Kategorie

NARNIE – Princ Kaspian

Autor: C. S. Lewis

198 běžná cena 249 Kč

Zboží máme skladem a je připraveno k okamžitému odeslání
Poštovné jen 49
nejnižší v ČR

Nakladatel: Fragment
Kód:
Rok vydání: 2015
Jazyk: Čeština
Vazba: brožovaná lepená
Počet stran: 240

NAKUPTE SPOLEČNĚ

Doporučujeme
2 knihy dohromady za výhodnou cenu 396 Kč

Ušetříte 102

do kosiku

Nákupem získáte tyto tři krásné dárky

Sběratelská záložka 1 - Alpy 1. K Objednávce od 1 kusů

Časopis Téma - vzorové číslo 2. K Objednávce od 3 kusů

DVD film - Táta 3. K Objednávce od 4 kusů

Je spousta dveří, ale pouze jedny vedou do jiného světa. Projděte s námi do země zázraků a kouzel - do Narnie! Magická síla navrátila sourozence Petra, Zuzanu, Edmunda a Lucii do Narnie, kterou ničí občanská válka. Zachránit ji může jen mladý princ Kaspian, ale potřebuje pomoc. Podaří se mu s podporou dětí a lva Aslana zachránit Narnii a vrátit jí dávno ztracené časy svobody a štěstí? Nenechte si ujít fantasy bestseller, který nadchl miliony čtenářů na celém světě.
Odměny pro recenzenty
7
Recenzí
vybrat si
Jméno
Vaše recenze
0
Jak se Vám kniha líbila?
První polovina knihy, kdy se sourozenci vrátili do Narnie mimo civilizaci a museli putovat lesem do centra dění, mě moc nebavila. Nic se v podstatě nedělo, děti nemluvily o ničem zajímavém (až na trpaslíka, který jim vyprávěl Kaspiánův příběh) a nic podstatného nedělaly. Ve chvíli, kdy se konečně setkáváme se zvířecími obyvateli Narnie a děti konečně potkají Kaspiána, děj se trochu rozhýbe. Ale to už se schyluje k závěrečné bitvě a za chvíli je konec. Celkově řečeno začátek je poměrně nudný a konec příliš rychlý. Určitě by bylo fajn, kdyby nás Lewis například seznámil s nějakým novým/zajímavým obyvatelem Narnie.
5/09/2017
Princ Kaspian je rozhodně jeden z mých oblíbených dílů i když ne úplně nejoblíbenější. Nové postavy jsou všechny skvělé a i se nám dostává náhled na Narnii jako takovou, kterou vlastně Petr, Zuzka, Edmund a Lucinka neznají. Je divoká, nepřátelská a v podstatě zahnaná do kouta před válkou. A stále nás pronásleduje nebezpečná Bílá čarodějnice. Líbí se mi, že pokaždé když se Pevensieovi vrací do Narnie, je trochu jiná a onen časový rozdíl mezi naším a jejich světem je tak rozdílný.
3/09/2017
Petr, Zuzka, Edmund a Lucinka se vrací do Narnie! Princ Kaspian je jedna z mých oblíbených knih, které C.S.Lewis napsal. Nejdříve jsem viděla film, který se mi líbil (navíc byla velká část natočena v Česku) a tak jsem se pustila i do knížky a jsem ráda, že jsem tak udělala. Příběh je napínavý, tak, jako i předchozí díly. Rozhodně mě zaskočilo, jak rychle v Narnii ubíhá čas, a že se tam Petr ani Zuzka už nemohou vrátit.
3/09/2017
Princ Kaspian je na útěku a sbírá spojence, to ještě netuší, že mu osud navane do cesty ty nejlepší, bývalé krále a královny Narnie. Vládce z časů, kdy v Narnii nežili žádní lidé, jen kouzelné bytosti a mluvící zvířata, vládce z časů Bíle čarodějnice.
Abych řekl pravdu, když jsem otevřel tuto knihu a těšil jsem se, jak se vrátím do své staré známé Narnie, čekal mne šok. Narnie najednou byla plná lidí a všechny ostatní bytosti se museli skrývat, poněvadž byly pronásledovány. Naštěstí se vše v dobré obrátilo a Narnie zase jednou žila v harmonii.
2/09/2017
Princ Kaspian opět ukazuje jak si autor dokáže pohrát se světem, postavami a vůbec vším. Pocity se ve mně při čtení míchaly a dokázala mě tato kniha jak rozesmát, tak rozplakat. Tento díl je díky zfilmování označován za jeden z nejhlavnějších. A je tomu tak. Pokud by si chtěl někdo přečíst dejme tomu, jen čtyři díly ze všech sedmi, rozhodně říkám Čarodějův synovec, Lev, čarodějnice a skříň, PRINC KASPPIAN a Plavba Jitřního poutníka. Doufám, že si tuto knihu přečte každý protože to stojí za to.
1/08/2017
Druhý díl Letopisů Narnie je skvělým příkladem dobře odvedené práce. V Letopisech mi chvílemi vadí jejich krutost a válečný svět, který však dodává příběhu kouzlo. Lewis je skvělým vypravěčem, umí nádherně popisovat věci. Jeho kouzelný svět Narnie byl pro mne prvním smyšleným světem, který jsem ve své fantasii navštívil. Je dokonale promyšlený a kouzlo prince Kaspiana je vyloženě nepopsatelné. Je to podle mne jeden z nejpovedenějších dílů ságy.
9/07/2017
Druhý díl Letopisů Narnie, který je podle mého názoru nejlepším dílem z celé série. Tato kniha je tak úžasná, že mě dokázala nalákat i na filmy, které mě předtím moc nezaujaly. Je strašně skvělá! Princ Kaspian mi přišel jako inteligentní, okouzlující mladý muž, který ví, co od života chce a nebojí se vzít spravedlnost do vlastních rukou, ale přitom není krutý, což svědčí o jeho velkém charakteru.
Mimochodem, to, co udělal Aslan, na mně udělalo velký dojem. Přišlo mi, že byl jeho čin z lásky k dětem, kteří byli prohlášeni za krále a královny Narnie. Kniha se mi líbila, byla napínavá, ale trochu smutná a dojemná tím, co udělal lev Aslan. Tato kniha a s ní i celá série je nutnost!
7/07/2017
2
Hodnocení
11/08/2017
Proč jsme tak levní?
Tato knížka je o 21% levnější než jinde. Díky čemu držíme ceny tak nízko?
Vyladili jsme logistiku
Mákli jsme si. Naše sklady a distribuční cesty fungují efektivně.
Šetříme na reklamě
Místo drahé reklamy vám radši dáme lepší služby. A taky nižší ceny.
Na dopravě nerýžujeme
Velké e-shopy si zvyšují marži vyšší cenou dopravy. U nás máte dopravu za 39.
Díky tomu vám dáme knihu NARNIE – Princ Kaspian jen za 198 Kč.