Knížka ve mě nechala opravdu spoustu dojmů a myšlenek. Většina dojmů je pozitivních ( abych to upřesnila :-) ). Knížka je velmi pravdivá, čtivá, zajímavá a určitě na pomyšlení. Určitě všem můžu doporučit a opravdu...
číst celé
Knížka ve mě nechala opravdu spoustu dojmů a myšlenek. Většina dojmů je pozitivních ( abych to upřesnila :-) ). Knížka je velmi pravdivá, čtivá, zajímavá a určitě na pomyšlení. Určitě všem můžu doporučit a opravdu doufám že se vám zalíbí tak jako mě. Ale musím říct že když já něco ohodnotím kladně tak je to opravdu dobré, protože jsem dost velký kritik a často se mi noc moc nelíbí. Ale doporučuji!!
schovat popis
Pravidelně k nám do Megaknih chodí známe české osobnosti a povídáme se s nimi o knihách. Pozvání k nám do Knižního zákulisí přijali zajímavé české osobnosti, například Jirka Mádl, Roman Vaněk, Veronika Žilková, Bořek Slezáček, Josef Maršálek, Martina Preissová a mnoho dalších!
K tomuto produktu jste již navrhli maximální počet štítků.
K této knize jste navrhli štítky:
Hodnocení štítků
V tuto chvíli není co ohodnotit.
Klikněte na štítek, který se více hodí k produktu.
Nyní následuje 5x hodnocení štítků ostatních.
Proč nakupovat u nás?
Největší skladové zásobysortiment všeho druhu
Levná dopravadoslova za pár kaček
Spokojení zákazníciznámka kvality
Vyzvednutí kdekolivmísto vybíráte vy
Skvělá zákaznická podporaneváhejte zavolat
Janyschka
spokojený zákazník
Oblíbený obchod, vždy perfektně zabalené a o rychlosti ani nemluvím – vždy mě překvapí SMS, že mi jde balík. Jen tak dál. Děkuji za všechny balíky, už jsem několikrát kupovala. J. H., Jičín.
Dana Chytilová
spokojený zákazník
Oblékací panenky, které jsem u Vás koupila, nemají chybu. Byla jsem mile překvapená, vnučka je naprosto nadšená. (4roky) Nejenže je tam spousta oblečků, ale také oceňuji to, že si dítě samo může oblečení ozdobit. Vynikající dárek pro malé slečny!!
Miluše Rychtaříková
spokojený zákazník
Můj nejoblíbenější obchůdek. Nakupuji zde knihy už několik let a utratila již tisíce. Nikdy jsem nelitovala. Dokonce i zvířátka se zvukem jsem zkusila pro vnoučky a nadšení bylo veliké. Za mě - nejlepší a nejspolehlivější obchod. Tímto děkuji všem, kteří se zde podílejí na naší spokojenosti a přeji klidné a šťastné vánoce.
Monika
spokojený zákazník
Fakt skvělý obchod, nakupují zde pravidelně. Úžasný výběr, skvělé ceny. Jen fotek by mělo být více než titulka. Ocenila bych to zvlášť při výběru dětských pracovních sešitů, logopedických publikací a podobně. Děkuji
Chcete se dozvědět, co o nás napsali v knize návštěv další zákazníci?
Knížka ve mě nechala opravdu spoustu dojmů a myšlenek. Většina dojmů je pozitivních ( abych to upřesnila :-) ). Knížka je velmi pravdivá, čtivá, zajímavá a určitě na pomyšlení. Určitě všem můžu doporučit a opravdu doufám že se vám zalíbí tak jako mě. Ale musím říct že když já něco ohodnotím kladně tak je to opravdu dobré, protože jsem dost velký kritik a často se mi noc moc nelíbí. Ale doporučuji!!
"Teď teprve chápu,že může být štěstí,o jakém lidé dosud nevěděli.Teď teprve chápu,proč jste ty a Pomponia Graecina tak klidné...Ano,ten klid dává Kristus..."
Tak to je Quo vadis.Kniha,kterou jsem si už při čtení zamilovala a kterou jsem zařadila mezi nejlepší knihy,jaké jsem kdy v životě četla.Ona tam právem patří,málokdy se mi pod ruce dostane něco tak čtivého,napínavého,dojemného a částečně pravdivého zároveň!Děj se odehrává ve starověkém Římě za vlády Nera.Příběh dvou mladých lidí kteří se do sebe zamilují ale nemohou se vzít,protože každý žije jiným náboženstvím.Nakonec se Vinicius začne učit víru křesťanství a čím více do učení zapadá,tím více ho miluje.Chápe,že je to něco,co tu dosud nebylo.Lituje svých hříchů,vyhýbá se minulé prostopášné společnosti a vůbec je lepší,než kdysi byl,přesto že často upadá do pokušení.Ale v Říme začíná pronásledování křesťanů a to se nevyhne ani dvěma figurujícím postavám..začínají hrozné časy... Upřímně si myslím,že jen křesťané dokážou knihu plně ocenit,ale líbit se bude i tak každému.
Quo Vadis je s přehledem jedna z nejlepších knih, které jsem kdy četla. Nemohla jsem se od ní odtrhnout, dokud mě nebolely oči, což se mi nestává u každé knihy. Sienkiewicz zde vypráví hodně autentický příběh, který se odehrává v antickém Říme v období vlády císaře Nerona a je protknutý historickými reáliemi. Vlastně je to milostný příběh mezi mladým římským vojákem, který si prochází proměnou poté, co se zamiluje do křesťanské dívky. Žijí ale v době, kdy jsou křesťané jako nová a neznámá sekta pronásledováni a zabíjeni. Bylo to strhující a skvěle napsané!
Quo Vadis" ist ein Roman, der alle Zutaten eines historischen Abenteuerromans enthaelt und neben Spannung und Abenteuer Informationen und Zusammenhaenge geschichtlichen Ursprungs enthaelt. Die Grundlage der Geschichte, die zur Zeit Neros spielt, ist die Liebe des Patriziers Vincius zu der Christin Lygia, deren christlicher Glauben zunaechst staerker ist als ihre Liebe. Rom befindet sich auf dem Hoehepunkt seiner Macht und laesst den sich anbahnenden Untergang erkennen, der sich in der Dekadenz Roms und seiner Bewohner manifestiert. Auf der anderen Seite eine neue, dynamische Bewegung, die die etablierten Kraefte Roms bedroht und von diesen zur Verfolgung freigegeben wird.
Tato kniha je úplně úžasně napsaná. Bohužel jsem první viděla film, což mi trochu dojem na knihu zkazilo, ale kniha je krásně napsaná. Ve filmu má Euniké hnědé vlasy, což mě v knize mírně zmátlo. Jinak je to ale krásně napsaná knížka. Chápu, že asi v ateistech nevzbudí tak moc dojem, ale myslím, že minimálně pro křesťany je to krásná četba. Knihu rozhodně doporučuji, čtení jsem si velice moc užila.
Miluju tuhle knihu a toto vydání má tak nádherný obal úžasne mýtický a mystický, uplne umělecké dílo! Nedoporučuji úplně jako povinnou četbu, dobře vím, že ta jí dokázala spoustě i jinak dobrých a nadšených čtenářů zošklivit. A to by byla chyba! Tato kniha je tady na serveru zařazena v seznamu knížek, které by měl určitě každý přečíst a a tím se absolutně nedá rozporovat, souhlasím plně. Úžasná kniha.
Jedna z mých nejoblíbenějších knih i po dlouhé době. Přesto si myslím, že pokud bych se nezajímala o antický Řím, dílo bych asi po dvaceti stránkách ukončila. Delší popisy mi nevadí, ale chápu, že pro někoho, kdo se o toto období nezajímá, to nemusí být to pravé. Co pro mě ale udělalo knihu nezapomenutelnou, je styl, jakým je napsaná. Vše na sebe krásně navazuje v takových intervalech, že si čtenář ještě stále pamatuje náznaky z předchozích kapitol, které se odráží v právě čteném ději. Právě to pro mě z knihy udělalo neuvěřitelně příjemné čtení.
Tato klasika od polského autora Henryka Sienkiewicze vypráví příběh dvou zamilovaných mladých lidí na pozadí antického Říma za vlády císaře Nerona, který započal hon na křesťany a jejich systematické vraždění. V knize se vyskytuje mnoho křesťanských témat a postav z Bible, a i když tuto literaturu obvykle nevyhledávám, bylo zajímavé si tento román přečíst. Je čtivý a obsahuje mnoho zajímavých a nadčasově platných myšlenek. Doporučuji.
Kniha mi bohužel moc nesedla. Myslim si, že k tomu, abyste si ji opravdu vychutnali, musíte věkově “uzrát”. Já, hádám, nejsem úplně cílová skupina. Ale třeba si ji za pár let přečtu znova a bude se mi líbit, kdo ví. Děj se hrozně táhne a upřímně jsem si ani nemyslela, že se k tomu podpálení Říma vůbec dostanu. Obsah by se dal zkrátit tak na polovinu. Dále mi přijde lehce manipulativní v tom smyslu, že bere křesťanství jako jedinou správnou možnost. Nebo na mě tak alespoň působila. Jsem si ale jistá, že spoustě dalším lidem se kniha určitě líbila a nikomu nic neberu.
Ten Řím musela být tenkrát šílená jízda. Kam se asi hrabou dnešní swingers party. Hodnota lidského života zanedbatelná a umírat bylo tak nějak normální. A to ještě za jakých podmínek umírat (za bouřlivého potlesku). Nicméně děkuji autorovi, že mě osobně seznámil s apoštolem Petrem (kdybych si přečetl Bibli, asi bych nemusel děkovat). Když nám o něm vykládal farář v kostele, byla tenkrát nuda. Dále bych si dovolil nesouhlasit s místními názory, že se jedná o křesťanskou agitku. Kdo se nikdy nesetkal s křesťanskou vírou by asi těžko pochopil, proč se tam nechali hromadně zabíjet s pocitem vítězství, kdyby jim tu jejich životní filosofii autor takto detailně nepopsal.
7/03/2020
Kniha návstěv
Ověřené příspěvky jsou tak označené, ostatní jsou neověřené.
Blanka Kadidlová
Ověřený příspěvek
Vše v naprostém pořádku. Palec nahoru.
Eva Bižova
Ověřený příspěvek
Skvělí nákup rychle dodani
Naty
Nakupují zde ráda, cena je vždy příznivá. Obchod je super- doporučuji.
Yana
Děkuji moc za knihu. Dlouho jsem ji nemohla nikde sehnat. Ačkoliv jsem kupovala antikvariátovy kousek, vypada stále moc hezky. Nechybi žádné stránky, vse je čitelný, rohy nejsou zničené. Kniha udělala velkou radost. Přítel musí nasbírat 666 bodů pri různých úkolech, aby ji získal jako dárek.
Stanislava
Ověřený příspěvek
Byla jsem naprosto spokojená s objednáním,dodáním a cenou knihy.Doporučuji.
Zuzana Zástěrová
Ověřený příspěvek
Naprosto úžasný, jsme spokojeni i naše vnučka
Iveta Švecová
S Vaším obchodem jsem velice spokojená, zboží super a ceny ještě lepší.
Eva
Ověřený příspěvek
S nákupy jsem velice spokojená. Délka doručení není dlouhá a s cenou jsem též nadmíru spokojená.
Zdena Hocková
Ověřený příspěvek
Naprostá spokojenost . Rychlé jednání, vše v pořádku.
Jirka
S obchodem naprostá spokojenost, rychlost, spolehlivost
Michal Bujňák
Spokojenost s nákupem za super cenu. Dávam palec nahoru
Olga
Ověřený příspěvek
S obchodem jsem velice spokojená najdi vše co potřebuji a dodání je taky rychlé...
Anna
Ověřený příspěvek
Nakupuju a jsem velmi spokojená ,cena je vždy příznivá a zboží odpovídá ,teď jsem koupila příruční trezor a je super,ostatním obchod doporučuji
Mirka
Objednávka byla rychle vyřízená, byla jsem velmi spokojená .
Ladka Sarkanyova
Velmi krátké dodání objednávky
Jana Kosová
Ověřený příspěvek
Perfektní komunikace a rychlé dodání. Kniha je perfektní
Jiřina
Ověřený příspěvek
NAPROSTÁ SPOKOJENOST, RYCHLÉ DODÁNÍ, PROSTĚ SUPER
Marcela Zuvačová
Ověřený příspěvek
jsem spokojená kniha je levná a přišla velmi rychle
Ladislava
Objednávka v pořádku,super komunikace,doporučuji
Vali
Ověřený příspěvek
Maximální spokojenost. Doporučuji.
Jitka
Ověřený příspěvek
S každým nákupem jsem spokojena. A jsem ráda, že to můžu vyzvednout v Zásilkovně.
Karel baroch
Kniha mně byla doručena brzy a ještě jsem dostal dárek. Děkuji. Velká spokojenost.
Hana
Velmi dobrá komunikace, rychlé a bezproblémové vyřízení, nízké ceny, dobrá kvalita.
Ivana
Ověřený příspěvek
S batohem na notebook jsme velmi spokojeni. Je přesně podle našich představ.
Tomáš Chalánek
Ověřený příspěvek
Jsem plně spokojený. Co napsat více?
Renata
Vzdy jsem byla velmi spokojená
Karel
Ověřený příspěvek
Reakce obchodu byla velmi rychlá a jsem s prodejem velmi spokojen.
Pavel Kocybala
Velká spokojenost, rychlé dodání,mohu jen doporučit.
Jana Hrbková
Vše kolem objednávky bylo v pořádku. Fólie jsou pevné, kvalitní
Stefan kubobcik
Vše v naprostém pořádku zboží dorazilo rychlé můžu jen l DOPORUČIT velká spokojenost
Blanka Frčková
S knihami od vás jsem velmi spokojená
Lenka Šichová
Ověřený příspěvek
Nedávno jsem zakoupila ošatky na pečení chleba, velká spokojenost. Rychlé objednání a dodání.
Lenka Jůzová
Rychlé dodání, vše v pořádku. Spokojenost
Viktor Kozánek
Produkt je skvělý. Komunikace s obchodem perfektní!
Marcela Legemzova
Nakup vzdy super diky
Alena Smržová
Ověřený příspěvek
S obchodem jsem spokojená,zásilky přijdou brzy a v pořádku. Přehledné stránky.
Urbánková Kamila
Rychlost dodání, hezké zboží.
Zdeňka
Jsem moc spokojená. Všechno je super.
beneš Jaroslav
Ověřený příspěvek
Jsem spokojený ! Komunikace i dodávky zboží fungují na jedničku !
Ludmila
Nákup proběhl bez problémů, vše v pořádku, obchod doporučuji.
Miroslava Prokešová
Ověřený příspěvek
Byla jsem překvapena, Megaknihách mohu nakoupit i jiné zboží než knihy. V mém případě Arnikovou mast. Cena nejlepší na trhu, zaslání v naprostém pořádku. Děkuji a obchod vřele doporučuji.
Květuše
Nakoupila jsem několikrát a vždy jsem byla spokojená.Doporučuji.
Jaroslava
Nakupuji po několikáté a vždy jsem velmi spokojená
Jana Holikova
Ověřený příspěvek
Velmi ráda zde nakupují. Všem vřele doporucuji
Miroslav Kuchař
Ověřený příspěvek
Dobrý den ,jsem moc spokojeny
,vždy všechno bez problémů,za mě 1
Marie
Ověřený příspěvek
Objednávám často a jsem opravdu velmi spokojená.
Jiří Sommer
Vše v naprostém pořádku, přehledné stránky, výborná komunikace, diky za obchod
Hana Sulovska
Ověřený příspěvek
Objednávala jsem už vícekrát a jsem velmi spokojená.
Rychlé vyřízení bez problémů, dobrá práce
diky
Jana
Ověřený příspěvek
Rychlost vyřízení objednávky a kvalita zboží.
Jsem spokojena.
Mohu doporučit.
Dita Vašíková
Ověřený příspěvek
Opravdu veliká spokojenost. Mohu jen doporučit
Využijte výhodné poštovné 49 Kč
Alkohol mohou nakupovat pouze osoby starší 18 let.
Tak to je Quo vadis.Kniha,kterou jsem si už při čtení zamilovala a kterou jsem zařadila mezi nejlepší knihy,jaké jsem kdy v životě četla.Ona tam právem patří,málokdy se mi pod ruce dostane něco tak čtivého,napínavého,dojemného a částečně pravdivého zároveň!Děj se odehrává ve starověkém Římě za vlády Nera.Příběh dvou mladých lidí kteří se do sebe zamilují ale nemohou se vzít,protože každý žije jiným náboženstvím.Nakonec se Vinicius začne učit víru křesťanství a čím více do učení zapadá,tím více ho miluje.Chápe,že je to něco,co tu dosud nebylo.Lituje svých hříchů,vyhýbá se minulé prostopášné společnosti a vůbec je lepší,než kdysi byl,přesto že často upadá do pokušení.Ale v Říme začíná pronásledování křesťanů a to se nevyhne ani dvěma figurujícím postavám..začínají hrozné časy...
Upřímně si myslím,že jen křesťané dokážou knihu plně ocenit,ale líbit se bude i tak každému.
které by měl určitě každý přečíst a a tím se absolutně nedá rozporovat, souhlasím plně. Úžasná kniha.
V knize se vyskytuje mnoho křesťanských témat a postav z Bible, a i když tuto literaturu obvykle nevyhledávám, bylo zajímavé si tento román přečíst. Je čtivý a obsahuje mnoho zajímavých a nadčasově platných myšlenek.
Doporučuji.