Kategorie

Gramatika současné nizozemštiny s praktickými příklady

182 běžná cena 259 Kč

Zboží máme skladem a je připraveno k okamžitému odeslání
Poštovné jen 49
nejnižší v ČR

Nakladatel: Lingea
Kód:
ISBN: 978-80-87471-55-5
Jazyk: Čeština
Vazba: Brožovaná bez přebalu lesklá
Počet stran: 160
Zařazení: příručky mluvnice nizozemština

Nákupem získáte tyto tři krásné dárky

Sběratelská záložka 1 - Alpy 1. K Objednávce od 1 kusů

Časopis Téma - vzorové číslo 2. K Objednávce od 3 kusů

DVD film - Táta 3. K Objednávce od 4 kusů

Přesto, že je pro nás nizozemština veskrze exotickým jazykem, učí se ji poměrně velký počet lidí. Přicházíme proto s novým, aktuálním a zcela původním přehledem nizozemské gramatiky. Cílem této příručky je poskytnout uživateli co nejjasnější přehled o současné nizozemské gramatice bez přemíry lingvistické teorie a nadbytečných odborných termínů. Kniha obsahuje všechny běžné gramatické jevy v přehledné grafické úpravě. Jednotlivé jevy jsou přiblíženy na základě jednoduchých a jasně formulovaných pouček a pravidel. Jsou doplněny přehlednými tabulkami, které umožňují snadnou a rychlou orientaci, a především velkým množstvím příkladů, včetně jejich překladů do češtiny. Při práci na této publikaci jsme vycházeli z moderních příruček a gramatik. Zúročili jsme také bohaté zkušenosti s výukou jazyka. Výklad i vybrané příklady jsme proto doplnili o celou řadu praktických poznámek a upřesnění, které mají studentovi napomoci k pochopení gramatických jevů a zejména jejich správnému používání. Důraz jsme přitom kladli na jevy, které jsou pro běžné vyjadřování důležité a ty, které se od češtiny liší. Kniha obsahuje také informace o tvoření slov s přehlednými seznamy předpon a přípon, s nimiž si každý zájemce může snadno rozšířit slovní zásobu. Do publikace jsme zařadili i přehled nepravidelných sloves. Najdete zde i kapitolu o rozdílech v nizozemštině, kterou se mluví v Nizozemsku, Belgii a Surinamu. Věříme, že naši gramatiku ocení jak studenti a učitelé, tak všichni ti, kteří se s nizozemštinou setkávají v praxi a chtějí mít kdykoli po ruce všechny důležité informace o nizozemské mluvnici v přehledné podobě. 160 stran Popis aktuálních gramatických jevů Jasné a stručné výklady Množství praktických příkladů Poznámky, výjimky, zajímavosti Přehled nepravidelných sloves Křížové odkazy Podrobný rejstřík
Odměny pro recenzenty
5
Recenzí
vybrat si
Jméno
Vaše recenze
0
Jak se Vám kniha líbila?
Zkouším různé jazyky a kupodivu tu bylo na chvíli jedno období, kdy jsem se zabývala nizozemštinou. Na několik učebnic jsem už recenzi dělala, ale na tuhle teda ještě ne. Tedy, jdeme na to!
Knížka není nijak obsáhlá (vzhledem ke stránkám), za to každý list je popsán co nejvíce. Nejenom, že gramatika je velmi jednoduše a co nejvýstižněji popsána, ale každý bod je doprovázen nejméně jedním vzorem. Kromě toho tu je i list nepravidelných sloves, výslovnost atd.
13/08/2017
Byl to dárek pro čtenáře, který tento druh literatury velmi vyhledává.
16/08/2016
Maximální spokojenost. Doporučuji.
28/07/2016
Vyborně se čte, fakt mě to bavilo. doporučuji jak rodině, tak přátelům.>
21/07/2016
Vřele všem doporučuji! bavilo mě to.
20/07/2016
2
Hodnocení
12/09/2016
17/07/2016
Proč jsme tak levní?
Tato knížka je o 30% levnější než jinde. Díky čemu držíme ceny tak nízko?
Vyladili jsme logistiku
Mákli jsme si. Naše sklady a distribuční cesty fungují efektivně.
Šetříme na reklamě
Místo drahé reklamy vám radši dáme lepší služby. A taky nižší ceny.
Na dopravě nerýžujeme
Velké e-shopy si zvyšují marži vyšší cenou dopravy. U nás máte dopravu za 39.
Díky tomu vám dáme knihu Gramatika současné nizozemštiny s praktickými příklady jen za 182 Kč.