Kategorie

Destrukční deník

Autor: Keri Smith

164 běžná cena 199 Kč

Zboží máme skladem a je připraveno k okamžitému odeslání
Poštovné jen 49
nejnižší v ČR

Nakladatel: COOBOO
Kód:
Jazyk: Čeština
Vazba: brožovaná lepená
Počet stran: 224
Zařazení: obrazové publikace pracovní sešity kreativita konceptuální umění

NAKUPTE SPOLEČNĚ

Destrukční deníky
3 knihy dohromady za výhodnou cenu 492 Kč

Ušetříte 105

do kosiku

Nákupem získáte tyto tři krásné dárky

Sběratelská záložka 1 - Alpy 1. K Objednávce od 1 kusů

Časopis Téma - vzorové číslo 2. K Objednávce od 3 kusů

DVD film - Táta 3. K Objednávce od 4 kusů

Destrukční deník je pro všechny, kteří si vždycky přáli vést si deník nebo skicář, ale měli potíž s tím začít, pokračovat, nebo ho dokonce dokončit. Jeho autorkou je kanadská konceptuální umělkyně Keri Smithová. V téhle knížečce najdete nesmírnou sbírku nápadů, jak ji zničit (pardon, kreativně vyzdobit!). Nebojte se trhání, polévání kávou či jiných destrukčních metod, tahle kniha je k tomu určená!
Odměny pro recenzenty
55
Recenzí
vybrat si
Jméno
Vaše recenze
0
Jak se Vám kniha líbila?
Někdo tento titul srovnává s ničením knihy. Já si však myslím, že je to omyl. Je třeba model knihy vymanit z tradičního vnímání, jako svatostánek, u kterého ohnutí rohu způsobí pomstu nebes. U této knihy vše naprosto funguje, a ten koncept je naprosto úžasný. Stačí se jen pořádně odvázat, povolit uzdu naší fantazie a nebát se vytvořit naše vlastní osobní veledílo. Kniha je skvělá, z celého srdce mohu jen a jen doporučit.
17/09/2017
Destrukční deník byl hitem loňského roku, odolávala jsem dlouho dobu, ale nakonec neodolala.
Je zvláštní, ničit "knihu" i když nejde o knihu v pravém slova smyslu. Úkoly na jednotlivých stránkách jsou zajímavé a kreativní, člověk si plní své "cíle" a postupuje stránku pro stránce. Osobně však nejsem z Destrukčního deníku nadšená tolik, jako ostatní, asi je to dost způsobené tím, že moje malířské a tvořičské dovednosti nejsou zrovna valné... A nebo jsem na to už prostě stará. :-( :-D
11/09/2017
Super má to i Annie Camel!Která má 70 000 subs.!!!!!už to mám taky
10/09/2017
Nesnáším ničení knih. Je mi to proti srsti, ale na druhou stranu tohle je skvělý a originální napad. Je to kniha, která má být zničena. Nemusíte se bát , ze se vám ve vlaku zohybaji strany , nebo ze na knihu budete drobit, nebo ji třeba vezmete do vany. Můžete ji sebou brát všude, můžete plnit úkoly jak se vám zlíbí a až vám dojde prostor, destrukcni deník má několik "pokračování", kde ještě více rozvinete svou kreativitu.
4/09/2017
Neumím knihu číst a nad tím ještě třeba jíst. Takž když mi byla darována tato kniha, tak všichni věděli, že první měsíc ji budu opatrovat jako oko v hlavě.
Nakonec jsem si to rozmyslela a vrhla jsem se na ní. Je to úžasně ničit něco a přitom z toho dělat ještě něco skvostného. Bylo vymyšleno něco originálního, naprosto mě to nadchlo a uvažuji o koupi další knihy.
Určitě za mě doporučuji a hlavně se nebojte dělat, co se vám zlíbí.
31/08/2017
I když nepatřím k těm, kteří by rádi ničili knihy, nejsem ani taková puťka, abych nesnesla sem tam ohnutý roh či něco podobného. Ale Destrukční deník, to je teda perfektní kniha. V první řadě musím ocenit ten nápad - vůbec by mě nenapadlo, že může existovat kniha, jejíž cílem je její zničení a různé poškození. Navíc je to v tomto případě dovoleno, takže já jsem se do toho pustila s velkou chutí. Skvělé a originální.
30/08/2017
Dělá mi velký problém zničit nějakou knížku, ale tohle... Měla jsem to zničené hned. Těch nápadů na destrukci, co tam bylo. Ráda bych řekla, že mi to vyrazilo dech, ale ne, ono mě to spíš rozesmálo. Vybít vztek se na tom dá, sice ne po svém, ale dá. Sama bych si to asi ani nekoupila, ale jako dárek jsem si to užila. A to i když některé úkoly nešly splnit. Nebo šly, ale nechtělo se mi do toho, třeba to dávat do pračky nebo si to za peníze posílat poštou. (url)oro žádný smysl, ale zabije se na tom nuda či vztek..
12/08/2017
Je to super kniha
31/07/2017
Nikdy nepochopím, jak je někdo schopný zničit knihu. Za mě to nemá s uměním nic společného. Je to prostě jenom zneuctění něčeho, co mohlo skončit úplně jinak. Nemám asi to srdce na to vzít knížku a naprosto i zruinovat a ještě z toho být šťastná. Podle mě je tohle zase naprosto zbytečná věc, která se stala populární, ale nejde mi do hlavy, jak se to mohl stát. Tohle jednoduše není pro mě. Ničení věci prostě ne.
M21
Li
Tak to prostě nečti
21/09/2017
28/07/2017
Jsem knihomol celým srdcem, a proto mám strašný problém ničit knihy. Ale v rámci jékési terapie jsem si Destukční deník koupila. I když se považuji za velice kreativního člověka, tak jsem prostě měla problém tu knihu začít ničit. Vytrhla jsem jednu stránku a hned mě zapavily výčitky svědomí. Asi to prostě není nic pro mě. Knihy jsem vždycky považovala za něco nedotknutelného, co se prostě nemá ničit, ale nápad je to rozhodně dobrý.
25/07/2017
4
Hodnocení
8/08/2017
24/07/2017
12/05/2017
3/02/2017
Proč jsme tak levní?
Tato knížka je o 18% levnější než jinde. Díky čemu držíme ceny tak nízko?
Vyladili jsme logistiku
Mákli jsme si. Naše sklady a distribuční cesty fungují efektivně.
Šetříme na reklamě
Místo drahé reklamy vám radši dáme lepší služby. A taky nižší ceny.
Na dopravě nerýžujeme
Velké e-shopy si zvyšují marži vyšší cenou dopravy. U nás máte dopravu za 39.
Díky tomu vám dáme knihu Destrukční deník jen za 164 Kč.