Kategorie

Moudrost raného dětství

199 běžná cena 289 Kč

Zboží máme skladem a je připraveno k okamžitému odeslání
Poštovné jen 49
nejnižší v ČR

Nakladatel: Triton
Kód:
ISBN: 978-80-7387-695-1
Jazyk: Čeština
Vazba: Paperback
Počet stran: 296
Zařazení: příručky kojenci psychologie dítěte péče a výchova rodiče a děti batolata rodičovství

Nákupem získáte tyto tři krásné dárky

Sběratelská záložka 1 - Alpy 1. K Objednávce od 1 kusů

Časopis Téma - vzorové číslo 2. K Objednávce od 3 kusů

DVD film - Noviny 3. K Objednávce od 4 kusů

Tato kniha přichází na trh právě včas jako cenná a praktická pomůcka pro moderní rodiče, kteří po dobách „racionálního“ rodičovství minulých desetiletí opět dopřávají sluchu hlasu svého srdce a objevují v sobě netušené a leckdy skryté možnosti intuitivního rodičovství vycházejícího z přirozené empatie pro malé dítě. Je to rodičovství, které se citlivě nechá vést potřebami dítěte už od nejčasnějšího dětství a jejich projevy a má plnou důvěru nejen ve vlastní schopnosti, ale i v kompetenci dítěte být aktivním partnerem v onom od samého počátku se rozvíjejícím „andělském kruhu“ vzájemných podnětů a odpovědí, z nichž se během prvních měsíců života postupně vytváří jedinečný vztah mezi dítětem a jeho klíčovou pečující osobou – bezpečné přilnutí. Kniha je praktickou pomocí při tom, jak můžeme jako rodiče u sebe i u dítěte aktivovat „zrcadlící neurony“, jejichž činnost je předpokladem vzájemnosti. Rodiče nejmenších dětí tu najdou řadu konkrétních podnětů a poukazů, jak tento nejcennější vklad do procesu probouzení lidství u svého dítěte uvádět v život. Srozumitelně napsaná, čtivě přeložená a poprvé českému čtenáři zpřístupněná kniha nalezne plným právem nepřehlédnutelné místo v rodičovské knihovničce.
Odměny pro recenzenty
5
Recenzí
vybrat si
Jméno
Vaše recenze
0
Jak se Vám kniha líbila?
Nesmírně cenná kniha pro rodiče, která radí v běžných situacích života s batoletem. Demonstrováno na příkladech z praxe.
Většina knihy zdůrazňuje neutěšovat / nerozptylovat, ale ani neignorovat dětský pláč. Autorka poukazuje, že pláč (ne ten který naznačuje okamžitou potřebu, nepohodlí) je pro miminka potřebný k uvolnění nahromaděných emocí. Rodič by tedy měl nechat miminko u sebe v náručí (nikoliv někde ve vedlejší místnosti) vyplakat a přitom mu věnovat pozornost.

Kniha ukazuje cestu k demokratické výchově dítěte. (Tedy ani ne autoritářské, ani schovívavé výchově.) - Najít cestu ke společnému blahu jak miminka, tak rodičů.

Děti potřebují být respektovány. Vědí dobře co potřebují či chtějí. Úkolem rodiče je najít mu vhodné podmínky pro svobodný rozvoj... Celá recenze.

Rozhodně doporučuji. Obohatí každého rodiče, který má miminko.
10/06/2017
Hledala jsem něco, abych pochopila souvislosti týkající se nejmenšího člena naší domácnosti. Knihy, které radí, jak máte vychovávat vlastní dítě, aniž by autor znal vás nebo vaše dítě, je spousta, ale tahle je jiná.
18/09/2016
Už jsem tuto knihu vlastnila, ale půjčila jsem ji a už se nevrátila. Byla jsem ráda, že si ji mohu znovu pořídit za výhodnou cenu.
31/08/2016
Tuto knihu jsem vybrala na doporučení své kamarádky a obsahuje hodně praktických rad.
20/08/2016
Knihu jsem objevila náhodou a jsem za to velmi ráda, je praktická.
8/07/2016
2
Hodnocení
13/07/2016
5/07/2016
Proč jsme tak levní?
Tato knížka je o 31% levnější než jinde. Díky čemu držíme ceny tak nízko?
Vyladili jsme logistiku
Mákli jsme si. Naše sklady a distribuční cesty fungují efektivně.
Šetříme na reklamě
Místo drahé reklamy vám radši dáme lepší služby. A taky nižší ceny.
Na dopravě nerýžujeme
Velké e-shopy si zvyšují marži vyšší cenou dopravy. U nás máte dopravu za 39.
Díky tomu vám dáme knihu Moudrost raného dětství jen za 199 Kč.