Kategorie

Spáleniště: Zkouška

Autor: James Dashner

223 běžná cena 279 Kč

Poštovné ZDARMA
Při přepravě Českou Poštou
a platbě převodem.

Nakladatel: YOLI
Kód:
ISBN: 978-80-87543-32-0
Rok vydání: 2014
Vazba: Paperback
Počet stran: 344
Zařazení: publikace pro mládež americké romány vědecko-fantastické romány

Nákupem získáte tyto tři krásné dárky

Sběratelská záložka 1 - Alpy 1. K Objednávce od 1 kusů

Časopis Téma - vzorové číslo 2. K Objednávce od 3 kusů

DVD film - Táta 3. K Objednávce od 4 kusů

LABYRINT BYL TEPRVE ZAČÁTEK NALEZENÍM CESTY Z LABYRINTU TO MĚLO SKONČIT... Už žádné hlavolamy. Žádné proměnné. A žádné běhání. Thomas byl přesvědčený, že když se jim podařilo uniknout, vrátí se on i Placeři ke svým dřívějším životům. Nikdo však ve skutečnosti netušil, do jakého života se vracejí. Země, sežehnutá slunečními erupcemi a spálená novým, krutým klimatem, se změnila v pustinu. Vláda se zhroutila – a s ní i pořádek. Rozpadajícími se městy teď bloudí „raplové“, lidé pokrytí hnisavými ranami, které infekční nemoc nazývaná erupce dohání k vražednému šílenství. Hledají, kde by našli další oběť... a potravu. Pro Placery běhání zdaleka neskončilo. Namísto svobody zjišťují, že mají před sebou další zkoušku. Musejí překonat Spáleniště, nejvíc sežehnutou část planety, a do dvou týdnů dorazit do bezpečného útočiště. A organizace ZLOSIN se postarala o to, aby uzpůsobila proměnné a nastavila šance v jejich neprospěch. Thomase čeká zkouška ohněm – skutečně přechovává někde v hlavě tajemství svobody? Nebo bude věčně vydán ZLOSINu na milost?
Odměny pro recenzenty
5
Recenzí
vybrat si
Jméno
Vaše recenze
0
Jak se Vám kniha líbila?
První díl série jsem přečetla za tři dny o prázdninách a byla jsem přesvědčená, že si musím koupit další dva. Tahle série je tak neskutečně úžasná a skvělá, že jsem si chvilkami i představovala, že jsem s tom příběhu taky. Stejně jako u prvního dílu, i u tohoto jsem viděla dřív film, což nebyla chyba. Klidně se koukněte na film a potom si přečtěte knihu. Film nesahá knize ani po kotníky. Opět mohu jenom doporučit!
16/09/2017
Druhý díl trilogie o Thomasovi a jeho přátelích! Kniha se mi opravdu líbila a hlavně...hlavně nemá filmovou obálku! Ta se mi opravdu nelíbí, protože tyto obaly, které má yoli jsou opravdu hezké.
Jestli se vám líbil díl předchozí, rozhodně zkuste jít i do Spáleniště! Jen se připravte na hodně akce, napětí a krve.
Knížka by mohla být více ohebná, ale to je jen maličkost, která není ani trochu důležitá (Možná jen pro mě)
4/09/2017
Thomas se úspěšně se svými přáteli dostal z labyrintu a nyní jsou na cestě na jiné místo. Čeká Spáleniště a s ním další zkouška, o které ovšem nevědí. Pravda o celé této situaci je před nimi stále utajována a oni budou muset spojit všechny síly, aby přežili v krutém a pustém světě, který je všude kolem nich, a aby přišli pravdě na kloub.
Po dočtení potřebuji nutně třetí díl, ačkoliv je mi už teď jasné, že půjde od tuhého.
18/08/2017
Víc se mi líbí toto vydání knihy než to filmové. Asi to bude také z důvodu, že stále nevyšel třetí film a tak není také třetí kniha ve filmovém vydání. Logické. A je vcelku blbé mít první dva díly ve filmovém vydáním a třetí v tom klasickém. Já mám například první díl filmový, protože jiný v ČR nevyšel. Co se týče obsahu, je velmi zamotaný a já hltala každé autorovo slovo. Je ještě lepší než první díl a i ten se mi strašně moc líbil. Doporučuji!
2/08/2017
Hned,co jsem si koupila druhý díl,okamžitě jsem se pustila do čtení,protože závě první knihy mi nedal spát. Když Placeři utekli z labyrintu,zjistí,že si vlastně ani moc nepomohli,možná právě naopak. Po tom,co ze světa zbylo,chodí lidé,kteří jsou jako zombie. Ostatní lidé,u kterých zatím nemoc nepropukla jsou schovaní a nedůvěřují žádný cizím. Taky jsem držela palce vztahu Thomase a Teresy,ale bohužel jsou od sebe odloučeni. Velmi se mi také líbila zápletka se ZLOSINem.
8/07/2017
Proč jsme tak levní?
Tato knížka je o 20% levnější než jinde. Díky čemu držíme ceny tak nízko?
Vyladili jsme logistiku
Mákli jsme si. Naše sklady a distribuční cesty fungují efektivně.
Šetříme na reklamě
Místo drahé reklamy vám radši dáme lepší služby. A taky nižší ceny.
Na dopravě nerýžujeme
Velké e-shopy si zvyšují marži vyšší cenou dopravy. U nás máte dopravu za 39.
Díky tomu vám dáme knihu Spáleniště: Zkouška jen za 223 Kč.