Kategorie

Čarodějův synovec

Autor: C. S. Lewis

164 běžná cena 199 Kč

Zboží máme skladem a je připraveno k okamžitému odeslání
Poštovné jen 49
nejnižší v ČR

Nakladatel: Fragment
Kód:
ISBN: 978-80-253-2324-3
Rok vydání: březen 2015
Jazyk: Čeština
Druh: Kniha
Vazba: Brožovaná s přebalem matná
Počet stran: 200
Zařazení: publikace pro děti anglické příběhy fantasy příběhy

Nákupem získáte tyto tři krásné dárky

Sběratelská záložka 1 - Alpy 1. K Objednávce od 1 kusů

Časopis Téma - vzorové číslo 2. K Objednávce od 3 kusů

DVD film - Red rock west 3. K Objednávce od 4 kusů

Odměny pro recenzenty
6
Recenzí
vybrat si
Jméno
Vaše recenze
0
Jak se Vám kniha líbila?
Narnie je prostě knižní série mého dětství a třebaže je tento díl prequel pro první knihu v sérii Lev, čarodějnice a skříň, je mým úplně nejoblíbenějším. Protože zjišťujeme jak vše vzniklo, jak se profesor dostal ke kouzelné skříni, jak vlastně prvně zvířata začala mluvit a Aslan probudil Narnii k životu. Je rozhodně nejtemnější a nejzajímavější. Protože se jedná o úplný začátek kde se všechno vysvětluje a celkově world building...
3/09/2017
První příběh v sérii Letopisy Narnie a asi nejlepší příběh, který C.S.Lewis napsal. Konečně se dozvídáme, jak Narnie vznikla, odkud se vzala bílá čarodějnice a hlavně, jak je možné, že je Digoriho skříň portálem do toho kouzelného světa.
Tento díl považuji za nejlepší z celé série. Protože jsem vždy viděla jen filmy a nechápala věci, které mi Čarodějův synovec vysvětlil.
Knížku rozhodně doporučuji přečíst. Není dlouhá a rozhodně zabaví.
3/09/2017
Chronologicky, v čase příběhu, první a emočně také, alespoň v mém srdci, na prvním místě.
Čarodějův synovec nás seznamuje s postavami, které se v následujích dílech stanou jakýmisi mentory a sprostředkovateli cest do Narnie, s postavami, které stáli u vzniku Narnie a zániku světa Bílé čarodějnice.
Příběh je to krásný, čaroděj je zlý (a možná tak trochu pomatený), synovec a jeho kamarádka jsou zase ušlechtilý a plní naděje. Vše je tak, jak to má podle Aslana být.
2/09/2017
Tohle je zajisté nejkrásnější vydání Letopisů Narnie. Čarodějův synovec je určitě jeden z nejlepších a nejpropracovanějších dílů, odehrává se před dobou Lva, čarodějnice a skříně. Absolutně jsem si v tomto díle zamilovala jak postavy tak i popis jak vznikla Narnie. K pasážím z této knihy se vracím neustále, natolik mě oslovily. Určitě bych neváhala a tuto knihu bych si koupila znovu a pokud někdo skutečně váhá nad přečtením či koupením knihy, nevím jestli je to vůbec člověk. Doporučuji jak jen to jde!
1/08/2017
C. S. Lewis
Čarodějův synovec
První kniha ze série Narnie, která byla vydána jako předposlední. Příběh popisuje děj před knihou lev, čarodějnice a skříň (druhý díl). Vysvětluje odkud se vzala v Narnii záludná čarodějnice Jadis a kdo byl první král Narnie. Hlavní postavy jsou Digory a Polly, který jako první začnou cestovat mezi světy. Kniha se dobře četla. Na chvilku se tam objevil lev Aslan, kterého všichni znají. :)
12/07/2017
Tentokrát v sobě kniha nese více než jen strach a nebezpečí, nese také tajemno, které odhalíte až při čtení nebo během čtení. Navíc je kniha smutná kvůli tomu, že Digorimova matka je smrtelně nemocná a o něj se tedy musí starat teta jménem Letty. Ale Digorim na tom u tety není zase tolik špatně, protože se tam seznamuje s Polly, která je stejně stará jako on. V knize se také objevují záhadné prsteny, pomocí nichž se dá cestovat, ale ještě nejsou příliš ověřené.
Dobré je že se v knize objevuje Aslan, kterého známe již z předchozích dílů...
7/07/2017
Proč jsme tak levní?
Tato knížka je o 18% levnější než jinde. Díky čemu držíme ceny tak nízko?
Vyladili jsme logistiku
Mákli jsme si. Naše sklady a distribuční cesty fungují efektivně.
Šetříme na reklamě
Místo drahé reklamy vám radši dáme lepší služby. A taky nižší ceny.
Na dopravě nerýžujeme
Velké e-shopy si zvyšují marži vyšší cenou dopravy. U nás máte dopravu za 39.
Díky tomu vám dáme knihu Čarodějův synovec jen za 164 Kč.