Kategorie

Filmy s Tomášem Holým - kolekce 3 DVD

111 běžná cena 129 Kč

Zboží máme skladem a je připraveno k okamžitému odeslání
Poštovné jen 49
nejnižší v ČR

Nakladatel: NORTH VIDEO
Kód:
Rok vydání: 2014

Nákupem získáte tyto tři krásné dárky

Sběratelská záložka 1 - Alpy 1. K Objednávce od 1 kusů

Časopis Téma - vzorové číslo 2. K Objednávce od 3 kusů

DVD film - Noviny 3. K Objednávce od 4 kusů

Pod Jezevčí skálou Dobrodružství pražského kluka v hájence uprostřed krásné šumavské přírody. Ten kluk se jmenuje Vašek a rodiče jsou nuceni nechat ho nějaký čas u dědy, hajného Straky, který žije sám a svého vnuka vůbec nezná, protože se synem se kdysi rozešel ve zlém a s jeho rodinou se od té doby nestýkal. Ani nyní se mu vůbec nelíbí, že by se měl o vnuka postarat. Však mu také hned první den Vašek téměř podpálí chalupu, když se pokouší vařit vejce. Hajného nelibost však přece jen poněkud usmiřuje Vaška bezprostřednost a jeho zájem o přírodu a zvířata, a tak ho bere na své pochůzky a ukazuje mu les a krásy zimní Šumavy. Při stopování lišky, kdy se Strakův pes nechá strhnout a pronásleduje jezevce až do nory, kde mu jezevec zatarasí zpáteční cestu, aby ho zahubil. Nebezpečné okamžiky, které Vašek se Strakou zažijí při pokusech o záchranu psa nakonec oba přece jen definitivně sblíží... Na pytlácké stezce Malý Vašek Straka nechce jet s rodiči k moři do Bulharska, a proto si vymyslí plán: před odjezdem uteče a sám se tajně vypraví za dědečkem, hajným na Šumavě. Z toho je samozřejmě velký průšvih, ale nakonec má Vašek vyhráno. Může zůstat u dědy a prožívat další zajímavá lesní dobrodružství... Druhá část volné trilogie. Za trnkovým keřem Poslední část volné trilogie ze šumavských lesů, uzavírající příhody hajného Straky a jeho vnuka Vény, hrdinů předchozích dvou dílů nazvaných Pod Jezevčí skálou a Na pytlácké stezce. I tentokrát přijíždí Véna k dědovi do krásných šumavských vrchů, aby tu prožil další nezapomenutelné prázdniny. Jeho naivně okouzlený pohled na přírodu už díky věku a dědovi, který jej učí porozumět životu a zákonům přírody, vystřídal chápavější pohled, kdy chlapec pochopil, že přírodu je třeba chránit a taky se o to svým dětským způsobem pokouší, což je příčinou řady komických situací, které však hajnému Strakovi na starostech spíš přidají, než naopak.
Odměny pro recenzenty
3
Recenze
vybrat si
Jméno
Vaše recenze
0
Jak se Vám kniha líbila?
Kdo by neznal tyto tři skvělé československé filmy? Jedná se o pěknou rodinnou klasiku, která je vhodná pro malé i velké diváky a nikoho určitě nebude nudit. Tři příběhy s názvem Pod Jezevčí skálou, Na pytlácké stezce a Za trnkovým keřem jsou těmi, v nichž si hlavní roli zahrál Tomáš Holý, jehož život však brzy skočil tragicky. Určitě doporučuji každému, kdo filmy ještě nezná, aby se na ně podíval.
15/10/2017
Tomáš Holý je asi každého tak trošku srdeční záležitost, i já patřím k těm co filmy s tímto hercem milují. Líbí se mi všechny tři které toto CD kolekce nabízí. Pod jezevčí skálou, Na pytlácké stezce a Za trnkovým keřem. Všechny jsou krásné, všechny vám navodí příjemnou atmosféru ať už si film pustíte v neděli po obědě, nebo jako večerní film, myslím, že celá rodina bude spokojená. Myslím, že kdo koupil nelituje.
22/09/2017
Nádherné filmy s Tomášem Holým jsou opravdu pro celou rodinu. Věřte tomu, že si je zamilujete a budete chtít další kousky. Tento komplet nabízí rovnou tři a všechny opravdu stojí za to. Pod Jezevčí skálou, Na pytlácké stezce a Za trnkovým keřem. Snímky pohladí na duši a navodí dobrou atmosféru. Škoda jen, že Tomáš Holý tragicky předčasně zahynul, určitě by toho stihl natočit mnohem více. Velká škoda.
18/08/2017
Proč jsme tak levní?
Tato knížka je o 14% levnější než jinde. Díky čemu držíme ceny tak nízko?
Vyladili jsme logistiku
Mákli jsme si. Naše sklady a distribuční cesty fungují efektivně.
Šetříme na reklamě
Místo drahé reklamy vám radši dáme lepší služby. A taky nižší ceny.
Na dopravě nerýžujeme
Velké e-shopy si zvyšují marži vyšší cenou dopravy. U nás máte dopravu za 39.
Díky tomu vám dáme knihu Filmy s Tomášem Holým - kolekce 3 DVD jen za 111 Kč.