Kategorie

Falešný polibek

232 běžná cena 299 Kč

Zboží máme skladem a je připraveno k okamžitému odeslání
Poštovné jen 49
nejnižší v ČR

Nakladatel: COOBOO
Kód:
ISBN: 9788075443311
Rok vydání: 2017
Jazyk: Čeština
Vazba: vázaná s pap. potahem s lam. přebalem
Počet stran: 368

Nákupem získáte tyto tři krásné dárky

Sběratelská záložka 1 - Alpy 1. K Objednávce od 1 kusů

Časopis Téma - vzorové číslo 2. K Objednávce od 3 kusů

DVD film - Noviny 3. K Objednávce od 4 kusů

Království Morrigan je plné tradic a příběhů o dávném světě. Princezna Lia je ale nesnáší. Svatba s někým, koho nikdy nepotkala? Kvůli zajištění politického spojenectví? Má všeho po krk! A tak v den své svatby uteče a usadí se ve vzdálené vesnici. Tam se seznámí se dvěma záhadnými přitažlivými muži – princem, kterého si měla vzít, a vrahem s úkolem ji zabít. Obklopena tajemstvím a lží Lia odhalí skutečnosti, které otřesou jejím životem.
Odměny pro recenzenty
10
Recenzí
vybrat si
Jméno
Vaše recenze
0
Jak se Vám kniha líbila?
Jo, jo, jo a ještě stokrát jo! Jestliže máte rádi YA, Selekci, Královnu Tearlingu a další, tak se vám tato knížka bude víc než jen líbit! Je totiž DOKONALÁ. Přečetla jsem ji jedním dechem za jeden den, zasmála se, poplakala si a někde uprostřed knížky jsem prožila takový "počkejpočkejJakožeCože???" okamžik, kdy jsem nevěřila, že jsem se nechala tak zblbnout :D Pro mě je Falešný polibek nejlepší knížkou hned za ACOMAFem (Dvůr mlhy a hněvu) za rok 2017 a doporučuju ho všem. Úplně všem :D budete ho milovat, uvidíte!!
1/10/2017
Kniha o tom, jak se dívka, princezna z království Morrigan má vdát, kvůli politickým vztahům, ale ona je proti a uteče.
Kniha Falešný polibek od Mary E. Pearsonové je zajímavá. Přišlo mi, že se autorka snažila do jedné knihy nacpat až moc informací o novém světě a podobně. Trvalo mi poměrně dlouho se orientovat a zvyknout na to a dost mě to štvalo.
Jde o další, young adult, která je psaná poměrně dobře a je čtivá. Asi své čtenáře najde, ale mě až tolik nebavila.
16/09/2017
Tenhle příběh byl vážně překvapující a také velmi zmatený. Základem byly tři pohledy. Pohled princezny, prince a zabijáka a teď každý s tou princeznou něco prožíval a najednou v půlce jako by se prohodily. Já si myslela, že Kaden byl princ a Rafe vrah, ale ono to bylo naopak. Velmi zvláštní - řekla bych. Jinak se mi kniha velice líbila. Rozhodně se těším na pokračování, protože tohle má být trilogie - tak jsem velice zvědavá, jak TOHLE bude pokračovat. Určitě doporučuji!
11/09/2017
Tenhle příběh mě neskutečně překvapil. Čekala jsem nějakou průměrnou fantasy s klišé dějem, ale co autorka s dílem předvedla mě naprosto šokovalo. Všechny postavy jsou sympatické, děj je napínavý a zajímavý, absolutně neotřelý! Autorka vás šokuje. Zpočátku vůbec nevíte, kdo je princ a kdo zabiják a nakonec jste šokovaní. Milostný trojuhelník tohoto rázu mi vůbec nevadil a byla jsem z knihy příjemně překvapená. Neskutečně se těším na další díl.
7/09/2017
Nový dobrodružný příběh, který hýbe světem čtenářů
Falešný polibek na první pohled zaujme již svou krásnou obálkou a ilustracemi na vnitřní straně pevných desek. Uvnitř se ukrývá stejně impozantní příběh. Od první stránky nás děj vtáhne do královské rodiny a do života princezny Liy. Ta už od začatku nebyla typickou křehkou princeznou, ale naopak dívkou s nespoutaným duchem a odvahou. Nebyla ve svém postavení nijak spokojená a s útěkem neváhala ani minutu. Tím více byla čtenáři sympatická. Čteme totiž daleko raději o rozhodných a svobodomyslných hrdinkách, než o tvárných a poddajných dívkách.
S Pauline tvořily příjemnou dívčí dvojici, která si nenechala nic líbit a jen tak se něčeho nebála. To, jaký měly mezi sebou vztah, bylo v knize velmi krásnou ukázkou opravdového p... Celá recenzeřátelství – ačkoliv byla každá z jiné společenské vrstvy, našly si k sobě cestu a Pauline dala posléze Lie podporu, kterou by potřebovala i od samotných rodičů.
Velká dynamika se začala v ději rozvíjet, jakmile se poblíž Liy objevili dva neznámí hrdinové. Tady totiž autorka přichystala tajemství s identitou, nejen pro Liu, ale také pro své čtenáře. Společně jsme se běhěm uplynulých událostí mohli snažit přijít na to, který z mladíků je princ a který nájemný vrah. Po celou dobu panuje taková atmosfěra, že není ani po několika kapitolách jasné, kdo je kdo, čímž se zvyšuje napětí a akce. Až do konce příběhu je tak čtenář se svým rozhodnutím na vážkách a neví, komu vlastně fandit.
První díl z chystané trilogie byl opravdu vynikající a čtenáři tak po jeho dočtení zůstali s velkým natěšením na další díl (který u nás doufejme vyjde co nejdříve). Falešný polibek je letní novinkou, která by vám rozhodně neměla chybět v žádné knihovně, jelikož v sobě ukrývá ještě mnohem větší potenciál na kvalitní příběh, než se čtenáři na první pohled může zdát.
9/08/2017
Tahleta knížka mě překvapila… prvních asi sto stran jsem se pořád nemohla rozhodnout, jestli to vůbec číst. Svým způsobem jsem i ráda, že jsem tento příběh odložila a dala mu čas. Probudilo to ve mně touhu znát konec (první knihy) a dočíst to, ať se děje, co chce. A to se taky stalo. U konce jsem se nemohla odtrhnout.
Tento příběh je úžasně vymyšlený – je totiž psaný ze tří pohledů. Děj je psaný hlavně z Liina pohledu, ale oceňuji, že všechno pro i nepochopené je tam popsáno z Rafeho nebo Kadena. Zároveň to dělá příběh zajímavějším.
8/08/2017
Na to, jaký to mělo potenciál, teda nic moc. Není příliš dobře, že vlastně celá kniha je postavená na tom milostném trojúhelníku a velkém zvratu, který se objevil tak v druhé třetině. Já jsem to, kdo je princ a kdo zabiják, poznal skoro hned, a příliš si nevšímal věcí, kterými nás autorka chtěla vést špatným směrem, protože tak trapně jednoduché by to přece být nemohlo. Chtělo to o něco víc akce a napětí. Je to vážně škoda, protože postavy nejsou na YA zvládnuté vůbec špatně, jazyk je moc pěkný a svět, kdyby se z něj vyždímalo daleko víc, bych prostě zbožňoval. V dalších dvou dílech ovšem očekávám zlepšení :)
4/08/2017
Falešný polibek se čte sám. Kapitoly jsou krátké, proloženy různými texty, které se týkají příběhu a ten je psán v jiném fontu písma, takže celé to získává na atraktivitě. Děj je vyprávěn ze tří pohledů, kdy hlavním je Lia a poté je to zabiják a farmář. Až po pár kapitolách zjistíme, kdo je zabiják a kdo farmář, ale osobně můžu říct, že by mi vůbec nevadilo, kdybych se to dozvěděla ještě později. Líbilo se mi, jak jsem hádala, kdo to je a proč se objevil.

Dle mého názoru je vidět, že se autorka opravdu zaobírá literaturou pro mládež, protože tato kniha byla velmi čtivá a spoustě dívkám se rozhodně líbit bude. Je svižná, nechybí tam pořádná porce romantiky, ale taky trápení, bitev, lží... Falešný polibek má v sobě to, co prostě taková kniha mít má. Napětí a docela otev... Celá recenzeřený konec, který vás naláká na další díl tomu celému dodá glanc a mi nezbývá nic jiného, než čekat, až vyjde.
28/07/2017
Nemám moc ráda knihy takového typu, většinou se zaměřují jen na jedno, nejsou složité, nenajdete v nich v nich hlubší myšlenku... Tato kniha je něco podobného, nicméně oblíbila jsem si ji. Kniha je čtivá, poutavá, příběh vás chytí a nepustí, na konci jen zíráte s otevřenou pusou. Musí se autorce nechat, že i přes vcelku ohranou zápletku, dokázala příběh pojmout originálně. Popisy postav, prostředí a situací jsou dobré, pro mě někdy málo rozvedené, ale dá se s nimi spokojit. Doporučuji.
28/07/2017
Falešný polibek je novinkou pro mládež, která na mě vykukovala snad ze všech koutů. A když si ji přinesla i má neteř, rozhodla jsem se, že si ji také půjčím. Obecně mohu říct, že příběh má své mouchy, ale uznávám, že se docela dobře čte a má i takové momenty, které vás zaskočí. Je to vlastně tak trochu hádanka, kdo je princ a kdo zabíjí? Občas jsem byla na vážkách, ale nakonec jsem je odhadla správně.
20/07/2017
1
Hodnocení
30/07/2017
Proč jsme tak levní?
Tato knížka je o 22% levnější než jinde. Díky čemu držíme ceny tak nízko?
Vyladili jsme logistiku
Mákli jsme si. Naše sklady a distribuční cesty fungují efektivně.
Šetříme na reklamě
Místo drahé reklamy vám radši dáme lepší služby. A taky nižší ceny.
Na dopravě nerýžujeme
Velké e-shopy si zvyšují marži vyšší cenou dopravy. U nás máte dopravu za 39.
Díky tomu vám dáme knihu Falešný polibek jen za 232 Kč.