Kategorie

Destrukční deník

Autor: Keri Smith

146 běžná cena 199 Kč

Zboží máme skladem a je připraveno k okamžitému odeslání
Poštovné jen 49
nejnižší v ČR

Nakladatel: COOBOO
Kód:
Jazyk: Čeština
Vazba: brožovaná lepená
Počet stran: 224
Zařazení: obrazové publikace pracovní sešity kreativita konceptuální umění

NAKUPTE SPOLEČNĚ

Destrukční deníky
3 knihy dohromady za výhodnou cenu 459 Kč

Ušetříte 138

do kosiku

Nákupem získáte tyto tři krásné dárky

Limitovaná sběratelská záložka 1.

Časopis Story - vzorové číslo 2. K Objednávce od 3 kusů

Já Baryk 3. K Objednávce od 4 kusů

Destrukční deník je pro všechny, kteří si vždycky přáli vést si deník nebo skicář, ale měli potíž s tím začít, pokračovat, nebo ho dokonce dokončit. Jeho autorkou je kanadská konceptuální umělkyně Keri Smithová. V téhle knížečce najdete nesmírnou sbírku nápadů, jak ji zničit (pardon, kreativně vyzdobit!). Nebojte se trhání, polévání kávou či jiných destrukčních metod, tahle kniha je k tomu určená!
47
Recenzí
vybrat si
Jméno
Vaše recenze
0
Jak se Vám kniha líbila?
Jsem knihomol celým srdcem, a proto mám strašný problém ničit knihy. Ale v rámci jékési terapie jsem si Destukční deník koupila. I když se považuji za velice kreativního člověka, tak jsem prostě měla problém tu knihu začít ničit. Vytrhla jsem jednu stránku a hned mě zapavily výčitky svědomí. Asi to prostě není nic pro mě. Knihy jsem vždycky považovala za něco nedotknutelného, co se prostě nemá ničit, ale nápad je to rozhodně dobrý.
25/07/2017
Jelikož jsem jednou částí srdce umělecký člověk a baví mě různě tvořit, tak jsem se rozhodla si pořídit i tuhle knížku, kde se právě tahle část mého já bude moct vyřádit. A musím říct, že jak jsem si knížku koupila, tak jsem se nemohla odtrhnout a plnila jsem úkoly třeba i 4 hodiny vkuse. Rozhodně jsem se u toho bavila. Co bych ještě chtěla podotknout je to, že knížku nemusíte pouze ničit, ale právě naopak brát úkoly kreativně a vyhrát si na tom.
24/07/2017
Nevím, připadá mi nesmyslné ničit knihu. Já knihy miluji, ráda si k nim přivoním a jistým způsobem je uctívám. I když je kniha na ničení určená, dle mého je to ztráta peněz. Stačí si koupit sešit za deset korun v papírnictví, dopsat tam, co se má udělat a ničit ten sešit. Proč vyhazovat peníze z okna za něco, co stejně zničíte? Myslím si, že způsob, jakým se třeba i mí spolužáci chovají ke knihám, je strašný a nic by ho nemělo podporovat,
Helena
Topsinka
A co když to může být i jinak? Ano, částečně máte pravdu, že je možné koupit si sešit a udělat to se sešitem za 15 Kč. Ale to, co to způsobí, je slabý odvar toho, co dělá tenhle Deník. Spousta lidí byla učena, že nesmí dělat tohle a támhle to... nesmí projevovat vztek a emoce... Pochopitelně ne u všech to tak bylo. Někdy ale člověk neumí uvolnit stres a zlobu, kterou v sobě má a tento Deník je na to absolutní bomba. Pracuju jako terapeut a doporučuji jej klientkám (pánům taky), ale ženy a především děti si jej dokáží užít fantasticky. Je vážně skvělý. Boří podvědomé bariéry. Nejde to popsat, musíte s ním pracovat , třeba švihnout (jeden z úkolů) a to, co prožijete a co to s Vámi udělá, je nepopsatelné. Pro lidi v klidu je zbytečný. Pro lidi ve stresu a neprojevující se, je fakt skvělý. P.S: Jsem milovník knih. A jsem rozhodně proti ničení čehokoliv a učím to i svých 5 dětí. Ale tenhle Deník je výjimka. :-) Děti jej dostali ve fázi rozvodu rodičů a moc jim pomáhal. A já zřejmě ušetřila tisíce za psychology pro ně a dodnes je máme doma. Myslím, že dětem moc pomohl.
24/07/2017
24/07/2017
V tomto deníku plníte jednotlivé úkoly, které se týkají ničení deníku. Neumím ničit knihy, takže nic pro mě, ale jestli je to věc na zabavení? Na každé stránce je jeden úkol (např. vytrhni stránku, dej knihu kamarádovi ať jakkoli zničí knihu apod.)! Pokud vás obsah mé recenze zaujal, je tato kniha asi ta pravá pro vás! Tak neváhejte!
Můj názor na ničení knih si nemusíte brát osobně: Nemusím moc lidi, co ubližují věcem.
22/07/2017
Asi jsem až příliš konzervativní a už se to nejspíš nikdy nezmění. Destrukční deník rozhodně není pro mě - nedokážu knihu žádným způsobem zničit, i když je vlastně právě k tomu primárně určená. Nechci do ní psát, mačkat ji a nebo dokonce trhat. Prostě ne. Nicméně nápad je to rozhodně originální. Svůj výtisk jsem darovala a u obdarovaného měl velký úspěch, takže opravdu záleží na člověku - proto zvolím průměrné hodnocení.
20/07/2017
WAU. tak tento nápad mohu více jak ocenit. Je to super koupit si knihu, kterou prostě jen tak zničíte. Normálně nemám ráda ani psaní do knih či zvárazňování a proto jsem tuhle knihu, deník, musela mít. Najdete tam návod, doporučení, jak ji zničit. Abych řekla pravdu, pro knihomola jako jsem já to nebylo jednoduché. Pořád je to přece kniha. Nakonec jsem sebrala odvah a šla jsem do toho. Byl to zvláštní pocit.
16/07/2017
Ačkoliv mám knihy v úctě a jakékoliv znehodnocení knih těžce nesu, tato kniha je stvořená právě pro to nejšílenější chování, co si dovedete představit. Polívání, plivání, házení, čmárání. A nejenom to. Destrukční deník je určen právě k tomu. Plněním úkolů z jednotlivých stránek. Takže jestli v tramvaji potkáte někoho, kdo se snaží zruinovat svou knihu, nelekejte se. Třeba má dotyčný právě Destrukční deník.
13/07/2017
Do knížek by se psát nemělo, ale do této se může, je k tomu zrozena. V knížce jsou různé úkoly, které musíte splnit. U této knížky se skvěle vyřádíte a odpočnete si. Některé úkoly jsou hodně šílené třeba jako vyvenčit deník nebo vytrhnout stránku a schovat ji k sousedům ( hodně těžký je to když mají sousedi zlého psa ). Já miluji takovéto knížky u kterých se vyblbnu. Knížku doporučuji úplně všem a jestli ji ještě nemáte a si ji musíte koupit.
11/07/2017
moc to taky chci ale taky nemuzu
4/07/2017
knížka je super
dávám jí 10/10 :-)
moc vám ji doporučuji
23/06/2017
2
Hodnocení
12/05/2017
3/02/2017
Proč jsme tak levní?
Tato knížka je o 26% levnější než jinde. Díky čemu držíme ceny tak nízko?
Vyladili jsme logistiku
Mákli jsme si. Naše sklady a distribuční cesty fungují efektivně.
Šetříme na reklamě
Místo drahé reklamy vám radši dáme lepší služby. A taky nižší ceny.
Na dopravě nerýžujeme
Velké e-shopy si zvyšují marži vyšší cenou dopravy. U nás máte dopravu za 39.
Díky tomu vám dáme knihu Destrukční deník jen za 146 Kč.