Knížku jsem koupila synovi k narozeninám, které má 22.3. tak ji ještě nečetl. Já jsem ji prolistovala a líbila se mi. Bylo tam víc zajímavosti od nás než ze světa. Knížka je lepší než Můj rok1951.
Dostala jsem k narozeninám Můj rok 1954 a ta byla nejlepší.