Opět úžasná knížka od Lucie Kunešové
V pořadí již třetí. Opět mne paní spisovatelka velmi mile překvapila a jsem nadšená z této knihy. Miluji, jak dokáže vše popsat do detailů, od šatů po postavy a sídla. Do svých knížek určitě vkládá nejen svůj čas, ale i kus sebe a svého srdce. Těším se a doufám, že není poslední knížkou....
Jak píše paní spisovatelka ... Najdeš odvahu milovat ❤️