Kategorie

Cestovní náhrady v příkladech 2012

Poštovné jen 49
nejnižší v ČR

Nakladatel: ANAG, spol. s r.o.
Kód:
ISBN: 978-80-7263-718-8
Rok vydání: 2012
Jazyk: Čeština
Vazba: Brožovaná bez přebalu lesklá
Počet stran: 320
Zařazení: příručky komentáře právní předpisy cestovní náhrady

Nákupem získáte tyto tři krásné dárky

Sběratelská záložka 1 - Alpy 1. K Objednávce od 1 kusů

Časopis Téma - vzorové číslo 2. K Objednávce od 3 kusů

DVD film - Táta 3. K Objednávce od 4 kusů

Autor Karel Janoušek v publikaci Cestovní náhrady v příkladech zachycuje řadu změn, které přináší velká novela zákoníku práce, např. určení pravidelného pracoviště, krácení tuzemského i zahraničního stravného nebo dočasné přidělení zaměstnance.

Text této aktuální příručky podrobně komentuje zásady a postupy při poskytování cestovních náhrad zaměstnancům všech typů zaměstnavatelů, tj. právnických i fyzických osob, v podnikatelské sféře i ve sféře neziskové, organizací napojených na státní rozpočet i zřízených územně samosprávnými celky a uvádí mnoho praktických příkladů týkajících se jednotlivých etap pracovních cest – od rozhodnutí o pracovní cestě až po zaúčtování příslušných nákladů. Vysvětleny jsou nejen části zákoníku práce týkající se bezprostředně cestovních náhrad, ale i důležitá ustanovení nezbytná k zabezpečení správného postupu zaměstnavatele i zaměstnance v uvedené oblasti.

Výklad v knize Cestovní náhrady v příkladech 2012 není proveden po paragrafech, ale je věcně členěn od vymezení osob, kterým cestovní náhrady podle zákoníku práce přísluší, příp. jim je lze poskytnout, přes sjednání důležitých částí pracovní a podobné smlouvy, výpočet výše jednotlivých druhů náhrad při tuzemských a zahraničních pracovních cestách, jejich vypořádání se zaměstnancem až po zaúčtování v účetnictví příslušné účetní jednotky, včetně příslušných daňových řešení.

V publikaci jsou také podrobně uvedeny činnosti zaměstnavatele před pracovní cestou zaměstnance a po ní, různé způsoby poskytnutí zálohy před pracovní cestou, postupy při jejím neposkytnutí, použití kurzů pro přepočet měn při vyúčtování zahraničních pracovních cest a s tím souvisejícím účtování o cizích měnách.

Odměny pro recenzenty
0
Recenzí
vybrat si
Jméno
Vaše recenze
0
Jak se Vám kniha líbila?
Nejsou zde žádné recenze. Buďte první a napište svoji!
Proč jsme tak levní?
Tato knížka je o % levnější než jinde. Díky čemu držíme ceny tak nízko?
Vyladili jsme logistiku
Mákli jsme si. Naše sklady a distribuční cesty fungují efektivně.
Šetříme na reklamě
Místo drahé reklamy vám radši dáme lepší služby. A taky nižší ceny.
Na dopravě nerýžujeme
Velké e-shopy si zvyšují marži vyšší cenou dopravy. U nás máte dopravu za 39.
Díky tomu vám dáme knihu Cestovní náhrady v příkladech 2012 jen za 0 Kč.