Kategorie

Zaklínač V. - Křest ohněm

182 běžná cena 259 Kč

Zboží máme skladem a je připraveno k okamžitému odeslání
Poštovné jen 49
nejnižší v ČR

Nakladatel: Leonardo
Kód:
ISBN: 978-80-85951-71-4
Rok vydání: 2011
Jazyk: Čeština
Druh: 1xkniha
Vazba: Brožovaná bez přebalu lesklá
Počet stran: 352
Zařazení: fantasy romány polské romány

NAKUPTE SPOLEČNĚ

Zaklínač
8 knih dohromady za výhodnou cenu 1 566 Kč

Ušetříte 646

do kosiku

Nákupem získáte tyto tři krásné dárky

Sběratelská záložka 1 - Alpy 1. K Objednávce od 1 kusů

Časopis Téma - vzorové číslo 2. K Objednávce od 3 kusů

DVD film - Red rock west 3. K Objednávce od 4 kusů

Třetí román o Geraltovi a Ciri. Císař Emhyr chystá svatbu - po sňatku s princeznou Cirillou se stane nejen vládcem Citry, ale podle věštby také pánem celého Severu. Že to s oním plánem nebude tak jednoduché, císař zjistí téměř okamžitě - někdo mu podstrčil dvojnici. Přestože se snaží své odhalení utajit a pokračuje v přípravách sňatku, pravdu nakonec zjistí nejen Dijkstrova tajná služba, ale i společenství čarodějek, jež se rozhodly, že osud světa konečně vezmou do svých rukou. Jen Geralt o podvržené princezně netuší nic. Rozhodne se, že vyrazí do Nilfgaardu a Ciri osvobodí. Aby se však dostal k ústí Jarugy, musí projít územím, na němž zuří válka. A jak se zdá, nemůže si být jist svým životem ani před vojáky útočícího Nilfgaardu, ani před jednotkami obránců, a tím méně před záškodnickými komandy Veverek... Třetí román o Geraltovi a Ciri. Císař Emhyr chystá svatbu - po sňatku s princeznou Cirillou se stane nejen vládcem Citry, ale podle věštby také pánem celého Severu. Že to s oním plánem nebude tak jednoduché, císař zjistí téměř okamžitě - někdo mu podstrčil dvojnici. Přestože se snaží své odhalení utajit a pokračuje v přípravách sňatku, pravdu nakonec zjistí nejen Dijkstrova tajná služba, ale i společenství čarodějek, jež se rozhodly, že osud světa konečně vezmou do svých rukou. Jen Geralt o podvržené princezně netuší nic. Rozhodne se, že vyrazí do Nilfgaardu a Ciri osvobodí. Aby se však dostal k ústí Jarugy, musí projít územím, na němž zuří válka. A jak se zdá, nemůže si být jist svým životem ani před vojáky útočícího Nilfgaardu, ani před jednotkami obránců, a tím méně před záškodnickými komandy Veverek... Třetí román o Geraltovi a Ciri. Císař Emhyr chystá svatbu - po sňatku s princeznou Cirillou se stane nejen vládcem Citry, ale podle věštby také pánem celého Severu. Že to s oním plánem nebude tak jednoduché, císař zjistí téměř okamžitě - někdo mu podstrčil dvojnici. Přestože se snaží své odhalení utajit a pokračuje v přípravách sňatku, pravdu nakonec zjistí nejen Dijkstrova tajná služba, ale i společenství čarodějek, jež se rozhodly, že osud světa konečně vezmou do svých rukou. Jen Geralt o podvržené princezně netuší nic. Rozhodne se, že vyrazí do Nilfgaardu a Ciri osvobodí. Aby se však dostal k ústí Jarugy, musí projít územím, na němž zuří válka. A jak se zdá, nemůže si být jist svým životem ani před vojáky útočícího Nilfgaardu, ani před jednotkami obránců, a tím méně před záškodnickými komandy Veverek...
Odměny pro recenzenty
7
Recenzí
vybrat si
Jméno
Vaše recenze
0
Jak se Vám kniha líbila?
Gerald z Riviie při ochraně Ciri dostal pěkně za uši a tak se léčí u Dryád. Rozhodl se najít Ciri a tak se vydává do Nilfgaardu společně s pár přáteli. Lučišnicí Milwou, Věčně ukecaným trubadůrem, poučujícím Regisem a Nilfgaarďanem Cahirem, který o sobě říká že není Nilfgaarďan. Vzniká nám tu velmi zajímavá pětka „lidí“, kteří putují po zemi zničené válkou do Nilfgaardu. Ciri si mezitím s bandou potkanů užívá trochu té zábavy.
17/09/2017
Geralt se navzdory zdravému rozumu žene do Nilfgaardu, který rozpoutal válku. Nikdo mu ovšem neřekl, že se tam žene zbytečně. To ale nevadí, protože náš milý zaklínač se setkává s lidmi, kteří jsou ochotní mu v jeho bláznovství pomoci. A tak zde máme báječnou skupinu jedinečných hrdinů. Zaklínače Geralta z Rivie, který navzdory tomu, co se o Zaklínačích říká, má city. Přechytralého milovníka dlouhých řečí Regise. Nilfgaarďana Cahira, který jde proti svému vlastnímu národu. Lučištnici Milwu, která nikdy nemine. A pak našeho dobře známého Marigolda, milovníka žen, vína a poezie. Jak tohle může skončit...? Splní tito hrdinové svůj cíl navzdory tomu, jak nepravděpodobné to je?
2/09/2017
Garlant, rytíř na bílém koni se žene do Nilfgaardu zachránit své dítě překvapení a konečně najít šťastný konec, který mu neustále uniká... nebo se alespoň urputně snaží, vlastně jen křižuje zemí spálenou válkou a cestou nabírá spojence do své družiny s jediným cílem.
Už konečně překročit Jarugu.
V knize se objevují ty nejzajímavější postavy, které může svět sžíraný válkou nabídnout. Za všechny mohu jmenovat pár nejpamětihodnějších jako jsou: Mastičkář Regis, Nilfgaarďan, který není Nilfgaarďan a Feldmaršálek Duda.
Je zajímavé sledovat zaplítače, jak si poradí, když kolem sebe má něco, na co není zvyklý, "přátele".
1/09/2017
Kniha Zaklínač V. Křest ohněm je prozatím bych řekla asi tou nejdramatičtější a nejdynamičtější knihou z celé série. Geralt prochází územím spáleném a zmítaném válkou a musím říct, že jsem ještě nezažila barvitější líčení válečné vřavy a úniku z ní jako právě zde.
Ze zaklínače rozhodně jde cítit, že je spíše cílená pro chlapce, protože svou surovostí a brutalitou, občas nešetří, ale právě díky tomuto kouzlu je tak neuvěřitelně uvěřitelná. Já jsem se nikdy nebránila tuto ságu srovnávat z dalším gigantem a tím je Hra o trůny. Obě knižní ságy opravdu velmi cílí na uvěřitelnost. Tento svět vytvořený panem Sapkowským je opravdu klenotem. Při čtení jeho příběhů opravdu se člověk zapomene a stránky neobyčejně utíkají. Co se mi také líbí na členění knih, tak to je dělení kapitol. K... Celá recenzeaždá knížka ať je sebevětší a delší prozatím neměla víc než 7 kapitol a každá z kapitol je různě členěná a rozdělená do takových podkapitolek, takže se člověk nemusí bát, že by třeba nešel včas spát, protože je kapitola moc dlouhá.
Co se mi na této knížce líbí je, že ukazuje onu hrůzu válek ve velmi věrohodném a reálném světle, tedy že si na nic nehraje. Líbí se mi ony chybné informace které se šíří mezi zuboženými obyvateli ale i mezi vojáky, líbí se mi ukázka důvěry a přátelství, která vzniká mezi různými typy postav a kolikrát zde vzniknou situace a přátelství naprosto nepředvídatelná. A nejhlavnějším motivem příběhu je naděje na znovushledání, která neutuchá, nevymizí a všichni bojují za svou pravdu a právo a nikdo se nevzdává. Opět děkuji panu autorovi za nebývale dokonalý zážitek.
14/07/2017
Čím víc tuhle sérii čtu, tím víc jsem do ní zamilovaná. V těhle knihách nic není černobílé a často vám to ukáže, že příšery jsou kolikrát lidštější než samotní lidé. Že politika se zase tak neliší od té naší a že si musíte pořád krýt záda, protože zrada je všude. Jsem tak táda, že jsem tuhle sérii začala číst. Miluji vysokou fantasy a tahle série vše splňuje do posledního detailu. Navždy se mi bude pyšně vyjímat na mé poličce vedle Pána prstenů.
7/07/2017
Titul je po všech stránkách OK. Kupte si jej a neprohloupíte.
5/08/2016
Doporučuji nákup všem. Líbí se nám doma.
18/07/2016
2
Hodnocení
26/07/2017
Proč jsme tak levní?
Tato knížka je o 30% levnější než jinde. Díky čemu držíme ceny tak nízko?
Vyladili jsme logistiku
Mákli jsme si. Naše sklady a distribuční cesty fungují efektivně.
Šetříme na reklamě
Místo drahé reklamy vám radši dáme lepší služby. A taky nižší ceny.
Na dopravě nerýžujeme
Velké e-shopy si zvyšují marži vyšší cenou dopravy. U nás máte dopravu za 39.
Díky tomu vám dáme knihu Zaklínač V. - Křest ohněm jen za 182 Kč.