Krásně napsáno, pěkné ilustrace. Knížka je vytvořena pro nejmenší, minimum textu a krásné veliké obrázky. Text je formou rýmovačky. Snaha ukázat, že mít sourozence je bezva, mít koho vozit v...
číst celé
Krásně napsáno, pěkné ilustrace. Knížka je vytvořena pro nejmenší, minimum textu a krásné veliké obrázky. Text je formou rýmovačky. Snaha ukázat, že mít sourozence je bezva, mít koho vozit v kočátku o koho pečovat. Nezabívá se jen plusy, ale je poukázáno i na negativa, jako že křičí a pláče, ale i tak je bezva mít sourozence. ,,Že maminka s tátou málo tě hladí? Stejně jak dřív tě mají rádi.." Neteř dostane k Vánocům, ale věřím se se bude líbit.
schovat popis
Tato knížka s barevnými ilustracemi a jednoduchým textem pomůže holčičkám připravit se na to, co je čeká, až se jednou u nich doma objeví nový človíček.
číst celé
Tato knížka s barevnými ilustracemi a jednoduchým textem pomůže holčičkám připravit se na to, co je čeká, až se jednou u nich doma objeví nový človíček.
Pravidelně k nám do Megaknih chodí známe české osobnosti a povídáme se s nimi o knihách. Pozvání k nám do Knižního zákulisí přijali zajímavé české osobnosti, například Jirka Mádl, Roman Vaněk, Veronika Žilková, Bořek Slezáček, Josef Maršálek, Martina Preissová a mnoho dalších!
Krásně napsáno, pěkné ilustrace. Knížka je vytvořena pro nejmenší, minimum textu a krásné veliké obrázky. Text je formou rýmovačky. Snaha ukázat, že mít sourozence je bezva, mít koho vozit v kočátku o koho pečovat. Nezabívá se jen plusy, ale je poukázáno i na negativa, jako že křičí a pláče, ale i tak je bezva mít sourozence. ,,Že maminka s tátou málo tě hladí? Stejně jak dřív tě mají rádi.." Neteř dostane k Vánocům, ale věřím se se bude líbit.
Další ze skvělých knížek, kterou ocení všichni rodiče holčiček. A to ve chvíli, kdy se rozhodnete přivést na svět holčičce mladšího sourozence. S tím totiž nastává důležitý okamžik a velká životní změna: z holčičky se totiž stane velká ségra. Z mého pohledu je nejlepší, když starší sourozenec je ještě před narozením miminka seznámen s tím, co ho vlastně v nejbližší době bude čekat. Vše mu ukažte a ujistěte ho, že budete mít rádi obě své děti. Tato kniha je ideálním pomocníkem.
Jsi velká sestřička je knížka,která se mi zalíbila už jen obálkou.Její poselství je jasné:připravit dítě na příchod nového miminka,konkrétně tedy holčičky.Kniha je dost uzounká,a nemá ani mnoho textu,obrázky ale mluví za vše.Miminko hrající si s kolejničkami,miminko tahající sourozence za vlasy,miminko v náručí,..a tak bych mohl pokračovat donekonečna.Určitě si pořiďte i když žádný přírůstek nečekáte,tohle je hezké samo o sobě!
Moc krásná knížečka s nádhernými ilustracemi, která by měla ,,připravit” sestřičku na budoucího sourozence 😊 kniha ukazuje co dítě se sourozencem všechno čeká, ze muže miminko občas plakat a tak se bude muset utisit a pochovat, ze se pokaka a bude se muset přebalit nebo dokonce vykoupat. Líbí se mi i ukázala toho, ze s příchodem miminka bude dítě mamince více pomáhat 😊 Moc hezké vysvětlení pro dítě ze najednou už nebude středem pozornosti 👍
Pěkná knížka,která vás,nebo spíš vaše děti připraví na příchod sourozence-sestřičky.Opět oceňuji kouzelné chaotické ilustrace,zamilovala jsem si je,Text je veršovaný a mnoho ho tam není,ideální pro hodně malé děti.Kniha je dost velkého formátu,dobře se drží v malých rukách.Doporučuji též druhý díl z edice-Jsi velký bráška.Obě tyto knihy jsou pěkné,pochopitelné a mnoho toho rodičům ulehčí.Doporučuji
Kniha, která má připravit dítě na příchod nového člena rodiny. Co když se dítě na něj netěší? Jak to udělat? S tím vším může pomoci i tato kniha, která má jednoduchý text, příběh, který se dětem zajisté bude líbit. Na stranách této knihy poznají, co to obnáší mít nového člena a že být velkou sestrou je vlastně výhoda. Kniha s pěknými ilustracemi je zajímavým nápadem na to, jak dítě připravit na nový přírůstek do rodiny.
Knížka !Jsi velká sestřička" je nádherná velká knížka, která se hodí do každé rodiny, kde už mají dcerku a plánují ji pořídit sourozence. Knížka má nádhernou ilustraci, vše je hezky a srozumitelně vysvětlené. V knížce se dítě dočte, co bude dělat jeho sourozenec (například někdy bude pokakaný, bude se muset přebalit, bude plakat, křičet, smát se, brebentit a budou spolu také dovádět). Knížka se mi vážně moc líbí.
Krásné ilustrace. Prohlížíme s dvouletou slečnou a koukáme co nás čeká 🙂 za tu cenu super
27/03/2020
Kniha návstěv
Ověřené příspěvky jsou tak označené, ostatní jsou neověřené.
Blanka Kadidlová
Ověřený příspěvek
Vše v naprostém pořádku. Palec nahoru.
Eva Bižova
Ověřený příspěvek
Skvělí nákup rychle dodani
Naty
Nakupují zde ráda, cena je vždy příznivá. Obchod je super- doporučuji.
Yana
Děkuji moc za knihu. Dlouho jsem ji nemohla nikde sehnat. Ačkoliv jsem kupovala antikvariátovy kousek, vypada stále moc hezky. Nechybi žádné stránky, vse je čitelný, rohy nejsou zničené. Kniha udělala velkou radost. Přítel musí nasbírat 666 bodů pri různých úkolech, aby ji získal jako dárek.
Stanislava
Ověřený příspěvek
Byla jsem naprosto spokojená s objednáním,dodáním a cenou knihy.Doporučuji.
Zuzana Zástěrová
Ověřený příspěvek
Naprosto úžasný, jsme spokojeni i naše vnučka
Iveta Švecová
S Vaším obchodem jsem velice spokojená, zboží super a ceny ještě lepší.
Eva
Ověřený příspěvek
S nákupy jsem velice spokojená. Délka doručení není dlouhá a s cenou jsem též nadmíru spokojená.
Zdena Hocková
Ověřený příspěvek
Naprostá spokojenost . Rychlé jednání, vše v pořádku.
Jirka
S obchodem naprostá spokojenost, rychlost, spolehlivost
Michal Bujňák
Spokojenost s nákupem za super cenu. Dávam palec nahoru
Olga
Ověřený příspěvek
S obchodem jsem velice spokojená najdi vše co potřebuji a dodání je taky rychlé...
Anna
Ověřený příspěvek
Nakupuju a jsem velmi spokojená ,cena je vždy příznivá a zboží odpovídá ,teď jsem koupila příruční trezor a je super,ostatním obchod doporučuji
Mirka
Objednávka byla rychle vyřízená, byla jsem velmi spokojená .
Ladka Sarkanyova
Velmi krátké dodání objednávky
Jana Kosová
Ověřený příspěvek
Perfektní komunikace a rychlé dodání. Kniha je perfektní
Jiřina
Ověřený příspěvek
NAPROSTÁ SPOKOJENOST, RYCHLÉ DODÁNÍ, PROSTĚ SUPER
Marcela Zuvačová
Ověřený příspěvek
jsem spokojená kniha je levná a přišla velmi rychle
Ladislava
Objednávka v pořádku,super komunikace,doporučuji
Vali
Ověřený příspěvek
Maximální spokojenost. Doporučuji.
Jitka
Ověřený příspěvek
S každým nákupem jsem spokojena. A jsem ráda, že to můžu vyzvednout v Zásilkovně.
Karel baroch
Kniha mně byla doručena brzy a ještě jsem dostal dárek. Děkuji. Velká spokojenost.
Hana
Velmi dobrá komunikace, rychlé a bezproblémové vyřízení, nízké ceny, dobrá kvalita.
Ivana
Ověřený příspěvek
S batohem na notebook jsme velmi spokojeni. Je přesně podle našich představ.
Tomáš Chalánek
Ověřený příspěvek
Jsem plně spokojený. Co napsat více?
Renata
Vzdy jsem byla velmi spokojená
Karel
Ověřený příspěvek
Reakce obchodu byla velmi rychlá a jsem s prodejem velmi spokojen.
Pavel Kocybala
Velká spokojenost, rychlé dodání,mohu jen doporučit.
Jana Hrbková
Vše kolem objednávky bylo v pořádku. Fólie jsou pevné, kvalitní
Stefan kubobcik
Vše v naprostém pořádku zboží dorazilo rychlé můžu jen l DOPORUČIT velká spokojenost
Blanka Frčková
S knihami od vás jsem velmi spokojená
Lenka Šichová
Ověřený příspěvek
Nedávno jsem zakoupila ošatky na pečení chleba, velká spokojenost. Rychlé objednání a dodání.
Lenka Jůzová
Rychlé dodání, vše v pořádku. Spokojenost
Viktor Kozánek
Produkt je skvělý. Komunikace s obchodem perfektní!
Marcela Legemzova
Nakup vzdy super diky
Alena Smržová
Ověřený příspěvek
S obchodem jsem spokojená,zásilky přijdou brzy a v pořádku. Přehledné stránky.
Urbánková Kamila
Rychlost dodání, hezké zboží.
Zdeňka
Jsem moc spokojená. Všechno je super.
beneš Jaroslav
Ověřený příspěvek
Jsem spokojený ! Komunikace i dodávky zboží fungují na jedničku !
Ludmila
Nákup proběhl bez problémů, vše v pořádku, obchod doporučuji.
Miroslava Prokešová
Ověřený příspěvek
Byla jsem překvapena, Megaknihách mohu nakoupit i jiné zboží než knihy. V mém případě Arnikovou mast. Cena nejlepší na trhu, zaslání v naprostém pořádku. Děkuji a obchod vřele doporučuji.
Květuše
Nakoupila jsem několikrát a vždy jsem byla spokojená.Doporučuji.
Jaroslava
Nakupuji po několikáté a vždy jsem velmi spokojená
Jana Holikova
Ověřený příspěvek
Velmi ráda zde nakupují. Všem vřele doporucuji
Miroslav Kuchař
Ověřený příspěvek
Dobrý den ,jsem moc spokojeny
,vždy všechno bez problémů,za mě 1
Marie
Ověřený příspěvek
Objednávám často a jsem opravdu velmi spokojená.
Jiří Sommer
Vše v naprostém pořádku, přehledné stránky, výborná komunikace, diky za obchod
Hana Sulovska
Ověřený příspěvek
Objednávala jsem už vícekrát a jsem velmi spokojená.
Rychlé vyřízení bez problémů, dobrá práce
diky
Jana
Ověřený příspěvek
Rychlost vyřízení objednávky a kvalita zboží.
Jsem spokojena.
Mohu doporučit.
Dita Vašíková
Ověřený příspěvek
Opravdu veliká spokojenost. Mohu jen doporučit
Využijte výhodné poštovné 49 Kč
Alkohol mohou nakupovat pouze osoby starší 18 let.
Knížka je vytvořena pro nejmenší, minimum textu a krásné veliké obrázky. Text je formou rýmovačky.
Snaha ukázat, že mít sourozence je bezva, mít koho vozit v kočátku o koho pečovat. Nezabívá se jen plusy, ale je poukázáno i na negativa, jako že křičí a pláče, ale i tak je bezva mít sourozence.
,,Že maminka s tátou málo tě hladí? Stejně jak dřív tě mají rádi.."
Neteř dostane k Vánocům, ale věřím se se bude líbit.
Knížka má nádhernou ilustraci, vše je hezky a srozumitelně vysvětlené. V knížce se dítě dočte, co bude dělat jeho sourozenec (například někdy bude pokakaný, bude se muset přebalit, bude plakat, křičet, smát se, brebentit a budou spolu také dovádět). Knížka se mi vážně moc líbí.