Kategorie

Bible Slovo na cestu se zipem

494 běžná cena 690 Kč

Zboží máme skladem a je připraveno k okamžitému odeslání
Poštovné jen 49
nejnižší v ČR

Nakladatel: Česká biblická společnost
Kód:
Jazyk: Čeština
Druh: Kniha
Vazba: Jiný materiál potahu
Počet stran: 1140

Nákupem získáte tyto dva krásné dárky

Sběratelská záložka 1 - Alpy 1. K Objednávce od 1 kusů

DVD film - Noviny 2. K Objednávce od 4 kusů

Slovo na cestu je čtivý, jasný a srozumitelný překlad Bible. Převádí do současné moderní češtiny teologické výrazy a formulace, které mohou být dnešnímu člověku vzdálené. Pomáhá tak čtenáři pochopit myšlenky a smysl původního biblického textu.

Velkou oblibu si získal nejen mezi začínajícími, ale i zkušenými čtenáři Bible. Ti oceňují, že mohou lépe číst i delší oddíly najednou, a objevovat tak nové souvislosti. SNC je českou obdobou populárních překladů The Living Bible a Hoffnung für alle, případně Good News Bible nebo Gute Nachricht Bibel.

Revidovaný text Nového zákona vyšel v roce 2000. Překlad Starého zákona vycházel postupně v edici Průvodce životem spolu s výkladovými poznámkami k biblickému textu. Překlad celé Bible v jednom svazku vychází až nyní v nové moderní grafické úpravě včetně světově proslulých ilustrací od Annie Vallottonové.

Stránky této Bible jsou vytištěny dvoubarevně, orientační výřezy umožňují snadnější vyhledávání jednotlivých knih. Bibli se zipem jednoduše zavřete jako tašku, takže se její stránky nepoškodí.

Odměny pro recenzenty
3
Recenze
vybrat si
Jméno
Vaše recenze
0
Jak se Vám kniha líbila?
Pěkná, měkká vazba se zipem na uzavření a před poškozením.Výhodný dárek.
Nevýhodou je že onen zip je obrácený, otvírá se shora dolů a nikoliv zespodu na horu, a tím pádem do knihy nelze aplikovat jakékoliv látkové záložky, aniž by se zapletly do uzavíratelného zipu. Další nevýhodou je že ten kdo má problémy s očima musí používat ke čtení lupu, páč je tisk velmi drobným písmem i když je mírně zvýrazněn. V tomto vydání chybí výkladové biblické poznámky pod čarou, tak jak to má sešitové vydání SZ & NZ v edici Průvodce životem. V samotném textu Bible chybí tzv."marginální odkazy" na další biblické knihy či verše, pod čarou k dalšímu studiu Bible.Tak jak to má CEP = Český ekumenický překlad bible vydaný ČBS ve stejném formátu jako toto vydání SNC.
Toto vydání je přeložené d... Celá recenzeo moderního čtivého Českého jazyka a pomáhá tak čtenáři plně pochopit samotný biblický text.
9/10/2017
Doporučuji nákup všem. Líbí se nám doma.
17/09/2016
Knihu jsem si zakoupila, neboť jsem si ji půjčila od kamaráda a byla tak zajímavá, že jsem ji chtěla mít doma.
11/09/2016
Proč jsme tak levní?
Tato knížka je o 28% levnější než jinde. Díky čemu držíme ceny tak nízko?
Vyladili jsme logistiku
Mákli jsme si. Naše sklady a distribuční cesty fungují efektivně.
Šetříme na reklamě
Místo drahé reklamy vám radši dáme lepší služby. A taky nižší ceny.
Na dopravě nerýžujeme
Velké e-shopy si zvyšují marži vyšší cenou dopravy. U nás máte dopravu za 39.
Díky tomu vám dáme knihu Bible Slovo na cestu se zipem jen za 494 Kč.