Mám ráda staré a černobílé fotografie. Nadšení z této knihy je ještě umocněno tím, že jsem se v Praze narodila a 40 let tam bydlela. Některá místa zachycená na fotografiích a v knize uveřejněných jsou taková, jako si je pamatuji a některá jsou i pro mě velice překvapivá. Shrnuto a podtrženo, kniha je nádherná a moc dobře zpracovaná. Jen je škoda, že není v tvrdých deskách, takový klenot... číst celé by si to zasloužil.