stereotypním způsobem jako doposud a váš život se převrátí vzhůru nohama. Co když cikánka nelhala, co když na jejích slovech něco je? A proč vzápětí po vyslovení věštby zmizela, aniž vás požádala o peníze?
Od té chvíle se pro vás všechno změní, vše, co jste dosud považovali za důležité, po čem jste se pídili, oč jste usilovali a čemu jste věřili, vám najednou připadá pošetilé a nicotné. Tváří v tvář konečnosti života si uvědomíte, že musíte celou svou existenci od základů proměnit. Musíte se naučit skutečně žít.
Právě to se přihodilo Jonathanovi, hlavnímu hrdinovi románu Den, kdy jsem se naučil žít. Pod dojmem osudového setkání s věštkyní se Jonathan vypraví na dlouhou cestu za sebepoznáním, cestu plnou událostí, setkání a zážitků, které jej přimějí radikálně přehodnotit svůj vztah k druhým, ke světu a především k sobě samému.
Odměny pro recenzenty
3
Recenze
vybrat si
Jméno
Vaše recenze
0
Jak se Vám kniha líbila?
Hledala jsem příběh, který mi ukáže tak nějak cestu životem. Tak nějak mi ukáže, že opravdu lidé potřebují přehodnotit své priority a věřit sami sobě.
Tahle kniha mě opravdu bavila, tou svou filozofií, těmi informacemi mezi řádky. Ale hvězdičku ubírám za to, že tak nějak byla odhadnutelná, že vlastně jste věděli jak skončí, ale nevím, u téhle knihy mi tak nějak nevadí, že to vím.
A ta obálka? Ta je krásná.
28/09/2017
Na knihu jsem se velice těšila. Věřila jsem, že mi nabídne něco nového, nepoznaného. Když jsem ji konečně držela v rukou, celá natěšená začala číst. Neskutečně mě zklamala, čtení se pro mě stalo utrpením. Vydržet a dočíst dokonce. Pro mě předpokladaný a jasný obsah už od začátku, nic co bych neznala. Tak stroze a jednoduše mířený odkaz na 'život', mě nudil.
19/08/2017
Tuto knížku jsem si vybíral čistě podle názvu a musím říct, že názvu rozhodně dostála.
Velice mě překvapila jak nenásilnou formou člověku pomáhá zlepšit náladu, dokáže neustále překvapovat a jednoduše člověka nenudí. Dost mi svým obsahem zasáhla život a dovoluji si říct že obrátila k lepšímu. Dál tuto knížku půjčuji přítelkyni a doporučuji její koupi rodině i přátelům. Cena je vzhledem k obsahu knížky více než příznivá.
17/08/2017
Proč jsme tak levní?
Tato knížka je o 26% levnější než jinde. Díky čemu držíme ceny tak nízko?
Vyladili jsme logistiku
Mákli jsme si. Naše sklady a distribuční cesty fungují efektivně.
Šetříme na reklamě
Místo drahé reklamy vám radši dáme lepší služby. A taky nižší ceny.
Na dopravě nerýžujeme
Velké e-shopy si zvyšují marži vyšší cenou dopravy. U nás máte dopravu za 39.
Díky tomu vám dáme knihu Den, kdy jsem se naučil žít jen za 183 Kč.